Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2890, Did:0, useCase: 0

Porziņģa ''Mavericks'' neturpina sadarbību ar Kjūbana padomnieku Vulgarisu

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Porziņģa ''Mavericks'' neturpina sadarbību ar Kjūbana padomnieku Vulgarisu
Bobs Vulgaris. Foto: Gtbets.eu

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas ''Mavericks'' neturpinās sadarbību ar kvantitatīvās izpētes un attīstības direktoru, kā arī īpašnieka Marka Kjūbana padomnieku Bobu Vulgarisu, ko pats bijušais darbinieks apstiprinājis savā ''Twitter'' profilā.

Bobs Vulgaris pēdējā sezonā strādāja Kristapa Porziņģa Dalasas ''Mavericks'', esot viens no atslēgas figūrām lielajās izmaiņās starpsezonā. Vulgaris bija Kjūbana viens no padomniekiem un kvantitatīvās izpētes un attīstības direktors, taču kluba gaiteņos ātri ieguva varu. Sīkāk par pagājušās sezonas notikumiem, kuros viena no centrālajām figūrām ir tieši Vulgaris, var iepazīties ŠEIT.

Vasarā vienība nomainīja ģenerālmenedžeri un galveno treneri, kas varēja ienest pārmaiņas arī Kjūbana padomnieka amatā. ''The Dallas Morning News'' šodien, atsaucoties uz saviem avotiem, ziņo, ka vienība ir pārtraukusi sadarbību ar Vulgarisu. To vēlāk savā ''Twitter'' kontā apliecinājis pats bijušais ''Mavericks'' darbinieks.

''Kopš sezonas beigām nekomentēju šo tematu. Lai visiem rastu skaidrību - lūdzu, lai ar mani lauž līgumu, taču komanda tam nepiekrita. Kopš tā brīža gaidīju, kad beigsies mans līgums. Esmu pateicīgs par gūto pieredzi, es iemācījos daudz un strādāju ar lieliskiem cilvēkiem.''

     [+] [-]

, 2021-09-23 22:34, pirms 4 nedēļām
Žēl, tad jau Kubans nezinās ko iesākt!

     [+] [-]

, 2021-09-23 22:59, pirms 4 nedēļām
oxa rakstīja: Žēl, tad jau Kubans nezinās ko iesākt!
Palasīs sportacentru un zinās

     [+] [-]

, 2021-09-23 23:19, pirms 4 nedēļām
ko Pončiks teiks to darīs