Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 3

Kaufmaņa un Grantiņa divnieku ekipāžām trešā un piektā vieta EK posmā Siguldā

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Kaufmaņa un Grantiņa divnieku ekipāžām trešā un piektā vieta EK posmā Siguldā
Foto: bobslejs.lv

LETA. Latvijas bobsleja pilotu Dāvja Kaufmaņa un Renāra Grantiņa divnieku ekipāžas piektdien Siguldā ieņēma attiecīgi trešo un piekto vietu Eiropas kausa sacensībās.

Grantiņš, kurš startēja ar stūmēju Edgaru Unguru, startā uzrādīja trešo un ceturto rezultātu, bet finišā abos braucienos bija trešais no sportistiem, kas pabeidza abus braucienus. Grantiņš ar Reini Vasiļevski uzstūma astoto labāko startu, bet braucienos viņam bija divas piektās vietas.

Uzvaru izcīnīja Vācijas pilota Niko Zemmlera ekipāža, kas otrās vietas ieguvēju, vēl vienu vācieti Hansu Pēteru Hannighoferu pārspēja par nieka trīs sekundes simtdaļām. Kaufmanis uzvarētājam zaudēja 0,86 sekundes, bet Grantiņš atpalika 2,63 sekundes.

Piedalījās 12 divnieku ekipāžas, otrajā braucienā startējot tikai desmit. Pēc pirmā brauciena diskvalifikāciju saņēma sezonas līderis Maksimiliāns Illmanns no Vācijas.

Sestdien turpat Siguldā notiks vēl vienas divnieku ekipāžu sacensības.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2023-01-20 23:35, pirms gada
Ja Illmans nedabūtu DQ, Kaufmanis paliktu aiz pjedestāla.

Pašvaki starta ieskrējieni mūsējiem. OK, jaunajiem puišiem pirmie lielie mači, bet tāpat atpalikšana starta ieskrējienā šķiet milzīga (0,30 un 0,28 pret ātrākajiem, Haninghofera ekipāžu).