Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 3

Volfa ar divām kļūdām nepilnas 50 sekundes no pjedestāla junioru PČ sprintā

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Volfa ar divām kļūdām nepilnas 50 sekundes no pjedestāla junioru PČ sprintā
Estere Volfa. Foto: Petrs Slaviks

LETA. Latvijas sportistes Estere Volfa un Elza Bleidele svētdien Zviedrijā pasaules junioru čempionātā biatlonā izcīnīja attiecīgi desmito un 12.vietu 7,5 kilometru sprintā.

Pirmajām četrām sportistēm pieļaujot pa vienai kļūdai šaušanā stāvus, uzvaru svinēja austriete Anna Andeksera, kura finišēja 22 minūtēs un 22 sekundēs. Zviedriete Sāra Andešsone zaudēja 8,9 sekundes, francūziete Amandīne Menjāna bija 30,7 sekundes lēnāka, bet ukrainiete Olena Horodna atpalika vēl 1,1 sekundi.

Volfa neaizvēra pa vienam mērķim katrā šaušanā, zaudējot vienu minūti un 18,6 sekundes, bet Bleidele kļūdījās vienreiz šaušanā stāvus un bija vēl 11,3 sekundes lēnāka. Slēpojumā viņām bija attiecīgi desmitais un 15. rezultāts.

Enia Kalniņa mēroja pa soda aplim pēc katras šaušanas, atpalika vairāk nekā piecas minūtes un bija 65.pozīcijā 99 biatlonistu konkurencē.

Pasaules jauniešu un junioru meistarsacīkstes Zviedrijā beigsies nākamnedēļ.

Junioru PČ, 7.5km sprints sievietēm

VSportisteValstsLaiks (kļ)
1.Anna AndekseraAustrija22:22.0 (1)
2.Sāra AndešsoneZviedrija+8.9 (1)
3.Amandīne MenžēnaFrancija+30.7 (1)
4.Olena HorodnaUkraina+31.8 (1)
5.Voldija Galmasa PaulēnaFrancija+40.9 (2)
10.Estere VolfaLatvija+1:18.6 (2)
12.Elza BleideleLatvija+1:29.9 (1)

Izmantotie resursi:
LETA
https://www.biathlonworld.com/resul...

  +2 [+] [-]

, 2025-03-02 15:38, vakar
Progress slēpošanā pat pret u20 pasaules līderi Galmace Paulin!
U20 Pč vērtējumā būtu 3,4 vieta!

Krietni lielāks progress pret u22 čempionāta uzvarētāju Andexer(1 min-1:30, ja salīdzina ar iepriekšējo sezonu)!

Pirmā vieta- PK jau ir top30 bijusi!
Otrā vieta- 3x bijusi top15 PK posmos!

5 vieta- jau 2x ir uzvarējusi IBU kausa posmus!

Tā tik turpināt!

     [+] [-]

, 2025-03-02 15:49, vakar
Kāpēc viņa nestartēja jauktajā stafetē?

  +1 [+] [-]

, 2025-03-02 15:58, vakar
Aigaross66! rakstīja: Kāpēc viņa nestartēja jauktajā stafetē?
Pareizi darīja. Paskaties, kā šauj LV juniori. Izlikt spēkus pirms sprinta/masu starta, lai puiši stafetes turpinājumā norauj pa 3+ soda apļiem katrs?

     [+] [-]

, 2025-03-02 18:03, vakar
Mūsu meičas malacītes. Tomēr pats junioru augšgals šobrīd ir mazliet spēcīgāks. Volfai varētu patikt masu starts, tā ka cerības uz medaļu vēl ir.

Tagad fanoju par mūsu junioriem. Un, bļāviens, abi reālākie kandidāti uz tikšanu rezultātu tabulas pirmajā pusē (kas dotu PK kvalifikāciju) aizšāva garām pēdējo šāvienu, kas abiem var izrādīties liktenīgs... Nu vēl ir cerības, bet, šķiet, ka zem 50%. Startēja 103 dalībnieki, tātad, vajag vismaz 51, vietu.

Kodaļevs un Karlsbergs cerības zaudēja jau pēc pirmās šautuves. Samcēvičs šobrīd nav labākajā fiziskajā formā.

     [+] [-]

, 2025-03-02 18:17, vakar
Damokla_zobens_23 rakstīja: Mūsu meičas malacītes. Tomēr pats junioru augšgals šobrīd ir mazliet spēcīgāks. Volfai varētu patikt masu starts, tā ka cerības uz medaļu vēl ir.

Tagad fanoju par mūsu junioriem. Un, bļāviens, abi reālākie kandidāti uz tikšanu rezultātu tabulas pirmajā pusē (kas dotu PK kvalifikāciju) aizšāva garām pēdējo šāvienu, kas abiem var izrādīties liktenīgs... Nu vēl ir cerības, bet, šķiet, ka zem 50%. Startēja 103 dalībnieki, tātad, vajag vismaz 51, vietu.

Kodaļevs un Karlsbergs cerības zaudēja jau pēc pirmās šautuves. Samcēvičs šobrīd nav labākajā fiziskajā formā.
Samcēvičš jā, 45 sek trasē vien zaudēja Meirānam. Tieši to pašu nodomāju, kad arī otrs aizlika garām pēdējo šāvienu, ka abiem tas varētu maksāt vietu top50. Un tā arī pagaidām izskatās pēc 2 šautuves, ka abi būs ārpus top50

     [+] [-]

, 2025-03-02 18:18, vakar
Būs Ok.Matīss un Aleksis Par mata tiesu tiks!

     [+] [-]

, 2025-03-02 18:23, vakar
ronis111 rakstīja: Būs Ok.Matīss un Aleksis Par mata tiesu tiks!
Diemžēl netiks. Būs 53. 54. vieta. Abiem 1 kļūda par daudz

     [+] [-]

, 2025-03-02 18:27, vakar
Viens, kas bija priekšā mūsējiem, izstājās. Kāds zina vai 52. vieta ir pietiekami PK kvalifikācijai?

     [+] [-]

, 2025-03-02 18:32, vakar
Aigaross66! rakstīja: Kāpēc viņa nestartēja jauktajā stafetē?
Pareizi darīja. Paskaties, kā šauj LV juniori. Izlikt spēkus pirms sprinta/masu starta, lai puiši stafetes turpinājumā norauj pa 3+ soda apļiem katrs?

Kas tas par uzbraucienu junioru puikām? Nekur nav paskaidrots kāpēc tika iemestas jaunākās jaunietes braukt stafeti pie junioriem? Kāds var but rezultāts ? Un tad teikt ka juniori nevelk? Viņi ziedojas princesēm sportistēm, bet vairāk jau treneriem vai federācijai, kuriem pēc pēdējiem skandāliem vajag kaut ko vismaz parādīt.

     [+] [-]

, 2025-03-02 18:35, vakar
It kā start list bija 104..finišēja 102, Meirāns 52! Ja pēc start list ņem tad tieši 50%! Ja pēc finišējušajiem tad viena vieta pietrūka...

     [+] [-]

, 2025-03-02 18:40, vakar
kecbaja rakstīja: Samcēvičš jā, 45 sek trasē vien zaudēja Meirānam. Tieši to pašu nodomāju, kad arī otrs aizlika garām pēdējo šāvienu, ka abiem tas varētu maksāt vietu top50. Un tā arī pagaidām izskatās pēc 2 šautuves, ka abi būs ārpus top50
Aha, un diemžēl šoreiz bija tik viegli noprognozēt (pēc iepriekšējiem splitiem), ka tieši tā pēdējā šāviena kļūda abiem izmaksās ļoti dārgi...

52. un 53. vieta. 103:2 = 51,5. Varbūt vēl var naivi cerēt, ka ieskaitīs to austrālieti, kurš bija pieteikts, bet nestartēja (nefinišējušie der). Tas derētu, jo tad būtu 104 dalībnieki, un puse ir 52. Varbūt kāds dabūs diskābeli vai sodu? Var jau būt, ka tomēr der arī 52. vieta. Tagad darbiņš mūsu biatlona federācijai!

  +1 [+] [-]

, 2025-03-02 18:42, vakar
hercus rakstīja: It kā start list bija 104..finišēja 102, Meirāns 52! Ja pēc start list ņem tad tieši 50%! Ja pēc finišējušajiem tad viena vieta pietrūka...
Loģiski būtu, ja skatītos pēc startējušajiem (tad ir 103, no kuriem viens nefinišēja). Bet jā, ir cerība, ka ieskaita arī to nestartējušo. Jo principā viņš būs protokolā kā DNS.

Kaut nu Meirāns dabūtu PK kvalifikāciju! Un tad vēl atliks cerēt, ka LBF viņu pieteiks pasaules kausiem... Čalim būtu izcila iespēja sezonu noslēgt pasaules kausos. NU vismaz nākamajā PK posmā, kurā ir stafete.

Būtu ideāli, ja šo Sportacentrs varētu pēc iespējas ātrāk noskaidrot LBF.

     [+] [-]

, 2025-03-02 22:19, vakar
Damokla_zobens_23 rakstīja: Loģiski būtu, ja skatītos pēc startējušajiem (tad ir 103, no kuriem viens nefinišēja). Bet jā, ir cerība, ka ieskaita arī to nestartējušo. Jo principā viņš būs protokolā kā DNS.

Kaut nu Meirāns dabūtu PK kvalifikāciju! Un tad vēl atliks cerēt, ka LBF viņu pieteiks pasaules kausiem... Čalim būtu izcila iespēja sezonu noslēgt pasaules kausos. NU vismaz nākamajā PK posmā, kurā ir stafete.

Būtu ideāli, ja šo Sportacentrs varētu pēc iespējas ātrāk noskaidrot LBF.
Grūti iedomāties federācijas motivāciju cīnīties par stafeti - bez Rastorgujeva punktiem individuālajās sacensībās 17. vieta nācijās nekādi nespīd, bet 20-nieks bez viņa un bez šīs vienas stafetes jau kabatā... (Reālāk jau, ka meitenes kaut kādā brīnumainā veidā sasniedz 17. vietu.)