Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 3

Sigulda arī nākamsezon uzņems Pasaules kausa posmu bobslejā un skeletonā

Agris Suveizda

Sigulda arī nākamsezon uzņems Pasaules kausa posmu bobslejā un skeletonā
Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv

Starptautiskā Bobsleja un Skeletona federācija (IBSF) šodien publiskojusi 2023./2024.gada BMW IBSF Pasaules kausa sezonas kalendāru, tajā iekļaujot arī sacensības Siguldas trasē no 29. janvāra līdz 4. februārim.

Gaidāmajā sezonā tiks aizvadīti astoņi posmi Pasaules kausa izcīņā, bet sezonas kulminācija - pasaules čempionāts - risināsies Vācijas trasē Vinterbergā no 19. februāra līdz 3. martam.

Sezona sākums plānots no 13. līdz 19. novembrim Pekinas olimpisko spēļu trasē Jancinā (Ķīna), pēc divu nedēļu pārtraukuma otrais posms risināsies 1992. gada Albērvilas olimpisko spēļu mājvietā - Laplaņas trasē Francijā, bet nedēļu vēlāk bobslejisti un skeletonisti sacentīsies Austrijā, Īglsas trasē, kurā 1976. gadā risinājās Insbrukas olimpiskās spēles.

Pēc gadumijas sezona turpināsies Šveicē, vēl vienā olimpiskajā trasē Sanktmoricā, pēc nedēļas pārtraukuma cīņa turpināsies 1994. gada olimpiskajā trasē Lillehammerē, Norvēģijā. Pēc tam notiks Siguldas posms, pēc vienas nedēļas pārtraukuma septītais posms notiks Vācijas trasē Altenbergā. Nākamās divas nedēļas turpat Vācijā, bet jau Vinterbergā risināsies pasaules čempionāts, bet no 11. līdz 17. martam sezonas noslēgums notiks ASV trasē Leikplesidā, kur 2025. gadā notiks pasaules čempionāts.

Šoreiz bobsleja un skeletona sezona risināsies deviņās trasēs astoņās dažādās valstīs.

Izmantotie resursi:
https://www.bobslejs.lv/raksts/sigu...

  +1 [+] [-]

, 2023-04-20 13:56, pirms 5 mēnešiem
Patīkams parsteigums ir šis kalendārs. Beidzot kaut kādas lielākas pārmaiņas un trašu daudzveidība, nevis 2 posmi Insbrukā un 2 posmi kādā no Vācijas trasēm.

  +1 [+] [-]

, 2023-04-20 15:19, pirms 5 mēnešiem
Opā,pat Norvēģija...
Baigi gara sezona
Nez cik ekipāžas būs Pekinā?kādas 6as

     [+] [-]

, 2023-04-20 16:40, pirms 5 mēnešiem
Super, beidzot būs lielāka intriga gan sportisitem, gan līdzjūtējiem. Un rezultāti neprognozējami...