Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 3

Sacensībās Norvēģijā Eiduka aizslēpo līdz 17. vietai brīvajā stilā

Emils Ozerinskis

Sacensībās Norvēģijā Eiduka aizslēpo līdz 17. vietai brīvajā stilā
Patrīcija Eiduka. Foto: Valancic/Sportida/SIPA/Scanpix

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka svētdien Norvēģijas slēpošanas centrā Beitostēlenā notikušajās Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) līmeņa sacensībās 10km distancē brīvajā stilā ar intervāla startu ar gadu jaunāko norvēģieti Sigrīdu Feieni ieņēma dalītu 17. vietu 73 dalībnieču vidū.

Uzvaru svinēja Patrīcijas Eidukas komandas biedrene - pasaules čempionāta medaļniece un garo distanču meistare Astrida Eire-Slinna (Norvēģija), kura finišēja 24 minūtēs un 40,4 sekundēs. Septiņas sekundes desmitdaļas viņai zaudēja "Tour de ski" pēdējo posmu meistare Delfīne Klodēla (Francija), bet 5,5 sekundes atpalika trešajā vietā finišējusī norvēģiete Heidi Venga, kura uzvarēja dienu iepriekš, parādot, ka atgriežas kādreizējā līmenī, kad bija Top3 pasaulē.

Tieši aiz trijnieka 4. vietā finišēja labākā U23 grupas pārstāve Sofija Laukli no ASV, kurai līdz trijniekam pietŗūka 22 sekunžu, bet tikai par 0,1 sekundi apsteiza otru labāko U23 grupas pārstāvi Margrētu bergani no Norvēģijas. Kā jau bija gaidāms, tad labāk nekā sestdien klasikā nostartēs Patrīcija Eiduka. Viņa distanci veica tieši 26 minūtēs, vienu minūti un 19,6 sekundes zaudējot uzvarētājai un nopelnot 63,02 FIS punktus. Labākajām U23 grupas pārstāvēm Laukli un Berganei Eiduka zaudēja 52 sekundes.

Sestdien Eiduka desmit kilometros klasiskajā stilā ar finišu 28 minūtēs un 47,5 sekundēs ierindojās 28. pozīcijā, bet starp U23 grupas slēpotājām bija divpadsmitā, sava vecuma labākajai pārstāvei, trešo vietu ieguvušajai norvēģietei Margrētei Berganei piekāpjoties vairāk nekā pusotru minūti un nopelnot 81,81 FIS punktu.

Nākamajā nedēļas nogalē Rukā, Somijā, sāksies jaunā Pasaules kausa sezona ar trim saensību dienām - sprintu, intervāla startu un masu starta distanci.

Izmantotie resursi:
Homepage

     [+] [-]

, 2023-11-19 14:58, pirms 2 nedēļām
Izskatās, kā vēl ir neformā.