Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:138, Did:0, useCase: 0

Dainis Dukurs turpinās darbu Siguldas trasē kā valdes loceklis

Rolands Eliņš

Dainis Dukurs turpinās darbu Siguldas trasē kā valdes loceklis
Dainis Dukurs
Foto:F64/Romāns Kokšarovs

Latvijas skeletona izlases galvenais treneris Dainis Dukurs, kurš ir arī tēvs olimpiešiem Tomasam un Martinam Dukuram, turpinās strādāt Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē kā valdes loceklis.

Decembra beigās Dainis Dukurs paziņoja, ka atkāpsies no Siguldas trases direktora amata, kuru bija vadījis gandrīz 20 gadus. Kā iemesls šādai rīcībai tika minēta vēlme koncentrēties skeletona izlases sagatavošanai olimpiskajām spēlēm Sočos, kuros Martins Dukurs izcīnīja sudraba medaļu, bet Tomass Dukurs palika soli aiz goda pjedestāla (ceturtais). Vienīgā Latvijas sieviešu kārtas pārstāve skeletonā Sočos Lelde Priedulēna palika 14. pozīcijā.

Piektdien notikušajā bobsleja un kamaniņu trases darbinieku sapulcē tika pieņemts lēmums, ka Dainis Dukurs turpinās darboties kā valdes loceklis. Lai arī, paziņojot par lēmumu atkāpties no trases direktora amata, decembrī Dukurs izteica apgalvojumu, ka neatgriezīsies darbā arī pēc olimpiādes beigām, viņš joprojām būs valdes sastāvā, vēstī IZM Komunikācijas un dokumentu pārvaldības nodaļa.

Darbinieku sapulcē arī pieņemts lēmums, ka, „lai nodrošinātu trases darbības nepārtrauktību, kā arī pieņemto lēmumu un uzsākto darbu pēctecību, tiks vērtētas iespējas stiprināt trases vadību un organizatorisko struktūru.”

Dainis Dukurs aizvadītā gada beigās arī jau trešo reizi tika atzīts par gada labāko Latvijas treneri. Nākamajā gadā Siguldā notiks pasaules čempionāts kamaniņu sportā.

     [+] [-]

, 2014-03-03 10:52, pirms 8 gadiem
Tas ir tikai apsveicami, ka joprojām ir vēlme strādāt par labu Siguldas trasei, uz kuras balstās visas mūsu medaļas Olimpiādē.