Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:214, Did:0, useCase: 1
3

Reklāmraksts: Kā izvēlēties hokeja slidas?

Hokejs ir lieliska iespēja apvienot aktīvu slidošanu ar sacensību elementiem. Vai esat iesācējs, amatieris vai profesionālis, spēle uz ledus ļaus izlādēt uzkrāto stresu un atslēgties no ikdienas rūpēm. Svarīgs ir arī ieguldījums fiziskajā formā - spēles laikā tonizējas muskuļi, uzlabojas līdzsvara sajūta, sirds un asinsvadu darbība, kā arī intensīvi deg kalorijas. Rezultāts - stiprāka miesa un vesels gars! Lai pievērstos šai spraigajai nodarbei, būs vien jāizvēlas „īstās” slidas. Uzreiz jāpiebilst, ka brīvajam laikam, ātrslidošanai vai daiļslidošanai domātās slidas šajā gadījumā nebūs piemērotas.

Aicina pieteikties Zemgales Amatieru Hokeja līgas 16. sezonai

Jau 16. reizi šoruden Jelgavas ledus hallē startēs Zemgales Amatieru Hokeja līgas sezona. Atšķirībā no galvaspilsētas, kur jaunas amatieru hokeja organizācijas rodas un tikpat ātri pazūd un komandas sērfo no līgas un līgu, Jelgavā kopš pirmās sezonas nemainīgi spēlē 15-20 komandas. ZAHL aicina pietiekties 2016./ 17.g. sezonai, kas nesīs izmaiņas arī noteikumos.
Organizatoru foto

18. septembrī norisināsies "OZO Night Cup" turnīra 2. posms

18. septembrī Ozolniekos norisināsies jau otrais "OZO Night Cup" hokeja turnīra posms. Komandu pieteikšanās notiks līdz 17. septembrim.
2014./15. gada sezonas ZAHL 2.līgas kausa ieguvēji- HK Ledgrauži/Sportacentrs.com
5

Stabili un pārliecinoši jau 15 gadus. ZAHL aicina komandas pieteikties jubilejas sezonai

Jau 15. reizi šoruden Jelgavas ledus hallē startēs Zemgales Amatieru Hokeja līgas sezona. Atšķirībā no galvaspilsētas, kur jaunas amatieru hokeja organizācijas rodas un tikpat ātri pazūd un komandas sērfo no līgas un līgu, Jelgavā kopš pirmās sezonas nemainīgi spēlē 15-20 komandas. ZAHL aicina pietiekties 15. sezonai, kas nesīs izmaiņas noteikumos. Atgādinām, ka 2014./15. gada sezonā par ZAHL kausa ieguvējiem kļuva arī HK Ledgrauži, ko atbalsta portāls Sportacentrs.com
Foto: www.mogo.lv

"HK Leģions" cīnās neizšķirti "HK Aez"

R1 divīzijas komanda HK Leģions stājās pretī HK Aez, kura ir otrā rezultatīvākā komanda R1 divīzijā. Spēle bija ļoti spraiga, un rezultāts 2:2 – neizšķirts!
"Pit Stop"
1

"Pit Stop" hokejisti divkārtējie "Land of Smiles Ice Hockey Classic" čempioni

Liepājas amatieru hokeja klubs „Pit Stop” jau otro gadu pēc kārtas gūst panākumus Bangkokas, Taizemes hokeja turnīrā "Land of Smiles Ice Hockey Classic", izcīnot godalgoto pirmo vietu un atvedot mājās kausu. Turnīrs norisinājās no 30. oktobra līdz 2. Novembrim Bangkokā. Tajā piedalījās 22 komandas no tādām valstīm kā Kanāda, Somija, Krievija, Slovākija, Čehija, Slovēnija, Šveice u.c. „Pit Stop” komandu pārstāvēja 12 spēlētāji trenera, kādreizējā „Dinamo Rīga” kluba leģendārā vārtsarga, Mihaila Vasiļonoka vadībā.
14

Šodien EHL fināla izšķirošā spēle

Tas brīdis ir klāt - Entuziastu Hokeja Līga, kas savu darbību uzsāka sezonas sākumā, ir nonākusi līdz kam ievērības cienīgam - šodien, Play-off finālkārtas piektajā spēlē tiks noskaidrots viens vienīgais 2011/2012 sezonas čempions.
1

Olimpiskā centra "Ventspils" kauss hokejā rit pilnā sparā

Pagājušā nedēļā, ar pirmajām spēlēm startēja Olimpiskā centra „Ventspils” kausa izcīņa hokejā, kur šogad piedalās desmit komandas, kuras sadalītas divās līgās.
11

Entuziastu Hokeja Līgas starts jau pēc pāris dienām

Ir pienācis tas brīdis un ENTUZIASTU izvedotā Entuziastu Hokeja Līga (www.ehl.entuziasti.lv) ir pilnīgi gatavi savas pirmās sezonas sākumam.
28

EHL - profesionālie amatieri

Pagājušajā nedēļā, 31. augustā ‘’Club Essential’’ telpās tika prezentēta jaunā un ambiciozā ‘’Entuziastu Hokeja Līga’’ jeb ‘’EHL’’. Tā kā līga paredzēta amatieru hokeja un hokejistu attīstībai un arī pats plānoju tajā spēlēt, ar patiesu interesi un zināmu devu skepses jau krietni pirms oficiālā sākuma laika atrados Skolas ielā 2.
Latvijas vēstnieks Čehijā Kaspars Ozoliņš  veic simbolisko iemetienu Dundagas un Žamberkas spēlē
Foto: Kaspars Heisters
10

Dundagas hokejisti cīnījās Čehijā

Dundagas hokejsiti aizvadījuši divas draudzības spēles Čehijā ar vietējo Žamberkas komandu, kā arī tikušies ar Latvijas vēstnieku Čehijā Kasparu Ozoliņu.
Foto: Zigismunds Zālmanis
11

Pirmajā dīķu hokeja čempionātā uzvar Talsu komanda

Ar prieka saucieniem, nūju metieniem un viena punkta starpību Talsu komanda "Vika Wood" svinēja uzvaru "Red Bull Open Ice" Latvijas dīķu hokeja čempionātā svētdien. Viņu īpašumā – ceļojums uz hokeja komandas "Red Bull Salzburg" mājas mītni Austrijā.
Foto: Raitis Plauks, f64

Svētdien AB dambī dīķu hokeja čempionāta fināli

19. februārī Daugavā uz AB dambja notiks "Red Bull Open Ice" čempionāta Rīgas atlase, kur noskaidrosies pēdējie finālisti un jau svētdien no plkst. 11 ies vaļā finālspēles. 16 labākās komandas no visas Latvijas finālā cīnīsies par uzvaru un galveno balvu – ceļojumu uz Austriju, hokeja komandas "Red Bull Salzburg" mājas mītni.
Foto: Raitis Plauks, f64
6

Saldus ezers sagaida "Red Bull Open Ice" dīķu hokeja čempionātu

Sestdien par spīti aukstajam vējam un vienam apņēmīgam bļitkotājam uz aizsalušā Saldus ezera notika Latvijas dīķu hokeja čempionāta "Red Bull Open Ice" Rietumu divīzijas atlase. Tajā ceļa zīmes uz Rīgas finālu izcīnīja četras komandas: "VikaWood", "MX Moduls", "PNNR" (Par Naudu Nav Runa) un "Jagudini."
2010. gada minihokeja čempioni- "Rutki"

Sportacentrs.com minihokeja 2010.gada vasaras čempioni- "Rutki"

Piektdienas vakarā Ozo ledus hallē noslēdzās otrais Sportacentrs.com un UHL kopīgi rīkotais vasaras turnīrs minihokejā. Otrās sezonas čempionu noskaidrošana pagājušonedēļ tika atlikta uz pēdējo posmu, vakar tā tika atlikta uz pēdējo spēli un vēl vairāk- septiņu posmu kopvērtējuma uzvarētāju izšķīra viens precīzi realizēts pēcspēles metiens pēdējā posma finālā. Gan par pēdējā posma, gan visas vasaras čempioniem kļuva vietējā Ozolnieku komanda "Rutki".
Brocēnu komanda pēc pirmās uzvaras Sportacentrs.com minihokeja turnīrā

Sportacentrs.com minihokeja 6.posmā uzvar "Brocēni", čempionu noskaidros pēdējā posmā

Nedēļas nogalē Ozo ledus hallē notika Sportacentrs.com kausa izcīņas minihokejā 6. posms. 9 komandu konkurencē pārliecinoši uzvarot visās spēlēs, posma kausu izcīnīja spēcīgā sastāvā startējošā Brocēnu komanda. Kopvērtējumā viss izšķirsies šopiektdien, reālākos konkurentus uz pirmo vietu šķir tikai viens punkts.

Piektdien notiks Sportacentrs.com minihokeja 4.posms

Piektdien, 13. augustā 20.00 Ozo ledus hallē Ozolniekos turpināsies Sportacentrs.com minihokeja kausa izcīņa amatieru komandām. Dalību ceturtajā posmā pieteikusi arī kāda Kurzemes komanda, kuras hokejisti 2. vietu šādos turnīros parasti uzskata par neveiksmi.
1

Sportacentrs.com minihokeja 3. posmā uzvar ''Rutki''

Nedēļas nogalē Ozo ledus hallē notika otrā Sportacentrs.com kausa minihokejā 3. posms. Rezultatīvs hokejs, neraksturīgi maz pēcspēles metienu, ķiveres ar bizēm un pārliecinoša komandas "Rutki" uzvara.
Posma uzvarētāji "Mery Crizis"
Foto: Iveta Apškrūma
2

Sportacentrs.com minihokeja 2. posmā uzvar ''Mery Crizis''

Nedēļas nogalē Ozo ledus hallē notika otrā Sportacentrs.com kausa minihokejā 2. posms. Šoreiz vietu sadalījumu lielā mērā izšķīra komandu māka izpildīt pēcspēles metienus. 12 komandu konkurencē posma kausu ieguva komanda Mery Crizis.
2

Zemgales Amatieru Hokeja Augstākā līga finišējusi

Aizvadītajās brīvdienās medaļu komplektus sadalīja arī augstākās līgas komandas.Zelts - Mūsai, sudrabs - Mītavai , bronza - Bauskai.