Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 3

Jakovičs atgriežas Latvijā un pastiprina ''Valmiera Glass/ViA'' rindas

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Jakovičs atgriežas Latvijā un pastiprina ''Valmiera Glass/ViA'' rindas
Ingus Jakovičs. Foto: Budivelnyk

Latvijas-Igaunijas līgas komanda ''Valmiera Glass/ViA'' šodien paziņojusi, ka sastāvu pastiprinājis 28 gadus vecais aizsargs Ingus Jakovičs, kuram tā ir atgriešanās Latvijā. Vasarā spēlētājs iedzīvojās savainojumā un pie izdevīgāka piedāvājuma Jakovičs komandu varēs pamest.

28 gadus vecais aizsargs Ingus Jakovičs karjeras laikā spēlējis tādās komandās kā ''Liepāja'', ''VEF Rīga'', ''Ventspils'', ''Nizhny Novgorod'', ''Varese'', bet pagājušo sezonu latvietis noslēdza pie Igora Miglinieka Ukrainā ''Budivelnyk'' vienībā, kopā ar to izcīnot Ukrainas kausu. Vasarā Jakovičs iedzīvojās meniska savainojumā, kas liedza sākt sezonu un lika meklēt jaunu komandu.

Portālam ''Sportacentrs.com'' zināms, ka viena no komandām, kas izskatīja Jakoviča kandidatūru, bija BK ''Ogre'', kas veica izmaiņas sastāvā pēc Nikolaja Mazura un divu Ziemeļamerikas leģionāru atbrīvošanas. Beigās 28 gadus veco aizsargu piesaistījusi ''Valmiera Glass/ViA'', kas par to šodien paziņojusi oficiāli. Vienošanās panākta ar nosacījumu, ka Jakovičs izdevīgāka piedāvājuma gadījumā komandu var pamest.

''Esam priecīgi paziņot, ka komandai uz kādu brīdi ir pievienojies Ingus Jakovičs. Ingus bija iedzīvojies traumā, bet tagad no tās ir atguvies. Līdz ar to viņam ir nepieciešama vieta, kur atgūties un iegūt spēļu praksi. Tas sakrīt ar brīdi, kad, iespējams, mums nav tie vieglākie laiki, bet šī situācija var būt beigās abpusēji izdevīga un var palīdzēt abām pusēm sasniegt nepieciešamo rezultātu,'' par Jakoviča piesaisti kluba mājaslapā pauž ģenerālmenedžeris Roberts Zeile.

Par pirmo spēli Jakovičam Valmieras kreklā kļūs 1. decembrī Ziemeļu līgā gaidāmā spēle pret ''Tartu Ulikool''. Valmierieši, par spīti ambīcijām pirms sezonas, to nav iesākuši kā paši gaidījuši. Ar vienu uzvaru astoņās spēlēs apvienotajā Latvijas-Igaunijas līgā klubs ieņem priekšpēdējo 13. vietu.

Izmantotie resursi:
https://www.vgvia.lv/zinas/valmiera...

     [+] [-]

, 2021-11-30 10:49, pirms pusgada
Valmierai tas ir pamatīgs papildinājums tik problēma varētu būt kādā formā ir Jakovičš

     [+] [-]

, 2021-11-30 14:29, pirms pusgada
Witslenamitea rakstīja: Valmierai tas ir pamatīgs papildinājums tik problēma varētu būt kādā formā ir Jakovičš

Ja forma slikta, tad īsti jēgas nav, bet ja laba, tad cits piedāvājums ienāks dikti ātri un Valmierai atkal būs tur kur bija. Iespēja tikt pie pirmajām uzvarām Ziemeļos un pabojāt nervus Ogrei, kura nepaņēma, kā var saprast.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2021-11-30 17:01, pirms pusgada
Fakinga Fans rakstīja: Atceros kaa RedRex vafelu laikos sho agiteeja kaa 2. pg izlase
Patiesībā, esot formā šī brīža izlasē noderētu.

  -1 [+] [-]

, 2021-11-30 17:18, pirms pusgada
Geralt of Rivia rakstīja: Patiesībā, esot formā šī brīža izlasē noderētu.
viennozīmīgi un vienu brīdi bija praktiski otrais pg

  -1 [+] [-]

, 2021-11-30 18:45, pirms pusgada
Real Rebel rakstīja: viennozīmīgi un vienu brīdi bija praktiski otrais pg
, nesmīdini, viņa griesti ir Venstpils budžeta komanda. Abus ar Šķēli vajadzētu no izlases turēt pa gabalu + pielikt vēl Ati..

  +1 [+] [-]

, 2021-11-30 18:47, pirms pusgada
coldasice rakstīja: , nesmīdini, viņa griesti ir Venstpils budžeta komanda. Abus ar Šķēli vajadzētu no izlases turēt pa gabalu + pielikt vēl Ati..
Viņš nav izcili stabils, tas tiesa, bet īsos nogriežņos, ja iesprūst uzbrukums, spēj būt diezgan noderīgs.

     [+] [-]

, 2021-11-30 19:01, pirms pusgada
tādsnesportists rakstīja: Viņš nav izcili stabils, tas tiesa, bet īsos nogriežņos, ja iesprūst uzbrukums, spēj būt diezgan noderīgs.
Tur jau tā problēma, tad jau labāk, lai Bertāns spēlē par otro saspēlnieku kā pie Kurtinaiša..

  +1 [+] [-]

, 2021-11-30 19:09, pirms pusgada
Ko jūs sapņo...ja leģionārs sūdīgi spēlē,tad viņu triec prom...tā ari Budivinik...patrieca,...
Labā formā un labi spēlējot Jahoviču nepatrieca...nav ko laipot...ir tā kā ir..

     [+] [-]

, 2021-11-30 21:22, pirms pusgada
Valmierai noteikti šobrīd Ingus būs noderīgs. Jo saspēles vadīšana ir problēma numur viens kopš sezonas sākuma. Elkšņa vietā ir paliels caurums. Drīz vajadzētu parādīties atpakaļ arī Valteram Vēverim, viņa nekaunības - labā nozīmē - uzbrukumā brīžiem ļoti pietrūkst.