Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 3

Futbola dēļ atcelto kamaniņu sporta posmu Insbrukā aizvietos sacensības Vinterbergā

Emils Ozerinskis

Futbola dēļ atcelto kamaniņu sporta posmu Insbrukā aizvietos sacensības Vinterbergā
Mārtiņš Rubenis. Foto: Mareks Gaļinovskis|FIL

LETA. Pasaules kausa futbolā dēļ atcelto kamaniņu sporta Insbrukas posmu aizvietos etaps Vinterbergā, vēsta Starptautiskā Kamaniņu sporta federācija.

Pasaules kausa kamaniņu sportā pirmais posms bija iecerēts Insbrukā 26. un 27.novembrī, taču tobrīd Katarā norisināsies Pasaules kausa finālturnīrs futbolā un šī iemesla dēļ televīzijā nevarēs pārraidīt tiešraidē kamaniņu sporta pirmo posmu. FIL valde lēma veikt izmaiņas sezonas kalendārā un novembra pēdējā nedēļas nogalē neaizvadīt posmu.

Sezonas sākums tagad iecerēts no 2. līdz 4.decembrim tajā pašā Insbrukas trasē, kur bija paredzēts aizvadīt pirmos divus Pasaules kausa posmus, bet tagad norosināsies tikai viens etaps. Pēc tam sportisti dosies uz Ziemeļameriku, kur no 8. līdz 10.decembrim būs posms Vistlera, Kanādā, bet no 15. līdz 17.decembrim - etaps Pārksitijā, ASV.

Turpinājumā būs gandrīz mēnesi ilga pauze, sportistiem no 6. līdz 8.janvārim sacenšoties Siguldas trasē, Latvijā. Nedēļu vēlāk Lillehammerē, Norvēģijā, būs Pasaules kausa sezonas sestais posms, kas vienlaikus būs arī Eiropas čempionāts.

No 27. līdz 29.janvārim Oberhofā kamaniņu braucēji cīnīsies par godalgām pasaules čempionātā, bet vēlāk paliks turpat Vācijā, kur būs nākamie divi Pasaules kausa posmi Altenbergā no 3. līdz 5.februārim un Vinterbergā no 10. līdz 12.februārim. Nākamajā nedēļas nogalē būs astotais posms Sanktmoricā, Šveicē, bet sezonas noslēgums tagad iecerēts nedēļu vēlāk Vinterbergā, kur sportisti atkārtoti sacentīsies no 24. līdz 26.februārim.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2022-08-05 21:33, pirms 2 gadiem
PČ atkal Vācijā - agrāk nedeva 2 gadus pēc kārtas vienai valstij.