Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 3

Pretinieku Covid-19 dēļ par nedēļu pārceļ VEF otro ''play-in'' sērijas spēli

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Pretinieku Covid-19 dēļ par nedēļu pārceļ VEF otro ''play-in'' sērijas spēli
VEF basketbolisti. Foto: FIBA Champions league

FIBA Čempionu līgas ''play-in'' otrā sērijas spēle starp ''VEF Rīga'' un Francijas ''Dijon'' notiks nevis 11. janvārī, bet 18. janvārī Rīgā. Spēle pārcelta par nedēļu, jo ''Dijon'' komanda nevar nokomplektēt astoņus basketbolistus uz maču inficēšanās ar Covid-19 dēļ.

Jau piektdien tika ziņots, ka ''VEF Rīga'' pretiniecei cīņā par iekļūšanu FIBA Čempionu līgas ''Top16'' fāzē ''Dijon'' konstatēti pozitīvi Covid-19 gadījumi, kas lika pārcelt Francijas līgas spēli pret ''Le Mans''. Portālam ''Sportacentrs.com'' Čempionu līgas komunikācijas menedžeris Fabio Frančeski skaidroja, ka klubs ir vērsies pie turnīra organizatoriem par 11. janvāra otrās sērijas spēles Rīgā pārcelšanu, šādu varbūtību uzskatot par iespējamu.

Lai pārceltu spēli, kādai no komandām jābūt mazāk par astoņiem veseliem basketbolistiem. Šodien oficiāli noskaidrojies, ka otrdien 11. janvārī spēle pret ''Dijon'' Rīgā nenotiks, tai tiekot pārceltai par nedēļu - uz 18. janvāri. Līdzīgi notika ar beļģu ''Oostende'' un Bosnijas ''Igokea'' maču, kur pirmajā cīņā uzvarēja ''Igokea''.

Vakar VEF aizvadīja Latvijas-Igaunijas līgas spēli pret ''Latvijas Universitāti'', izcīnot uzvaru ar 18 punktu pārsvaru. Rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Džeilens Railijs, kurš pirmajā sērijas spēlē pret ''Dijon'' laukumā nespēlēja daudz iepriekš gūtā cirkšņa savainojuma dēļ. Uz soliņa atradās un pieteikts mačam bija Reišons Hemondss, kurš iepriekš iedzīvojās sejas kaula lūzumā. Janvāra vidus kā atgriešanās laiks tiek minēts arī somam Aleksandram Madsenam, kurš atveseļojas no muguras savainojuma.