Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 3

Lenards: "Ja "Clippers" aizvadītajā sezonā būtu finālā, es būtu atgriezies laukumā"

Matīss Kučinsks
Matīss Kučinsks

Lenards: "Ja "Clippers" aizvadītajā sezonā būtu finālā, es būtu atgriezies laukumā"
Foto: USA Today Sports/Scanpix

Kavai Lenards Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) pēdējo maču aizvadīja 2021. gada 14. jūnijā – spēle pret Jūtas "Jazz" noslēdzās ar krusteniskās saites plīsumu. Lenards un Pols Džordžs sniedza komentārus par savu un komandas gatavību.

"Plānoju, ka rītdien pievienošos komandai treniņnometnē," Kavai Lenards ieskicēja tuvākos plānus pirms došanās uz Lasvegasu, kur komanda uzsāks gatavoties jaunajai sezonai. "Tālāk jau skatīšos, kā tas viss attīstīties – vai izjutīšu sāpes, vai viss būs kārtībā ar ceļgalu. Tomēr šobrīd es jūtos labi. Mērķis ir piedalīties nometnē un spēlēt."

Lenards turpināja: "Jūtos stiprāks. 14 vai 15 mēnešus neesmu spēlējis NBA. Šajā laikā daudz darbojos svaru zālē un kļuvu stiprāks. Es noteikti esmu kļuvis daudz spēcīgāks. Zemapziņā nav domu vai baiļu izpildīt lēcienus. Skatīsimies, kā viss attīstīsies sezonas turpinājumā."

Lenardam tika vaicāts, vai pastāvēja iespēja atgriezties laukumā aizvadītajā sezonā. Lenards atbildēja apstiprinoši: "Vienmēr būs šie jautājumi – kā būtu, ja būtu. Tomēr, ja "Clippers" būtu sasnieguši finālu, es noteikti būtu atgriezies laukumā."

"Clippers" ir ļoti dziļš sastāvs. Bez Lenarda un Pola Džordža komandā ir arī Džons Vols, Redžijs Džeksons, Normans Pauels, Markuss Moriss, Ivica Zubacs, Nikolass Batums, Terencs Manns, Roberts Kovingtons un Lūks Kenards.

"Es domāju, ka šai komandai ir ASV izlases maindsets," izteicās Džordžs, raksturojot sastāva dziļumu. "Kad saliek kopā labākos spēlētājus, tas katram palīdz kļūt labākam. Es domāju, ka šī būs jautra sezona, un "Clippers" atbalstītājiem būs daudz labu vakaru."

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/nba/story/_/id...