Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:213, Did:0, useCase: 0

Banku kausa finālā - "Citadele" un "Swedbank"

Renārs Buivids
Renārs Buivids

Banku kausa finālā - "Citadele" un "Swedbank"
"Citadeles" rindās rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Andis Pogiņš
Foto: Renārs Buivids

Latvijas Banku kausa izcīņā sestdien Rīgas 49. vidusskolas sporta zālē tika aizvadītas pamatturnīra spēles, pēc kurām kļuva zināms, ka 16. aprīlī finālā tiksies "Citadele" un "Swedbank", bet mačā par trešo vietu sacentīsies "DnB Nord banka" un "SEB banka".

Latvijas Banku kausa izcīņa:

"SEB banka" - "Latvijas Krājbanka" 58:37 (24:9, 20:12, 10:4, 4:12)

"SEB": Rigass 13, Bergmanis 12, Freivalds 10, Martinsons 8, Mikoss 4, Portnovs 3, Cīrulis 2, Mellēns 2, Volkovs 2, Breicis 2.
"Krājbanka": Reinholds15, Levins 10, Leflers 6, Buliņš 6, Kokainis, Grakauskis.

"Swedbank" - "Citadele" 44:58 (12:13, 9:12, 17:20, 6:13)

"Swedbank": Vārna 13, Mencis 6, Kopštāls 6, Pūcītis 6, Ivanovs 6, Blumbergs 3, Siliņš 2, Everts 2.
"Citadele": Pogiņš 20, Serģis 18, Basankovičs 8, Vorons 6, Šmits 4, Geida 2, Kotāns.

"Latvijas Krājbanka" - "DnB Nord banka" 42:60 (9:11, 13:18, 14:18, 6:13)

"Krājbanka": Levins 12, Reinholds 9, Kokainis 8, Leflers 6, Buliņš 5, Stiģis 2.
"DnB Nord": Kokainis 23, Tverijons 10, Grīnis 10, Anckalniņš 9, Bērziņš 6, Bangers 2.

  -1 [+] [-]

, 2011-04-04 11:22, pirms 10 gadiem
Kauns par Swedbank komandu. Sekoju viņiem līdzi un ir paticis viņu spēles stils, kā cīnās un sitās par katru centimetru. Nekad nevienu spēli tāpat vien neatdod. Ko pierādīja arī spēle, laikam, ar SEB iepriekšējā nedēļā, kad uzvaru burtiski izrāva ar zobiem un nagiem. Bet pēc šīs spēles ar Citadele mana sirds sabruka. Izvēlēties pretinieku un šādi tīši zaudēt nav sportiski. Šādiem matemātiķiem, kas jau pirms spēles izdomā, kas viņiem finālā būs ērtāks, nav vietas sportā... Šādi cilvēki ir jādzen prom no sporta ar uguni. Vienā maisā liekami ar tiem, kas darbojās totalizatoros un organizē spēļu iznākumus. Neglīta spēle, nevarīgums, tas, kas notika uz laukuma, kropļo basketbolu. Šie cilvēki nav ar basketbolu sirdī, bet ir netīri liekuļi. FUI! Veiksmi finālā.

  -2 [+] [-]

, 2011-04-04 18:26, pirms 10 gadiem
Un kā vēlāk pierādījās, tad neatkarīgi no šā iznākuma tāpat Citadele būtu finālā, jo nākamajā mačā Dnb Nord neatstāja cerības Krājbankai! Būtu Swedi kapājušies par 100%, nebūtu vismaz pretenziju no fanu puses, jo tomēr Swed un Citadele spēle bija centrālā šajā nedēļā, bet nopietns kapiņš izpalika!

  +1 [+] [-]

, 2011-04-05 08:30, pirms 10 gadiem
Veiksmi SEB ciņā par trešo vietu otro gadu pēc kārtas

  -1 [+] [-]

, 2011-04-05 09:14, pirms 10 gadiem
savejais rakstīja: Un kā vēlāk pierādījās, tad neatkarīgi no šā iznākuma tāpat Citadele būtu finālā, jo nākamajā mačā Dnb Nord neatstāja cerības Krājbankai! Būtu Swedi kapājušies par 100%, nebūtu vismaz pretenziju no fanu puses, jo tomēr Swed un Citadele spēle bija centrālā šajā nedēļā, bet nopietns kapiņš izpalika!
Tieši par to jau ir runa. Gribēju redzēt kārtīgu cīņu starp abām šīm komandām. Bet, ja jau tādā līmenī sāk sačkot un "atpūsties", tad, nedod Dievs šai komandai izaugt par augsta līmeņa komandu... Kārtējais izsmiekls būtu. Domāju basketbolā īstiem fanātiem (spēlētājiem) nebūtu spēles jāšķiro, bet katrā jāiet un jācīnās. Tagad esmu Citadele fans.

  +1 [+] [-]

, 2011-04-05 09:26, pirms 10 gadiem
Nesportiski rakstīja: Tieši par to jau ir runa. Gribēju redzēt kārtīgu cīņu starp abām šīm komandām. Bet, ja jau tādā līmenī sāk sačkot un "atpūsties", tad, nedod Dievs šai komandai izaugt par augsta līmeņa komandu... Kārtējais izsmiekls būtu. Domāju basketbolā īstiem fanātiem (spēlētājiem) nebūtu spēles jāšķiro, bet katrā jāiet un jācīnās. Tagad esmu Citadele fans.
Bet arī citos sporta veidos tak, kad pamatturnīru pēdējās spēlēs nekas neizšķiras, ļauj uzspēlēt tiem, kas mazāk tiek pie spēlēšanas, lai izvairītos līderi no traumām, lai spēlēt turnīrā tiktu visi, tas tak ir amatieru sports. ņemot vērā, ka šis turnīrs ir ļoti īs, tas ir vēl jo aktuālāk! Un ja ir tāda iespēja kāpēc to neizmantot?
Ja tu runā citas komandas interesēs, kuru šis rezultāts tieši ietekmējam, tad tā ir tikai viņu pašu darīšana, laik tiktu finālā nevajag paļauties uz citiem, bet gan tikai un vienīgi uz sevi

  -1 [+] [-]

, 2011-04-05 10:36, pirms 10 gadiem
Anorex rakstīja: Bet arī citos sporta veidos tak, kad pamatturnīru pēdējās spēlēs nekas neizšķiras, ļauj uzspēlēt tiem, kas mazāk tiek pie spēlēšanas, lai izvairītos līderi no traumām, lai spēlēt turnīrā tiktu visi, tas tak ir amatieru sports. ņemot vērā, ka šis turnīrs ir ļoti īs, tas ir vēl jo aktuālāk! Un ja ir tāda iespēja kāpēc to neizmantot?
Ja tu runā citas komandas interesēs, kuru šis rezultāts tieši ietekmējam, tad tā ir tikai viņu pašu darīšana, laik tiktu finālā nevajag paļauties uz citiem, bet gan tikai un vienīgi uz sevi
Sūds pa citām komandām. Ja Tu domā SEB, tad tiem pašiem bija savas uzvaras jāizcīna.

Protams, ka spēlēs, kas neko neizšķir iemēģina citu taktiku, trenējas kombiņus, dod iespēju citiem. Bet šoreiz bija riebīgi skatītis, kādus vārguļus tēlo šie spēlētāji, ar apziņu - jāzaudē. Tie, kas retāk bijuši laukumā, tie jau sitās un tiem cepuri nost, bet, piemēram, M. Vārna, vienkārši slēpoja un ņirgājās. Deva nevarīgas piespēles utt...

     [+] [-]

, 2011-04-06 16:59, pirms 10 gadiem
Nesportiski rakstīja: Sūds pa citām komandām. Ja Tu domā SEB, tad tiem pašiem bija savas uzvaras jāizcīna.

Protams, ka spēlēs, kas neko neizšķir iemēģina citu taktiku, trenējas kombiņus, dod iespēju citiem. Bet šoreiz bija riebīgi skatītis, kādus vārguļus tēlo šie spēlētāji, ar apziņu - jāzaudē. Tie, kas retāk bijuši laukumā, tie jau sitās un tiem cepuri nost, bet, piemēram, M. Vārna, vienkārši slēpoja un ņirgājās. Deva nevarīgas piespēles utt...
Viss normali, ja arī necentās uzvarēt, noteikti bija savs iemesls. Turklāt nespeleja ne Poga ne Blūms, kas ir pamasastāva speletāji.

     [+] [-]

, 2011-04-08 17:56, pirms 10 gadiem
bildītes joprojām lēni lādējas...

     [+] [-]

, 2011-04-13 22:48, pirms 10 gadiem
Nesportiski rakstīja: Kauns par Swedbank komandu. Sekoju viņiem līdzi un ir paticis viņu spēles stils, kā cīnās un sitās par katru centimetru. Nekad nevienu spēli tāpat vien neatdod. Ko pierādīja arī spēle, laikam, ar SEB iepriekšējā nedēļā, kad uzvaru burtiski izrāva ar zobiem un nagiem. Bet pēc šīs spēles ar Citadele mana sirds sabruka. Izvēlēties pretinieku un šādi tīši zaudēt nav sportiski. Šādiem matemātiķiem, kas jau pirms spēles izdomā, kas viņiem finālā būs ērtāks, nav vietas sportā... Šādi cilvēki ir jādzen prom no sporta ar uguni. Vienā maisā liekami ar tiem, kas darbojās totalizatoros un organizē spēļu iznākumus. Neglīta spēle, nevarīgums, tas, kas notika uz laukuma, kropļo basketbolu. Šie cilvēki nav ar basketbolu sirdī, bet ir netīri liekuļi. FUI! Veiksmi finālā.
Talant, ko teiksi par šo ''Valmiera'' notur uzvaru pār ''Ventspili'',... ?