Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 3

Grīns par "Suns" īpašnieku Sārveru: "Citu par šādiem pārkāpumiem uzreiz izmestu no līgas"

Pauls Mots
Pauls Mots

Grīns par "Suns" īpašnieku Sārveru: "Citu par šādiem pārkāpumiem uzreiz izmestu no līgas"
Dreimonds Grīns. Foto: AFP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempions Dreimonds Grīns savā podkāstā komentēja Fīniksas "Suns" īpašnieka Roberta Sārvera pārkāpumus, kuru dēļ viņš saņēmis viena gada diskvalifikāciju un 10 miljonu dolāru sodu.

Jau rakstījām, ka Fīniksas "Suns" un Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) komandas Fīniksas "Mercury" īpašniekam Robertam Sārveram piespriesta viena gada diskvalifikācija un 10 miljonu dolāru sods.

Sārvers lietojis rasistiskus izteicienus, nevienlīdzīgi izturējies pret komandā strādājošajām sievietēm, izteicis seksuāla rakstura piezīmes un veicis attiecīgas darbības, kā arī rupji izturējies pret darbiniekiem.

"Mani mulsina tas, ka jaunajā sezonā spēlēsim Fīniksas "Suns" arēnā, bet viņš ["Suns" īpašnieks Roberts Sārvers] atradīsies laukuma malā, un mēs turpināsim spēlēt basketbolu," podkāstā "The Draymonds Green Show" teica aizvadītās sezonas čempions Dreimonds Grīns. "Tāpēc es gribēšu saņemt paskaidrojumus, kāpēc atbrīvošanās no "Clippers" īpašnieka Donalda Stērlinga [2014. gadā par līdzīgiem pārkāpumiem] bija iespējama, bet no Sārvera nav."

"Uzskatu, ka ir jāveic balsošana," turpināja Grīns. "Ja tas ir vienīgais veids, tad mums jāredz šī balsojuma rezultāti." NBA noteikumi paredz, ka īpašnieka atstādināšanai ir nepieciešams, lai trīs ceturtdaļas no valdes to atbalstītu.

Grīns uzskata, ka citiem par šādu pārkāpumu būtu krietni stingrāks sods: "Vienīgais veids, kā par šādiem pārkāpumiem saņemt tik mazu sodu, ir būt komandas īpašniekam – tad Tevi nevar atlaist. Es uzskatu, ka jebkuru citu šajā situācijā 1000% atlaistu."

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/nba/story/_/id...

  +4 [+] [-]

, 2022-09-21 15:44, pirms 6 dienām
Grīnu par daikta parādīšanu snapčatā vajadzēja izmest no līgas, ko viņš tur sprēgā

  +3 [+] [-]

, 2022-09-21 16:30, pirms 5 dienām
SC wokeisti pārāk maz uzmanības pievērš lielākajām pasaules problēmām. Vajadzētu vairāk raudulīgu rakstu par ASV valdošo rasismu, seksismu un pasaules globālo sasilšanu. Vēlams, ar NBA intelektuāļu komentāriem.

     [+] [-]

, 2022-09-21 17:02, pirms 5 dienām
bļāviens-nu rakstīja: Grīnu par daikta parādīšanu snapčatā vajadzēja izmest no līgas, ko viņš tur sprēgā
Kas tas pa jaunumu?

     [+] [-]

, 2022-09-21 18:01, pirms 5 dienām
bļāviens-nu rakstīja: Grīnu par daikta parādīšanu snapčatā vajadzēja izmest no līgas, ko viņš tur sprēgā
Un vēl fakučus rāda bērniem tribīnēs Mēsls viņš ir!

     [+] [-]

, 2022-09-21 19:29, pirms 5 dienām
Adamsam pa riekstiem ar iespēra

     [+] [-]

, 2022-09-21 20:12, pirms 5 dienām
Jānis Kalnevics rakstīja: Adamsam pa riekstiem ar iespēra
tik vien?

     [+] [-]

, 2022-09-21 20:13, pirms 5 dienām
tas ēzelis ir pilnīgi speciāls.

     [+] [-]

, 2022-09-21 20:22, pirms 5 dienām
Severs tirgo nost abus klubus. variet ieķert!

     [+] [-]

, 2022-09-21 20:56, pirms 5 dienām
bļāviens-nu rakstīja: Grīnu par daikta parādīšanu snapčatā vajadzēja izmest no līgas, ko viņš tur sprēgā
Neatceros vai tas bija viņš vai, kāds cits no meļņiem, kurš Luku saukāja par White Trash. Pēc Grīna loģikas, tad vai viņu pašu, vai kādu citu "brāli" vajadzeja mest ārā no līgas