Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:215, Did:0, useCase: 0

„V.O.V.A.” un „Medze” soļo pretim uzvarām

Andrejs Siliņš

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 26. un 27. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas kārtējās spēles Liepājas pilsētas telpu futbola čempionātā. Kopumā tika aizvadītas 10 spēles un pie divām uzvarām divu dienu laikā tika „V.O.V.A.” futbolisti, tādējādi kļūstot par čempionāta līdervienību.

Interesantas cīņas norisinājās jau sestdienas rītā, kad vispirms, „UPTK” ļoti pārliecinoši ar rezultātu 5:1 pārspēja „Kurzemes Vārds/LP” komandu, bet pēc tam otrajā spēlē „V.O.V.A.” ļoti spraigā cīņā pārspēja „Nīcas” futbolistus ar rezultātu 3:2.

Svētdien visai negaidīti pārliecinošu uzvaru izcīnīja „Medzes” komanda ar rezultātu 5:1 pārspējot „Tosmares” komandu, kurai šis bija otrais zaudējums otrajā grupu turnīra kārtā. Vēl „Kurzemes Vārds/LP” ar rezultātu 7:3 pārspēja „Nīcas” futbolistus, sagādājot nīceniekiem jau otro zaudējumu divu dienu laikā.

Bet dienas trešajā spēlē „V.O.V.A.” ļoti līdzīgā cīņā ar rezultātu 4:3 pārspēja „UPTK” futbolistus, tādējādi nostiprinoties čempionāta līderpozīcijās. Savukārt, „UPTK” futbolistiem tas bija otrais zaudējums līdz šim trijās aizvadītajās spēlēs, tādējādi komanda ir zaudējusi cerības cīnīties par šā gada čempiona titulu.

Cīņā par 7. līdz 12. vietu pārliecinošu sniegumu turpina demonstrēt „Grobiņas” futbolisti, kuri trijās spēlēs ir izcīnījuši trīs pārliecinošas uzvaras. Šajā nedēļas nogalē grobiņnieki izcīnīja divas uzvaras, vispirms, pārspējot „Ezermala” komandu ar rezultātu 9:3, bet svētdien tik pat viegli ar 7:2 triumfēja pār „SLV PLUSS" komandu.

Nākošās spēles tiks aizvadītas jau šo sestdien, 2. aprīlī, kad tiks aizvadītas nākošās piecas otrās kārtas spēles. Sākums pulksten 11:00.

Liepājas pilsētas telpu futbola čempionāta rezultāti (26. marts):

"Kurzemes Vārds/LP" - "UPTK" 1:5
"Nīca" - "V.O.V.A." 2:3
"Rajoņiki" - "SLV PLUSS" 1:0
"Ezermala" - "Grobiņa" 3:9
"Martens" - "Olymp Sports" 3:8

Liepājas pilsētas telpu futbola čempionāta rezultāti (27. marts):

"Tosmare" - "Medze" 1:5
"Nīca" - "Kurzemes Vārds/LP" 3:7
"V.O.V.A." - "UPTK" 4:3
"Olymp Sports" - "Ezermala" 3:4
"SLV PLUSS" - "Grobiņa" 2:7

Spēļu kalendārs (2. aprīlis):

11:00 "Martens" - "SLV PLUSS"
12:00 "Rajoņiki" - "Ezermala"
13:00 "UPTK" - "Tosmare"
14:00 "Medze" - "Nīca"
15:00 "Kurzemes Vārds/LP" - "Tosmare"

Norises vieta: LOC sporta zāles Nr. 2.,3.
Ieeja: bezmaksas!

Informāciju sagatavoja
Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs
Mārtiņš Sīlis
LOC Mārketinga vadītājs