Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:214, Did:0, useCase: 3

Dundagas hokejisti cīnījās Čehijā

Dundagas hokejisti cīnījās Čehijā
Latvijas vēstnieks Čehijā Kaspars Ozoliņš veic simbolisko iemetienu Dundagas un Žamberkas spēlē
Foto: Kaspars Heisters

Dundagas hokejsiti aizvadījuši divas draudzības spēles Čehijā ar vietējo Žamberkas komandu, kā arī tikušies ar Latvijas vēstnieku Čehijā Kasparu Ozoliņu.

Draudzības spēles ar Žamberkas hokejistiem dundadzniekiem kļuvušas jau par ikgadēju pasākumu, jo šis ir jau trešais gads, kad abas komandas mērojas spēkiem. Vienu gadu Dundagas hokejisti brauc uz Čehiju, bet nākamajā uzņem čehus Latvijā. Šogad abas draudzības spēles notika Čehijā; pirmajā mačā ar 3:2 uzvaru svinēja mūsējie. Spēle ritēja ļoti sīvi, jo uz pirmajiem diviem mūsējo vārtiem čehi prata atbildēt, tāpēc dundadznieki uzvaru izrāva tikai pašās mača beigās. Komandas pirmos un trešos vārtus guva Edgars Gricinskis, bet otrie vārti Norberta Brāļa kontā. Otrajā mačā komandas spēlēja jauktos sastāvos, un tajā, kā jau draudzības spēlei pienākas, uzvarēja draudzība. Šajā spēlē Dundagas sastāvā ar vārtu guvumu izcēlās Intars Siliņš un Andris Meiers, kurš Čehijā ieguva iesauku Rahuneks (pateicoties Rīgas Dinamo spēlēm ar Jarosļavļas Lokomotiv, kuras komandas kapteinis ir čehu leģionārs Karels Rahuneks). Tādējādi mūsējie kārtējo reizi varēja pārliecināties, ka hokejs Čehijā ir lielā cieņā un neviens čehu hokejists netiek aizmirsts.

Sadraudzības stiprināšanai komandas Dundaga pārstāvjiem tika noorganizēta tikšanās arī ar Latvijas vēstnieku Čehijā Kasparu Ozoliņu – viņš hokeja spēlē veica simbolisko iemetienu un tikās ar vietējiem uzņēmējiem. Ozoliņš atklāja, ka šāda veida sadarbība, kad uzņēmējdarbība tiek apvienota ar sportu, ir ļoti slavējama un iespēju robežās paplašināma. «Latvijā oficiāla sadraudzība ar kādu no Čehijas pilsētām pagaidām ir noslēgta tikai Bauskai, tāpēc būtu patīkami, ja Dundaga būtu nākamā,» tālākās perspektīvas apcer Ozoliņš.

Hokeja komandas Dundaga vadītājs Raitis Kristiņš uzsvēra, ka šā pasākuma pamatā ir siera un piena rūpniecība. «Viss sākās ar to, ka Dundagas piensaimnieks meklēja uzņēmumu, kas ražo nestandarta piena apstrādes iekārtas, un tādu atrada Čehijā. Tā sākās mūsu sadarbība, kas ātri pārauga tuvākā draudzībā, jo, tā kā gan mums, gan viņiem aizraušanās ir hokejs, tad nolēmām organizēt ikgadējas draudzības spēles hokejā. Pēc sarunām ar Žamberkas mēru, vēstnieku Ozoliņu un Žamberkas uzņēmējiem, varu secināt, ka arī čehi ir ieinteresēti nodibināt plašākus sakarus ar Latviju, it sevišķi Dundagu.” Kristiņš vēlējās uzsvērt arī visus atbalstītājus, kuri atbalsta Dundagas hokeja komandu un kā viens no lielākajiem ir SIA AUTO KADA, kā arī savu atbalstu sniedz SIA Dundagas meži, SIA ILATS B, SIA ROLUKS un Dundagas novada dome.

Izmantotie resursi:
Ventas Balss

  +7 [+] [-]

, 2011-03-24 14:07, pirms 13 gadiem
tikai un vienīgi pozitīvi

  +4 [+] [-]

, 2011-03-24 14:10, pirms 13 gadiem
Labs pasākums!

  +3 [+] [-]

, 2011-03-24 14:24, pirms 13 gadiem
uzvarēja draudzība

  -4 [+] [-]

, 2011-03-24 14:33, pirms 13 gadiem
Labs pasākums, bet vai šai ziņai tiešām ir jābūt sportacentrā ?

  -3 [+] [-]

, 2011-03-24 14:56, pirms 13 gadiem
Dundagā vispār ir halle???

  +3 [+] [-]

, 2011-03-24 15:26, pirms 13 gadiem
nasnas rakstīja: Dundagā vispār ir halle???
Nē!

  +2 [+] [-]

, 2011-03-24 16:59, pirms 13 gadiem
nasnas rakstīja: Dundagā vispār ir halle???
Būtu halle,varētu izveidot konkurētspējīgu komandu priekš Lač.

  +4 [+] [-]

, 2011-03-24 21:32, pirms 13 gadiem
Jānis_Bērziņš rakstīja: Labs pasākums, bet vai šai ziņai tiešām ir jābūt sportacentrā ?
Protams! Je nepatīk, var izvēlēties sadaļu - KHL un tas raksts Tev pat nerādīsies

     [+] [-]

, 2011-03-25 18:52, pirms 13 gadiem
Jānis_Bērziņš rakstīja: Labs pasākums, bet vai šai ziņai tiešām ir jābūt sportacentrā ?
Kāpēc tieši šī ziņa nevarētu?

  -1 [+] [-]

, 2011-03-26 07:19, pirms 13 gadiem
nez pie viņiem uz draftu nevar pieteikties?