Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 3

Bobsleja papildu atlasē izvēlas vēl divus sportistus, treniņnometne Usmā sāksies 6. jūnijā

Agris Suveizda

Bobsleja papildu atlasē izvēlas vēl divus sportistus, treniņnometne Usmā sāksies 6. jūnijā
Foto: bobslejs.lv

Šodien Murjāņos notika bobsleja un skeletona jauno sportistu papildu atlase, no kuras treneri atlasījuši vēl divus atlētus, kuri varēs piedalīties šīs sezonas pirmajā treniņnometnē, kas sāksies 6.jūnijā Usmā, paziņojusi Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.

Šī gada pirmajā atlasē, 23.aprīlī, tika atlasīti seši sportisti. Visi astoņi kandidāti varēs piedalīties treniņnometnē kopā ar jau esošajiem bobslejistiem. Latvijas komandas treneris Sandis Prūsis ir pateicīgs visiem kandidātiem, kuri apmeklēja abas atlases, taču norāda, ka šoreiz tieši bobslejam kandidāti bija mazāk piemēroti: "Mūsu sports ir ļoti specifisks. Nepietiek ar to, ka tu esi spēcīgs vai ātrs, bet mums ir vajadzīgs, ko varētu saukt terminā "ātrspēks" - nepieciešama jauda un eksplozija."

Prūsis norāda, ka šobrīd atlasīto kandidātu skaits nenozīmē, ka visi rudenī kļūs par bobslejistiem. "Es, protams, varētu cerēt, ka šie visi astoņi kandidāti kļūs par neatņemamu komandas sastāvdaļu, bet realitātē pirmie "atbirst" jau pirmajā treniņnometnē vai pat pirms tās. Ja izturēs un būs gatavi trenēties, tad ceru, ka komandai būs labs papildinājums," teic Prūsis.

Vaicāts, ar kādu sporta veidu vajadzētu nodarboties tiem jaunajiem sportistiem, kuri plāno pēc trīs līdz pieciem gadiem apmeklēt jauno sportistu atlases, Prūsis norāda, ka galvenais, lai šie kandidāti būtu vispusīgi un aicina vispirms konsultēties ar saviem treneriem vai sporta skolotājiem, kuri varētu palīdzēt saprast, kurš sporta veids jaunajiem atlētiem varētu būt perspektīvāks nākotnē.

Latvijas bobslejisti 6.jūnijā aizvadīs pirmo treniņnometni Usmā, pēc tam jūlijā un augustā trenēsies Ventspilī, bet septembrī - Rīgā. Pasaules kausa izcīņas jaunā sezona sāksies novembra vidū ar pirmajiem trīs posmiem Ziemeļamerikas trasēs, savukārt sezonas noslēgums - astotais posms februāra vidū risināsies Siguldā.

Izmantotie resursi:
https://www.bobslejs.lv/raksts/stum...

     [+] [-]

, 2022-05-28 21:45, pirms 3 mēnešiem
Nu labi, ka tur viss nenobrūk un kaut kāda ķepurošanās notiek.

     [+] [-]

, 2022-05-28 22:13, pirms 3 mēnešiem
Vai tad mūsu jaunie piloti brauks uz Ziemeļamerikas posmiem?

     [+] [-]

, 2022-05-28 23:11, pirms 3 mēnešiem
damokla_zobens_22 rakstīja: Vai tad mūsu jaunie piloti brauks uz Ziemeļamerikas posmiem?
Šaubos, visticamāk tajā laikā dragās pa Eiropas kausu.