Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 3

Sākusies pieteikšanās Ogres atklātajam čempionātam telpu futbolā

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Sākusies pieteikšanās Ogres atklātajam čempionātam telpu futbolā
Ogres novada pašreizējā čempione "Osports/ONSC". Foto: Ritvars Raits

Ogrē un tās apkārtnē telpu futbols vienmēr ir bijis cieņā. Arī ar 2020./2021.gada sezonas tuvošanos tiek izsludināta pieteikšanās Ogres novada atklātajam telpu futbola čempionātam. Lai čempionāts būtu pēc iespējams augstākā līmenī un interesantāks, turnīra rīkotāji aicina pieteikties komandas ne tikai no pašu novada, bet arī no tuvākām un tālākām kaimiņu pašvaldībām. Turnīra sākums paredzēts ar 24./25.oktobra nedēļas nogali.

Ogrē ir visi apstākļi, lai aizvadītu augstas klases turnīrus. Ne velti Ogres novada sporta centra hallē notikušas arī Latvijas čempionāta telpu futbolā izšķirošās spēles. Starptautiskajiem standartiem atbilstošs laukums ar ideālu koka grīdu, jauns LED apgaismojums, rezultātu tablo, izvelkamas skatītāju tribīnes, plašas un ērtas ģērbtuves ar dušām - katrai komandai savas. Tas vēl nebūt nav viss, ko Ogres novada atklātā čempionāta dalībniekiem var piedāvāt turnīra rīkotāji. Spēļu norises vieta ir ērti sasniedzama, izmantojot sabiedrisko transportu, bet tie, kuri ieradīsies ar personiskajām mašīnām, varēs izmantot plašu stāvlaukumu tieši halles priekšā. Potenciālie turnīra dalībnieki paši var pārliecināties, ka, piemēram, no Rīgas līdz Ogrei var atbraukt pusstundas laikā. Spēles notiks tikai nedēļas nogalē - sestdienās un svētdienās (konkrētās dienas tiks precizētas) (no pulksten 11.00 līdz 20.00).
Visi spēļu rezultāti operatīvi parādīsies portālā Ogres novada sporta dzīve | Osports.lv, turpat būs arī gan komandu, gan spēlētāju individuālā statistika un prognožu konkurss, par katru kārtu būs atsevišķi apraksti, kā arī fotogalerijas. Sacensību rīkotāju plānos ir pēc iespējas labāku tiesnešu piesaistīšana, bet spēļu sekretariāta darbinieki jau ir ļoti pieredzējuši, droši var teikt, - profesionāli.

Turnīra sākums paredzēts ar 2020.gada 24./25.oktobra nedēļas nogali. Komandu iepriekšēja pieteikšanās Ogres novada atklātajam čempionātam telpu futbolā notiek, aizpildot pieteikuma formu, kas pievienota pielikumā. Citas formas pieteikumi netiks pieņemti. Pirmais pieteikšanās termiņš 12.oktobris (tiks prezentēts turnīra izspēles formāts), otrais pieteikšanās termiņš - 19.oktobris. Turnīra nolikums tiks precizēts un pievienots līdz 25.septembrim. Informējam, ja komandu skaits būs līdz 12 komandām - turnīrs tiks aizvadīts vienā līgā, ja komandu skaits būs 16+ komandas, tad čempionāts tiks sadalīts divās līgās.

Čempionāta rīkotāji vērš dalībnieku uzmanību uz to, ka Nolikuma prasības tiks ievērotas skrupulozi. Sevišķi tas attiecas uz noteikumu par to, ka komandas spēlētājiem obligāti jābūt vienādas krāsas sporta krekliem ar numuru, šortiem un getrām. Prasības neievērošanas gadījumā spēlētājam/iem spēle būs jāizlaiž. Dalības maksa no komandas - 500 eiro, samaksājot līdz 19. oktobrim, vai 600 eiro, samaksājot līdz čempionāta pirmajai spēlei.

Vairāk informācijas, rakstot uz e-pasta adresi info@osports.lv vai zvanot uz tālr. nr. 29608080 (Linda).

Izmantotie resursi:
Ogres novada sporta dzīve | Osports.lv