Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 3

Eirolīgā neveiksmīgi spēlējošā ''Panathinaikos'' atlaiž galveno treneri

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Eirolīgā neveiksmīgi spēlējošā ''Panathinaikos'' atlaiž galveno treneri
Dejans Radoničs. Foto: EPA/Scanpix

Grieķijas basketbola viens no grandiem Atēnu ''Panathinaikos'' otrdienas vakarā paziņojusi par vienošanās pārtraukšanu ar galveno treneri Dejanu Radoniču. Pagaidām trenera pienākumus veiks Kristoss Serelis, kurš pagājušajā sezonā klubā strādāja kā asistents.

Viena no šīs sezonas vājākajām Eirolīgas komandām ''Panathinaikos'' vienojusies par sadarbības pārtraukšanu ar galveno treneri Dejanu Radoniču, oficiāli otrdien paziņoja klubs. Bez Atēnu kluba trenera karjeras laikā viņš strādājis arī ar tādām vienībām kā ''Budučnost'', ''Crvena zvezda'' un ''Bayern''. Šajā sezonā klubs ar viņu Eirolīgā sasniedza bilanci astoņas uzvaras un 16 zaudējumi, kamēr Grieķijas līgā tai 13 uzvaras 15 spēlēs. Tā arī neieguva Grieķijas kausu, pusfinālā zaudējot principiālākajai pretiniecei ''Olympiacos''.

Pagaidām kluba trenera pienākumus veiks Kristoss Serelis. Savā trenera karjerā no 2004. līdz 2022. gadam viņš strādāja citā Grieķijas klubā ''Lavrio'', bet pagājušajā sezonā ''Panathinaikos'' viņš strādāja kā trenera asistents. Šajā sezonā speciālists atgriezās ''Lavrio'', taču šobrīd ir atpakaļ Atēnās. Pagaidām ''Panathinaikos'' nav izdevies piesaistīt Itālijas galveno treneri Džanmarko Poceko.

Klubs Poceko uzrunāja veselas divas reizes, otrajā no tām galdā liekot 500 tūkstošus eiro vērtu piedāvājumu. Pārejai nav iebildusi Itālijas Basketbola federācija, taču atteicis pats speciālists, to argumentējot ar vēlmi pilnībā koncentrēties darbam ar Itālijas izlasi.

Izmantotie resursi:
https://www.paobc.gr/en/press-relea...