Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 3

Fogelim nebūs konkurentu uz pārvēlēšanu FIL prezidenta amatā

Rolands Eliņš

Fogelim nebūs konkurentu uz pārvēlēšanu FIL prezidenta amatā
Einars Fogelis. Foto: LOK

LETA. Einaram Fogelim nebūs konkurentu uz pārvēlēšanu Starptautiskās Kamaniņu sporta federācijas (FIL) prezidenta amatā, aģentūrai LETA apstiprināja FIL preses dienestā.

Kandidatūru virzīšana jūnijā gaidāmajam kongresam ir noslēgusies, un Fogelis ir vienīgais kandidāts.

FIL kongress norisināsies 18. un 19.jūnijā Hallā, Austrijas federālajā zemē Tirolē.

Fogelis FIL prezidenta amatā uz diviem gadiem tika ievēlēts 2020.gada novembrī, kad bija vienīgais kandidāts uz amatu. Par Fogeli kā FIL prezidentu nobalsoja visi 30 balsojušie.

Iepriekšējais prezidents vācietis Jozefs Fendts 2020.gada februārī paziņoja, ka kongresā pametīs organizācijas prezidenta amatu un publiski pauda, ka vēlas, lai viņa pienākumus pārņem Fogelis. Vācietis amatu pameta pēc vairāk nekā 26 gadu darba.

Fogelis ir pirmais Latvijas pārstāvis, kurš strādā par kāda olimpiskā sporta veida starptautiskās federācijas prezidentu.

Iepriekš Fogelis kopš 2018.gada vasaras strādāja par FIL ģenerālsekretāru, bet pirms tam kopš 1994.gada bija FIL viceprezidents tehniskajos jautājumos.

Fogelis ir Latvijas Sporta Federāciju padomes prezidents un Latvijas Olimpiskās komitejas Izpildkomitejas loceklis. Pērn septembrī viņš tika iekļauts Starptautiskās Olimpiskās komitejas nākamo ziemas olimpisko spēļu rīkotāju konsultatīvajā komisijā.

  -2 [+] [-]

, 2022-05-23 15:45, pirms mēneša
No vienas puses slikti, ka nav konkurences, bet no otras - pietiekami īsi ir pabijis amatā, lai nerastos vēlme viņu mainīt pret kādu citu. Vēl jāļauj pastrādāt. Varbūt arī citi iemesli, virtuvi nezinu.

  -1 [+] [-]

, 2022-05-23 16:05, pirms mēneša
Vai noziedzniece pret cilvēci Muižniece akceptē Fogeļa atrašanos šajā amatā?

     [+] [-]

, 2022-05-23 16:10, pirms mēneša
Man kā renes fanam būtu interesanti uzzināt, kā brāļi Šici uztvēra to, ka olimpiādē stafetē ielika jaunos, nevis viņus. Kurš pieņēma šādu lēmumu, kas, jāatzīst, bija ļoti drosmīgs? Kā jutās Roboti, kad uzzināja, ka viņiem būs jābrauc stafeti? Līdz šim nekur neesmu lasījis/dzirdējis par šo tēmu.

P.S. Bez zemtekstiem, vienkārši ļoti zīmīga situācija.

     [+] [-]

, 2022-05-23 17:07, pirms mēneša
damokla_zobens_22 rakstīja: Vai noziedzniece pret cilvēci Muižniece akceptē Fogeļa atrašanos šajā amatā?
ko ta tādu Muižniece noziegusies pret cilvēci?

  -2 [+] [-]

, 2022-05-23 17:14, pirms mēneša
damokla_zobens_22 rakstīja: Vai noziedzniece pret cilvēci Muižniece akceptē Fogeļa atrašanos šajā amatā?
nav dzirdēts, ka Muižniecei būtu tas būtu kādā veidā jāakceptē.

  -1 [+] [-]

, 2022-05-23 17:52, pirms mēneša
zaipis rakstīja: ko ta tādu Muižniece noziegusies pret cilvēci?
Tūlīt tev pastāstīs pļaviņūdens strēbēju stāstiņus par to kā Muižniece ieslēgusi 5G un ar Covid vakcīnu mēģinājusi iznīcināt cilvēci. Un tikai viedie folijcepurīši to jau laicīgi zinājuši un nav pakļāvušies reptiloīdu plāniem

  -1 [+] [-]

, 2022-05-23 18:22, pirms mēneša
N0rmatīvais akts rakstīja: Tūlīt tev pastāstīs pļaviņūdens strēbēju stāstiņus par to kā Muižniece ieslēgusi 5G un ar Covid vakcīnu mēģinājusi iznīcināt cilvēci. Un tikai viedie folijcepurīši to jau laicīgi zinājuši un nav pakļāvušies reptiloīdu plāniem
man personīgi liekas, ja kāds ministrs kremļa botiem nepatīk, tātad viņš strādā labi.

  -1 [+] [-]

, 2022-05-23 18:41, pirms mēneša
zaipis rakstīja: man personīgi liekas, ja kāds ministrs kremļa botiem nepatīk, tātad viņš strādā labi.
Tas nav gluži galvenais rādītājs, bet jā, nevar nepiekrist.

  -1 [+] [-]

, 2022-05-23 19:18, pirms mēneša
damokla_zobens_22 rakstīja: Man kā renes fanam būtu interesanti uzzināt, kā brāļi Šici uztvēra to, ka olimpiādē stafetē ielika jaunos, nevis viņus. Kurš pieņēma šādu lēmumu, kas, jāatzīst, bija ļoti drosmīgs? Kā jutās Roboti, kad uzzināja, ka viņiem būs jābrauc stafeti? Līdz šim nekur neesmu lasījis/dzirdējis par šo tēmu.

P.S. Bez zemtekstiem, vienkārši ļoti zīmīga situācija.
cik varēja toreiz saprast no intervijām, tad treneri pieņem šo lēmumu balsoties uz rezultātiem. Publiski nekādu intrigu nebija.

  -1 [+] [-]

, 2022-05-23 19:34, pirms mēneša
zaipis rakstīja: man personīgi liekas, ja kāds ministrs kremļa botiem nepatīk, tātad viņš strādā labi.
"Kremļa bots"? Tagad tā sauc cilvēkus, kuri ir Latvijas zemes patrioti un vēlas to atbrīvot no insektiem - gan kolorado vabolēm, gan aizokeāna kaitēkļiem?

  -1 [+] [-]

, 2022-05-23 19:35, pirms mēneša
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: cik varēja toreiz saprast no intervijām, tad treneri pieņem šo lēmumu balsoties uz rezultātiem. Publiski nekādu intrigu nebija.
Jā, bet tomēr būtu interesanti uzzināt Šicu viedokli.