Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

"Khimki" komanda nokārtojusi parādus pret Dairi Bertānu

Rolands Eliņš

"Khimki" komanda nokārtojusi parādus pret Dairi Bertānu
Dairis Bertāns. Foto: Euroleague

Latvijas basketbolists Dairis Bertāns sociālajos tīklos pavēstījis, ka beidzot ir nokārtotas Krievijas basketbola kluba "Khimki" finansiālās saistības pret viņu.

"Situācija ar "Khimki" beidzot ir atrisināta," raksta Dairis Bertāns. "Liels paldies Eirolīgas spēlētāju arodbiedrībai, kas palīdzēja man saņemt visu, ko klubs bija man parādā, tā paveica lielisku darbu. Tāpat novēlu visu to labāko "Khimki" nākotnē. Man žēl, ka visam vajadzēja beigties šādi."

Dairis Bertāns līgumu ar Maskavas apgabala "Khimki" lauza marta sākumā, un viņa aģents to publiski pamatoja ar kluba neizpildītajām finansiālajām saistībām. Bertāns "Khimki" nospēlēja pusotru sezonu, un šajā laikā komandu pārstāvēja arī Jānis Timma, par kuram neizmaksātajām algām arī tiek ziņots Krievijas medijos.

"Khimki" ar savām finansiālajām problēmām nebija tikusi galā arī iepriekšējās nedēļās, kad nespēja uzrādīt nepieciešamās garantijas Krievijas Vienotās līgas vadībai un attiecīgi netika pielaista dalībai nākamajā sezonā.
Raidījumā "Ūdenszeļļi" vakar tika publicēts Latvijas pelnošāko basketbolistu saraksts, kurā pēc raidījuma autoru rīcībā esošās informācijas Bertāna līguma summa ar "Khimki" bija norādīta 900 tūkstošu eiro apmērā, kamēr Timmas līgumā esot bijusi paredzēta alga 1.6 miljonu apmērā.

"Man taču neko nesamaksāja," ar smaidu Bertāns tobrīd bija komentējis savu līguma summu, kura, saskaņā ar viņa sociālajos tīklos rakstīto, tagad nonākusi pie basketbolista, kurš šajā starsezonā pagaidām ir bez kluba.