Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 3

Pēc sezonas karjeru beigs titulētais biatlonists Lesers

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Pēc sezonas karjeru beigs titulētais biatlonists Lesers
Eriks Lesers. Foto: AP/Scanpix

LETA--DPA. Bijušais pasaules čempions biatlonā vācietis Ēriks Lesers ceturtdien paziņoja, ka drīzumā beigs profesionālā sportista karjeru.

33 gadus vecais biatlonists paziņoja, ka savu karjeru noslēgs pēc šīs sezonas pēdējā Pasaules kausa posma.

"Tas ir viss. Savākšu savas lietas, startēšu pēdējos trīs Pasaules kausos un tad: viss!" teica sportists podkāstā "The Biathlon Double Room". "Daudzi varbūt jautās, kāpēc nepiedalīsies pasaules čempionātā Oberhofā? Bet tas būtu vēl vienu gadu garš slogs."

Lesers ir trešais ievērojamais Vācijas biatlonists, kurš pēdējā gada laikā paziņojis par karjeras beigām. Pirms viņa par karjeras noslēgšanu paziņoja olimpiskais čempions Arnds Peifers un Simons Šemps.

Lesers izcīnīja pasaules čempiona titulu 2015.gadā, triumfējot iedzīšanā un komandu stafetē. Tāpat viņam ir arī trīs sudraba un divas bronzas godalgas pasaules čempionātos.

Savukārt Soču olimpiskajās spēlēs Lesers tika pie sudraba 20 kilometru individuālajā distancē un komandu stafetē, bet Phjončhanas olimpiskajās spēlēs viņš izcīnīja bronzu komandu stafetē.

Izmantotie resursi:
LETA