Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 3

Šmitam 1/9 no spēles, "Real Madrid" saimnieko Stambulā, Lorenzo Braunam 36 punkti Minhenē

Agris Suveizda

Šmitam 1/9 no spēles, "Real Madrid" saimnieko Stambulā, Lorenzo Braunam 36 punkti Minhenē
Rolands Šmits. Foto: BC Žalgiris Kaunas

ULEB Eirolīgas vienpadsmitajā kārtā pie uzvarām tikuši arī Belgradas "Crvena zvezda", "Real Madrid" un Atēnu "Panathinaikos" basketbolisti.

• Pirmo zaudējumu mājās piedzīvojis Kauņas "Žalgiris", kas jau pirmajā ceturksnī atpalika par 16 punktiem un kapitulēja Atēnu "Panathinaikos" – 67:81.

• Neveiksmīga spēle Rolandam Šmitam, kurš 21 minūtē un 20 sekundēs guva divus punktus (2p. 1/5, 3p. 0/4), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles un pieļāva vienu kļūdu.

• "Žalgirim" vienīgais 10 punktu robežu pārsniedza Kīnens Evanss (18p, 5rp, 3pb, 3ab), bet viesiem spīdēja Deriks Viljamss (25p, 5ab) un Dveins Beikons (19p, 8ab).

• "Žalgira" mājas bilance šosezon ir 4-1, bet izbraukumā 2-4.

• Kārtas lielajā spēlē fināliste "Real Madrid" izbraukumā ar 85:71 sakāva līderi Stambulas "Fenerbahce". Madridieši jau pirmajā ceturtdaļā ieguva +14 un otrajā puslaikā panāca arī +19.

• Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Džanans Musa, bet 17 punktus pievienoja Valters Tavarišs. Ražīgs vakars arī pretinieku centram Džonatanam Motlijam (20p, 7ab).

• Kārta noslēdzās ar Eiropas čempiona Lorenzo Brauna spilgtu sniegumu, taču zaudējumu Minhenē - Telavivas "Maccabi" nesasmēla izlieto un piekāpās ar 89:98. Brauns izcēlās ar Eirolīgas karjeras rekordu 36 punktiem (2p. 11/14, 3p. 1/2, 1p. 11/12), septiņām piespēlēm, astoņām kļūdām, bet "Bayern" 23 punktus guva Kasiuss Vinstons.

Eirolīgas 11. kārta

DatumsSpēleRezultātsRezultatīvākie
01.12.Alba – Barcelona86:88Blats 17p 6rp 3ab – Mirotičs 19p 6ab 3pb
Anadolu Efes – Olympiacos82:71Klaibērns 24p 5ab 3rp – Vezenkovs 18p 3ab 3rp
ASVEL - Monaco75:84Laitijs 13p 5ab – Motejūns 17p 6ab
Baskonia - Olimpia78:62Tompsons 15p 7rp – Deivīss 23p 12ab
Partizan - Valencia96:100 PLesors 22 10ab - Rivjero 22p 6ab
02.12.Crvena zvezda – Virtus83:74Dobričs 20p – Džaitē 15p 9ab
Fenerbahce – Real Madrid71:85Motlijs 20p 7ab – Musa 18p 6rp 4ab
Žalgiris – Panathinaikos67:81Evanss 18p 5rp 3pb 3ab – Viljamss 25p 5ab
Bayern – Maccabi TA98:89Vinstons 23p - Brauns 36p 7rp 8kļ

Kopvērtējums

VKomandaU-Z%+/-
1.Fenerbahçe Istanbul9-281.8%+101
2.Real Madrid8-372.7%+73
3.Barcelona8-372.7%+43
4.Monaco8-372.7%+32
5.Olympiacos Piraeus7-463.6%+54
6.Anadolu Efes6-554.5%+50
7Žalgiris Kaunas6-554.5%-15
8.Baskonia Vitoria6-554.5%+29
9.Maccabi Tel Aviv5-645.5%-24
10.Valencia Basket5-645.5%-29
11.Crvena zvezda5-645.5%-50
12.Panathinaikos5-645.5%-56
13.Partizan Belgrade4-736.4%-24
14.Virtus Segafredo4-736.4%-25
15.Bayern Munich4-736.4%-31
16.Alba Berlin3-827.3%-11
17.ASVEL Villeurbanne3-827.3%-65
18.Olimpia Milano3-827.3%-79

     [+] [-]

, 2022-12-03 11:44, pirms 2 mēnešiem
Tavariš komanģir 😂