Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 3

Latvijas labākais daiļslidotājs jauno sezonu sāk Francijā

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Latvijas labākais daiļslidotājs jauno sezonu sāk Francijā
Deniss Vasiļjevs īsajā programmā Francijā
Foto: Olivier Brajon, facebook.com/gpcourchevel

Latvijas daiļslidošanas talants Deniss Vasiļjevs (15) ar sacensībām Francijā uzsācis jauno sezonu. Junioru "Grand Prix" posmā pēc īsās programmas daugavpilietis ieņem 4. pozīciju. Izvēles programma tiks demonstrēta sestdien.

Deniss Vasiļjevs īsajā programmā nopelnīja 58.27 punktus, kas viņu ierindo ceturtajā vietā starp 17 sportistiem. Viņa personiskais rekords īsajā programmā (62.50) tika sasniegts 2014. gada junioru pasaules čempionātā.

Francijas junioru "Grand Prix" šobrīd ar 67.88 punktiem vadībā ir dienvidkorejietis Džunhjuns Lī, otrais ir krievs (67.43), bet trešo vietu ieņem japānis (65.66). Izvēles programma tiks rādīta sestdien, un tad taps zināmi arī medaļu ieguvēji.

Kā jau ziņots, martā mūsu sportists junioru (U20) pasaules čempionātā izcīnīja 8. vietu, kas ir viens no labākajiem sasniegumiem Latvijas daiļslidošanas vēsturē. Gatavojoties junioru pasaules čempionātam, Vasiļjevs uzvarēja 5 starptautiskās junioru sacensībās pēc kārtas.

Izmantotie resursi:
www.isu.org