Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:104, Did:0, useCase: 0

Detalizēta izlases spēlētāju snieguma analīze un vērtējums

kastanis
kastanis

Detalizēta izlases spēlētāju snieguma analīze un vērtējums
Latvijas sieviešu basketbola izlase ar treneru un apkalpojošu personālu

Čempionāts noslēdzies, šoreiz mūsu valstsvienība nepiedalījās cīņā par medaļām, arī nospraustais mērķis – cīņa par ceļazīmi uz pasaules čempionātu nav izpildīts. Tomēr negribētos piekrist vairumam viedokļu, ka šis čempionāts vērtējams drīzāk negatīvi nekā pozitīvi. Mums būtu jānovēl jebkurai mūsu izlasei ( it īpaši vīriešu basketbola izlasei, lai 7. Vieta Eiropas meistarsacīkstēs tiktu uzskatīta par izgāšanos). Protams, šī komanda varēja vairāk, bet nedaudz pietrūka, pietrūka spēka, pietrūka kripatiņas meistarības, pietrūka pāris elementi, kuri diemžēl nosvēra svaru kausus par labu mūsu pretiniecēm.

Izlases spēlētāju vērtējums un raksturojums:

Nr. 4. Sabīne Niedola – vidējie rādītāji - 7 min; 4.3 pts; 3 atl.b.

Jaunākā komandas dalībniece, lieliska un neatsverama pieredze šādā vecumā. Lieliski iesaistījās spēle pret Poliju, nākošajās spēlēs spēlēt tika epizodiski. Aizvadīja teicamu spēli pret Slovākiju, iespējams, tiešām varēja palīdzēt kāda no spēlēm ( pret Slovākiju pirmajā spēle, pret Itāliju), bet nedrīkstam aizmirst, ka šai spēlei par 7. Vietu bija pavisam cita likme gan turnīra nozīmes ziņā, gan slovāku basketbolistu galvās, tāpēc grūti spriest kā Sabīne būtu ietekmējusi spēles gaitu šajās spēlēs, kurās tika piedzīvots zaudējums.

Vērtējums: 7 ( augsts vērtējums, jo par spīti ierobežotajam spēles laikam sev atvēlēto laiku izmantoja teicami, iekrāja vērtīgu pieredzi un domājams, ka jau nākošajā čempionātā būs droša palīdze izlases līderēm)

Nr. 5. Anda Eibele – vidējie rādītāji – 11 min; 0.9 pts; 1.5 atl.b. 0.9. piesp.

Lai arī spēlēja salīdzinoši maz, tomēr bija gana iespējas pierādīt savu varēšanu, diemžēl ļoti vāja metienu realizācija ( 2 p - 0/3; 3 p – 2/12). Pablāvs sniegums, un ,iespējams, tikai pateicoties Zvirgzdiņa taktikai, variējot ar trim saspēles vadītājam, aktīvi tās mainot tādējādi uzturot augstu spēles tempu un spiedienu uz pretinieču līderēm, kā arī vājam Zanes Eglītes sniegumam, tika dots vairākas iespējas sevi apliecināt.

Vērtējums: 5 ( netika prasīta līderes loma, tomēr augstāka metienu precizitāte ir vitāli nepieciešama spēlētājai, ja vēlas atslogot līderes bez spēles kvalitātes krituma. Iespējams lielā „raustīšana” traucēja parādīt savu labāko sniegumu. Ir vieta progresam.)

Nr. 6. Zane Eglīte – vidējie rādītāji – 13 min; 2.3 pts; 1.1 atl.b.

Turnīru iesāka kā pirmā saspēles vadītāja, bet sākot no otrās turnīra fāzes spēlēja aizvien retāk. Otrā iespēja tika dota spēle ar Krieviju, bet pēc neveiksmīgā sākuma tika nosēdināta uz soliņa uz nākamajām 78 minūtēm. Eglīte nekad nav izcēlusies ar spilgtām epizodēm un ierakstiem statistikā, bet šis čempionāts noteikti nav ierakstāms viņas aktīvā, jo trīspunktnieku realizācijas % ļoti zems, arī aizsardzībā ar savu darbu galā tika vien epizodiski.

Vērtējums: 5 ( Tika gaidīts vairāk, diemžēl salīdzinājumā ar iepriekšējo čempionātu snieguma ziņā sperts solis atpakaļ, iespējams, sekas atstāja saraustītā sezona, jo bija jācīnās ne tikai par minūtēm laukumā, bet arī ar savainojumiem.)

Nr. 7. Zane Tamane – vidējie rādītāji – 26 min; 11 pts; 6.6 atl.b. 2.1 piesp.

Čempionātu iesāka spīdoši, aizvadīja teicamas spēles, parādīja vispusīgu sniegumu gan pildot centra spēlētājas tiešos pienākumus, gan atdodot filigrānas piespēles mazajām spēlētājām. Labi darbojās aizsardzībā, bloķēja pretinieku metienus, devās ātrajos uzbrukumos. Čempionāta otrajā daļā nespēja izturēt uzņemto kursu, jo pretim stājās individuāli meistarīgākas un spēcīgākas, nekaunīgākas spēlētājas. Bieži zaudēja divcīņas zem sava groza, bieži tika neatbloķēta pretspēlētāja, zaudēts grozs. Uzbrukumā kļuva nemanāmāka, kas būtu piedodams, tomēr savus tiešos pienākumus lāgā neveica.

Vērtējums: 7 ( šis vērtējums būtu bijis vismaz balli augstāks, tomēr sāpīgas bija tās neizcīnītās bumbas, kuras palika rokas stiepiena attālumā. Neapšaubāms progress, bet nākošā lieta pie kā būtu jāpiestrādā un jāpiedomā ir spēja un vēlme pārvarēt grūtības un sāpes, dažbrīd šķita, ka katrs pieskāriens no pretspēlētājas nodara sāpes un ietekmē arī emocionāli. Brīžiem likās, ka vēlas spēlēt ar „baltiem cimdiem”. Ja izdosies iemantot kaut vai daļu no tām raksturīpašībām kas piemīt Stepanovai, Voutersai( sportiskā nekaunība un spēja spēlēt pāri sīkajām sadursmēm) un citām dominējošām garajām spēlētājam, tad mums ir visas cerības nākošajā Eiropas čempionātā sagaidīt no Zanes Double Double katrā spēlē.

Nr. 8. Gunta Baško - vidējie rādītāji – 27 min; 12.4 pts; 5.1 atl.b; 1.8 piesp. 3.8 TO

Komandas kapteine un universālākā komandas spēlētāja. Lieliska cīņā saucēja, neatlaidīga un šādi var turpināt vēl ilgi, bet dažos momentos gan vēlme, gan raksturīpašības traucēja nospēlēt nosvērtāk un lietderīgāk. Lieliski uzņēmās iniciatīvu grūtajos brīžos ( spēlē pret Ungāriju atraisot rokas pārējām, spēlē pret Krieviju iemetot pagarinājumu nesošo metienu, spēlē pret Itāliju iemetot pagarinājumu nesošo trīspunktu metienu, kā arī metienu, kurš būtu nesis uzvaru, ja tiktu ieskaitīts). Izmantoja to, ka atradās Anetes ēnā, tādējādi viņai tika pievērsta mazāka uzmanība no pretinieču puses, tomēr brīžiem bija manāms, ka Guntai savas kvalitātes parādīt būtu vienkāršāk, ja viņa būtu trešā opcija uzbrukumā.

Vērtējums: 7 ( Piedot var ja nesanāk, bet necīnīšanos nevar piedot. Un necīnīšanos Baško nu nevar pārmest. Ievērojami rādītāji visos statistikas datos, diemžēl arī kļūdās, kas pagaidām ir vienīgais, kas traucē pāriet jaunā kvalitātē. Varēja vēlēties nedaudz labāku trīspunktu metienu realizāciju, tomēr, lai arī kā brīžiem negāja spēle , atrada sevī spēkus un motivāciju vērst visu pretēji)

Nr. 9. Liene Jansone – vidējie rādītāji – 25 min ; 5.8 pts; 4.4 atl.b

Viennozīmīgi spēlētāja, no kuras visi gaidīja ļoti daudz, jo izejot no ierindas Kubliņai, Jansone palika kā stabila pamatsastāva spēka uzbrucēja. Diemžēl iespējas tika izmantotas daļēji. Čempionātu iesāka smagnēji, labāko spēles aizvadīja pret Spāniju un Krieviju, bet arī tajās spēlēs tika gaidīts vairāk. Iespējams sekas atstāja saraustītā sezona, jo brīžiem spēlēja daudz, brīžiem nemaz, kā arī kluba maiņa, kā arī tas, ka Čehijā tomēr pārējas komandas nav tik konkurētspējīgas, tādējādi nebija šīs saspringtās spēļu atmosfēras sajūtas. Sezonas beigas aizvadīja Francijā. Čempionāta beigās iedzīvojās arī savainojumā.

Vērtējums: 6 ( Iesāka smagnēji, tomēr uz čempionāta beigām pamazām atvērās, kas to lai zina kā būtu aizvadījusi spēli ar Itāliju, ja nebūtu šīs traumas. Nākošajos gados svarīgi nostabilizēties savā klubā un atgūt spēles garšu.)

Nr. 10. Anete Jēkabsone- Žogota – vidējie rādītāji - 35.4 min; 20.3 pts; 4.6 atl.b; 3.9 piesp.

Viennozīmīga komandas līdere. Neapstādināma punktu mašīna un domājams, ka nebūtu arī piebremzējusi izšķirošo spēļu otrajos puslaikos, ja ne pārāk lielā slodze, jo domājams, ka tieši tas un nevis pretinieču meistarība spēja viņu atturēt. Nepamatoti liels spēles laiks spēlē pret Ungāriju un Čehiju ( 37 min un 33). Arī pārējās spēlēs, nācās laukumā pavadīt praktiski visu spēli, jo līdzvērtīgas maiņas uzbrukumā neatradās. Pēdējās divās čempionāta spēlēs atgāja nedaudz ēnā, bet tas nepasliktina kopējo iespēto.

Vērtējums: 9 ( Zemāku vērtējumu grūti ielikt. nevēlos nenoniecināt pārējās spēlētājas, bet nevēlos pat iedomāties kuru vietu mēs iegūtu, ja mums nebūtu Jēkabsone. Uzrādīja tiecamu metienu procentu

Nr. 11. Aija Putniņa – vidējie rādītāji - 9 min; 3.0 pts, 1.1 atl.b

Bija pamatotas cerības, ka tiks iekarota treneru uzticība, bet neizdevās īsti izmantot savu potenciālu. Pie junioriem Putniņa bija stabila Double double spēlētāja, bet ienākšana lielajā basketbolā nav vēl līdz galam izdevusies, kā pirms gada izteicās treneris Zvirgzdiņš, tad viņš ar Aiju saista lielas cerības. Agri vai vēlu, ja tiks ieguldīts darbs, šis talants lauzīsies ārā arī pieaugušo basketbolā. Turnīru iesāka produktīvi, bet turnīra gaitā spēlēja epizodiski. Brīžiem likās, ka spēlē sasaistīti un baidās kļūdīties, kas izraisa tieši šīs kļūdas. Rezultātā trenera neuzticēšanās un ierobežots spēles laiks. Jāpieliek apspēlēšana viens pret viens, jo brīžiem likās, ka nezin ko darīt ar bumbu.

Vērtējums: 6 ( Viennozīmīgi potenciāls un varēšana ir lielāka, nekā to uzrāda statistika, bet uz āru vēl nenāk. Nespēja iekarot trenera uzticību. Svarīgi nākošajā sezonā atrast vietu spēcīgā līgā un tikt pie spēles laika. Viena no potenciālajām nākotnes līderēm.)

Nr. 12. Dita Krūmberga - vidējie rādītāji – 20 min 4.6 pts; 2.1 atl.b

Salīdzinot ar iepriekšējo čempionātu, Dita spējusi no tālas rezervistes piepulcēties tam pulciņam, kuras skaitās stabilas rezerves spēlētājas. Pildīja konkrētus treneru uzdevumus aizsardzībā, nebaidījās uzņemties iniciatīvu. Bieži bija epizodes, kurās pietrūka precizitātes uzbrukuma noslēgumā, tomēr veiksmīgi iesaistījās spēlē atslogojot līderes. Līdz nākošajam ciklam vajadzētu pievilkt vēl tuvāk līderu pulkam.

Vērtējums: 7 ( Spērusi platu soli uz priekšu, jāturpina darbs pie metiena un uzbrukuma noslēdzošās fāzes, jāstrādā pie pareizo lēmumu pieņemšanas kritiskās situācijās. Visas iespējas spēlēt vēl būtiskāku lomu nākotnē. )

Nr. 13. Ieva Tāre – vidējie rādītāji – 18.4 min; 3.4 pts; 3.4 atl.b; 1.5 piesp.

Neatlaidība, cīņasspars un pieredze, tie bija Ievas lielāki trumpji šajā čempionātā. To ko nespēja izdarīt ar ātrumu darīja ar pieredzi. Nācās spēlēt neierastā pozīcijā, kurā nācās gan sapelnīt daudz piezīmju, gan neizdevās pašai realizēt savu varēšanu uzbrukumā. Katrai komandai vajadzīga šāda pieredzējusi spēlētāja, tomēr diemžēl jāsecina, ka, iespējams, pēdējā spēle valstsvienībā jau aizvadīta, jo ar katru gadu arvien grūtāk ir tikt līdzi pretspēlētājai un apspēlēt viņu uzbrukumā.

Vērtējums : 7 Gaidīts tika vairāk nekā pamatoti būtu prasīt no Ievas, tomēr savu darbu paveica godam. Sniegumu ietekmēja spēlēšana sev svešā pozīcijā. Slikts metienu realizācijas %.

Nr. 14. Kristīne Kārkliņa – vidējie rādītāji – 20 min; 3.2 pts; 0.9 atl.b; 1.1 piesp;

Lai arī statistikas rādītāji nav ievērojami, tomēr šo spēlētāju nevar nenovērtēt. Izkaroja pirmās saspēles vadītājas vietu ar savu aizsardzību. Labs caurgājiens, kuru gan izdevās īstenot tikai epizodiski. Laba kāju darbība, kas palīdzēja neitralizēt pretinieču līderes. Laba bumbu pārtvērēja, tomēr uzbrukumā varēja vēlēties lielāku aktivitāti un līdzdalību.

Vērtējums: 8 ( ar saviem tiešajiem pienākumiem galā tika lieliski, neitralizēja pretinieku līderes, salīdzinoši mazais spēles laiks skaidrojams ar rotāciju saspēles vadītāju postenī, tādējādi uzturot augstu spēles tempu. Laba palīdze līderēm, bet var vēlēties lielāku drošību uzbrukumā. )

Nr. 15. Aija Brumermane – vidējie rādītāji – 15 min ; 2.8 pts; 2.4 atl.b

Diemžēl trauma patraucēja aizvadīt pilnvērtīgu Eiropas čempionātu( spēlēja vien 5 spēlēs, no kurām vienā 3 min). Saņēma daudz kritikas pēc spēles ar Krieviju, tomēr, manuprāt, nepamatotu. Aizmeta garām soda metienus, uztaisīja divas kļūdas, tomēr aizsardzībā tika galā daudz labāk par Tamani. Pildīja savus tiešos pienākumus, izpelnījās mest daudz soda metienus ( 8/12) , diemžēl trīs no tiem garām aizmeta spēlē pret Krieviju. Nenoliedzami trauma neļāva aizvadīt tik veiksmīgas spēles kā varēja.

Vērtējums: 7 ( Neparādīja neko pārsteidzošu, bet izdarīja to, kas tika gaidīts. Trauma liedza nekaunīgāk iesaistīties cīņā par atlecošajām bumbām. Stabila, aizsardzības tipa spēlētāja, kura ir stabila, nebaidās kontakta cīņas. Vēl jauna, tāpēc ir pamatotas cerības, ka Eiropas U-20 čempionāta bronzas medaļnieču pamatsastāva centra spēlētāja vēl liks par sevi runāt.)

Kopējais Latvijas izlases vērtējums:

No lieliska snieguma šķīra nieka vienas uzvaras tiesa, spītējot tam, ka izgājām no grupas tikai trešajā vietā, spēja parādīt zobus titulētajai Krievija. No uzvaras šķīra viena veiksmīga epizode.
Diemžēl viļņveidīgs sniegums, kas skaidrojams ar līderu pārslodzi. Nepamatoti daudz neuzmanības un paviršību kļūdas. Izšķirošajos mačos zaudēta cīņa pie groziem. Tieši šie divi elementi mūsu izlasei liedza cīņu par medaļām. Lielisks treneris, ar neskaitāmām taktiskajām variācijām gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Uzbrukumā pietrūka vienas spēlētājas, kura spētu dažādot uzbrukuma iespējas, Aizsardzībā pietrūka stabilas spēlētājas cīņā par atlecošajām bumbām. Nedrīkst vainot tikai Tamani, jo daudz atlecošo bumbu izcīnīja arī ārējo līniju spēlētājas.
Novēršot šos klupšanas akmeņus ir iespējas nākošajā čempionātā ne tikai cerēt uz medaļām, bet beidzot aizsniegties līdz tām.
Ir neizmantotas rezerves – nespēlēja Ieva Kubliņa, ievērojams progress tiks gaidīts no Elīnas Babkinas, Sabīnes Niedolas un Aijas Putniņas. Spēlētāju labākie gadi nebūt nav aiz muguras, tāpēc ir pamatotas cerības nākotnē raudzīties ar pozitīvu skatu.

Novēlu mums visiem līdzjutējiem daudz šādu izlašu, kurām mēs varētu liet samazgas virsū, pēc dramatiskas neiekļūšanas Eiropas čempionāta pusfinālā. Jo vairāk mums šādu komandu būs, jo labāk. Latiņa šai komandai bija uzstādīta augsta, pamatoti augsta. Tāpēc nesasniedzot šo augsto latiņu, nevajadzētu aizmirst visu pozitīvo, ko šī izlase ir mums dāvājusi.

p.s. izliekot vērtējumu ņēmu vērā spēlētājas lomu komandā, treneru dotos uzdevumus, spēles laiku, to kā prata izmantot savas iespējas un kā tika galā ar saviem uzdevumiem.

Slēpts komentārs: kondrats
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +3 [+] [-]

, 2009-06-20 18:05, pirms 12 gadiem
Labs raksts, bet labak buutu bez verteejumiem. Niedolai laikam butu jaiedanko, lai tu vinai ieliktu 10.

  +9 [+] [-]

, 2009-06-20 18:07, pirms 12 gadiem
flipsider rakstīja: Labs raksts, bet labak buutu bez verteejumiem. Niedolai laikam butu jaiedanko, lai tu vinai ieliktu 10.
Niedola spēlēja ierobežotas minūtes, parādija super sniegumu, bet tomēr tās nebija spēls uz dzīvību un nāvi! tāpēc viņai nu 9 vai 10 nevar likt

vispār atzīmes subjektīvas pārāk, jo kā jau minēju tāres 7 ir novērtējums uz to kas tika no viņs gaidīts un ar tām iespējams kāds viņai bija un tie uzdevumi kurus treneris viņai deva!

tāpat ir ar pārējām!
jo protams Bašķo bija labāka par Tāri, bet atzīme tika likta vērtējot to kas gaidīts un kas sagaidīts, katrai atsevišķi, nevis atzīme izlikta kopējiem kritērijiem visām!

labāk raudzīties uz snieguma izvērtējumu nekā atzīmi!

  +5 [+] [-]

, 2009-06-20 18:08, pirms 12 gadiem
normāls raksts, atzīmes subjektīvas, bet vismaz viela pārdomām

  +1 [+] [-]

, 2009-06-20 18:13, pirms 12 gadiem
piemēram Eglītei nevajag iemest 20 pts lai viņa dabūtu 8, vajadzēja nosargāt savu pamatspēlētājas statusu, labi nostrādāt defā, mest ar atzīstamu precizitāti un veidot organizētāk uzbrukumu!

  +5 [+] [-]

, 2009-06-20 18:28, pirms 12 gadiem
Beidzot arī forumā, kāds sakarīgs raksts parādijies.
+Kastanim
---
Vērtējums izlasei kopumā 7 ar plusu

  +1 [+] [-]

, 2009-06-20 18:47, pirms 12 gadiem
Jā, patiešām beidzot kāds sakarīgs lietotāja raksts, cepums tev. Protams, ka jāpateicas visiem komandas dalībniekiem par šo čempionātu, bet tomēr, lai arī salīdzinoši ar citām Latvijas izlasēm, kurām 7. vieta jebkurā čempionātā būtu lielisks sasniegums, no šīs izlases tomēr tika gaidīts vairāk.
Nu, bet visā visumā tev ir taisnība, šis nekādā gadījumā nav šī gadagājuma izlases pēdējais čempionāts, un nākošajā čempionātā sastāvam jau vajadzētu būt vienlīdzīgākam, par to pašu Niedolu runājot, pēc 2 gadiem viņa noteikti būs vēl līmeni augstāk nekā pašlaik.

  +1 [+] [-]

, 2009-06-20 18:51, pirms 12 gadiem
Par atzīmēm domāju līdzīgi ar dažiem izņēmumiem. Ļoti negatīvi vērtēju Eibeles un Eglītes spēli šajā čempionātā, un arī Jansone, izņemot dažus uzplaiksnījumus uzbrukumā, parādīja sevi diezgan negatīvā gaismā.
Krūmberga ar Kārkliņu gan malaces.

  +1 [+] [-]

, 2009-06-20 18:56, pirms 12 gadiem
Tur jau tā lieta, es ar gaidīju vairāk, un sniegumu nevērtēju kā superīgu, bet kā labu, jo parādīts tika labs nsiegums, par spīti kļūdām utt, bet rezultāts nebija tik labs
bet dēļ tā ka rezultāts nebija labs, nevajag gāzt samazgas uz galvas, tiek pārspīlēts ar to.

Latiņa ir augsta, bet ne jau mums bija tas pusfināls garantēts!
ir sperts solis uz augšu jo tādas Polijas utt mēs agrāk knapi uzvarējām

  -2 [+] [-]

, 2009-06-20 19:35, pirms 12 gadiem
flipsider rakstīja: Labs raksts, bet labak buutu bez verteejumiem. Niedolai laikam butu jaiedanko, lai tu vinai ieliktu 10.
es domāju ka viņa to varētu
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2009-06-20 22:19, pirms 12 gadiem
Brumermanei un Tārei par augstu, bet tā labi
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2009-06-21 00:28, pirms 12 gadiem
brumermanei un Jansonei par augstu atziimes,bet kopumaa izlasei 4 ar mazu miinusu /5
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +4 [+] [-]

, 2009-06-21 12:15, pirms 12 gadiem
Interesanti,ka bija atzīmes
Bet ļoti stingri vērtēts. Baško jau vajadzēja 8. Cīnītāja.

  -1 [+] [-]

, 2009-06-21 20:33, pirms 12 gadiem
Interesanti lasīt šādu vērtējumu, labi tāds uzrakstīts. Par atsevišķām atzīmēm, protams, var strīdēties, bet tas ir tikai normāli.

Tikai viens jautājums - autors laikam ir Muižnieks, Buļs vai kāds cits no soliņa, jo kā gan citādi varētu zināt kādi tieši trenera uzdevumi bija katrai spēlētājai (kas bija viens no vērtēšanas kritērijiem)

  +3 [+] [-]

, 2009-06-21 21:00, pirms 12 gadiem
Geo rakstīja: Interesanti lasīt šādu vērtējumu, labi tāds uzrakstīts. Par atsevišķām atzīmēm, protams, var strīdēties, bet tas ir tikai normāli.

Tikai viens jautājums - autors laikam ir Muižnieks, Buļs vai kāds cits no soliņa, jo kā gan citādi varētu zināt kādi tieši trenera uzdevumi bija katrai spēlētājai (kas bija viens no vērtēšanas kritērijiem)
nu principā trenera uzdevumu ir labi redzami, teiksim ja Krūmberga teika apzina'ti sūtīta laukumā segt pretinieču līderi

tas pats ar Kārkliņu
arī Zvirgzdiņš ir izteicies kādi katram uzdevumi ir

neesmu svētdienas vērotājs
esmu diezgan rūdits

  +1 [+] [-]

, 2009-06-21 23:02, pirms 12 gadiem
Brumermanei 7... nu nezinu nezinu manuprāt ļoti slikti spēlēja, bez traumas gan jau būtu savādāk.

  +1 [+] [-]

, 2009-06-21 23:22, pirms 12 gadiem
Vispār piekrītu izvērtējumam. Reti sakarīgs raksts forumā Varētu pastrīdēties par Tāres 7, jo šis čempionāts viņai piezīmju vākšanas čempionāts. Epizodiski viņa parādīja savas labākās īpašības, taču kopumā es gaidīju kaut ko vairāk. 35 gados spēlēt tā, kā to dara viņa [kas par cīņas sparu!!] ir apbrīnojami, taču ar cīņas sparu un raksturu vien nepietiek. Vajag arī rezultātu un tieši tas pietrūka. Taču Tāre jebkurā gadījumā ir malace, visu cieņu viņai.
Starp citu tagad es vēsu prātu izvērtējot es sāku domāt, ka Zvirgzdiņam nevajadzēja atkāpties. Dažas kļūdas mazāk - būtu mums pusfināls un PČ garantēts, pret Itāliju dažas kļūdas mazāk un būtu mums garantēta vismaz 6. vieta. Tā, kā nedomāju, ka kopumā cēmpis jāvērtē, kā slikts. Pietrūka pavisam maz un varbūt tie, kas pēc zaudējuma Itālijai nolika mūsējās runātu pavisam citas lietas. Slavētu Zvirgzdiņu utt. Ir jānolaižas uz zemes un jāsaprot, ka objektīvi ņemot mūsu izlase tomēr vēl nav tikpat spēcīga, kā Krievija, Francija, Spānija

  +1 [+] [-]

, 2009-06-21 23:39, pirms 12 gadiem
Labs raksts.