Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 3

Māsu Buliņu duelī atkal pārāka Sandra, Golubeva slēpojumā apsteidz tikai austrālieti

Tomass Neuss Lucs
Tomass Neuss Lucs

Māsu Buliņu duelī atkal pārāka Sandra, Golubeva slēpojumā apsteidz tikai austrālieti
Sanita (no kreisās) un Sandra Buliņas. Foto: LOK arhīvs

Jūtas štata Soltleiksitijā norisinās Pasaules jauniešu un junioru čempionāts, un tā ietvaros tika aizvadīts 7,5 km sprints juniorēm. No Latvijas biatlonistēm ar 38. vietu visaugstāk atrodama Sandra Buliņa.

# Klasikas distancē vislabāko rezultātu no trim latvietēm sasniedza Inese Golubeva, ar 19 no 20 aizvērtiem mērķiem izcīnīdama 41. vietu.

# Sandra un Sanita Buliņas šogad piedalījās arī Eiropas junioru čempionātā, kur sprintā ieguva attiecīgi 58. un 66. pozīciju.

# Sanita Buliņa, kura ikdienā startē Pasaules kausa posmos, trasē devās ar devīto numuru. Viņa nespēja uzlabot savu sniegumu šaušanā, vienreiz kļūdoties guļus, kā arī divreiz stāvus, kas finišā deva 44. vietu. Identisku rezultātu alūksniete sasniedza arī pirms gada.

# Katrā ugunslīnijā nopelnot pa vienam soda aplim, Sandra Buliņa atkārtoti pārspēja savu dvīņumāsu. Pie tam Sandra to izdarīja pārliecinoši, proti, par 42,9 sekundēm, izcīnot 38. vietu. Viņa bija arī ātrākā slēpotāja starp latvietēm – šajā rādītājā kopumā 40. pozīcija.

# Lielisku šaušanas precizitāte turpināja demonstrēt Inese Golubeva, aizverot visus desmit mērķus. Ar to gan nepietika, lai finišā apsteigtu abas tautietes. 20 gadus vecā daugavpiliete tīrajā slēpojumā pārspēja tikai Austrālijas biatlonisti, finišā ierindojoties 48. vietā.

# Par nieka 0,4 sekundēm apsteidzot itālieti Rebeku Passlēru, uzvaru svinēja čehiete Terēze Vobornikova, savukārt pie trešās vietas tika individuālās distances uzvarētāja Liza Marija Sparka no Vācijas.

7,5 km sprints juniorēm, jauniešu un junioru pasaules čempionāts

V.SportisteValstsLaiksKļūdas
1.T. VobornikovaČehija21:25.91
2.R. PasslēraItālija+0.40
3.L.M. SparkaVācija+4.51
4.F. DokenaNorvēģija+17.71
5.B TrabučīItālija+21.00
6.A. SkredeNorvēģija+23.21
38.Sandra BuliņaLatvija+2:30.92
44.Sanita BuliņaLatvija+3:13.83
48.I. Golubeva Latvija+3:31.00

Piedalījās 57 sportistes