Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 3

Kērlingistes piedzīvo sagrāvi pret Japānu, saglabājot izredzes tikt uz olimpiskajām spēlēm

Linda Mangale
Linda Mangale

Kērlingistes piedzīvo sagrāvi pret Japānu, saglabājot izredzes tikt uz olimpiskajām spēlēm
Santa Blumberga-Bērziņa
Foto: WCF/Steve Seixeiro

Šodien, 14. decembrī, Latvijas sieviešu kērlinga izlase olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā Leuvardēnā, Nīderlandē piedzīvoja ļoti sāpīgu zaudējumu. Kļūdas metienos lika kapitulēt Japānai ar 1:9.

Pirmajā endā nelielas kļūdas mūsu meiteņu metienu izpildījumā Japānai ļauj paņemt divus punktus. Savukārt otrajā un trešajā endā neprecizitātes pēdējos divos metienos ļauj Japānai nozagt kopumā trīs punktus, Latvijai nonākot iedzinējos ar 0:5. Ceturtajā endā atkal neizdevās mūsējām izspēlēt, lai gūtu vismaz divus punktus. Ar pēdējo akmeni bija vēlme nonullēt endu, tomēr akmens par daudz nokrita un tika paņemts punkts (1:5). Ejot lielajā pārtraukumā, mūsu pretinieces izcīna vēl divus punktus, panākot 7:1 savā labā.

Sestajā un septītajā endā tupinās Japānas izlases dominance, piespiežot mūsu pēdējo spēlētāju izpildīt sarežģītus metienus, kas netika realizēti, zaudējot vēl divus punktus 1:9. Pie šāda rezultāta mūsu izlase septiņos endos atzīst pretinieču pārākumu, piedzīvojot otro zaudējumu turnīrā.

Latvijas sieviešu izlases trenera Ritvara Gulbja komentārs pēc spēles ar Japānu:
“Japānietes ir vienas no favorītēm šajā atlases turnīrā, kā rezultātā bija sagaidāma ļoti sarežģīta spēle. Diemžēl meitenēm ne visi metieni svarīgos momentos izdevās, kas ļāva Japānai ātri izvirzīties vadībā un pēc tam jau demonstrēt savu tehnisko pārākumu. Mums tā arī neizdevās ieķerties spēlē un radīt spiedienu uz pretiniecēm.
Svarīgi tagad ir atjaunoties un noskaņoties rītdienai uz pašu svarīgāko no divām spēlēm – spēli pret Vāciju, kas uzvaras gadījumā mums dod iespēju iekļūt četriniekā un aizvadīt cīņu par tikšanu uz olimpiskajām spēlēm.”

Spēli ar Japānu iespējams noskatīties atkārtojumā Sportacentrs.com TV un Mājas lapā, kā arī Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube un Facebook kontos.

Komandas vispirms izspēlēs apļa turnīru. Pirmo ceļazīmi uz Pekinu izcīnīs kopvērtējuma 1.vietas ieguvējas pēc pamatturnīra beigām. Otrās un trešās vietas mača uzvarētājas iegūs otro ceļazīmi. Savukārt šīs spēles zaudētājām būs vēl viena iespēja izcīnīt ceļazīmi, sacenšoties ar pamatturnīra ceturto labāko komandu. Uzvarētājas kā pēdējās kvalificēsies 2022.gada Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm.

Spēles tiešraidē var skatīties jaunā Pasaules kērlinga federācijas tiešraižu platformā – “Recast”.

Latvijas sieviešu izlases sastāvs: Santa Blumberga-Bērziņa (skips), Evelīna Barone, Ieva Krusta, Ieva Rudzīte, Tīna Siliņa, treneris Ritvars Gulbis, trenera asistents Roberts Krusts.

Latvijas izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika) un rezultāti:

4:10 – Koreja
8:4 – Itālija
8:6 – Igaunija
8:7 – Turcija
9:6 – Čehija
1:9 – Japāna (pieejams atkārtojums)
/15.12./ 10:00 – Vācija
/15.12./ 20:00 – Skotija

Kopvērtējums:

1. Koreja 6-5-1
2. Japāna 5-4-1
3. Latvija 6-4-2
4. Skotija 5-3-2
5. Igaunija 5-2-3
5. Turcija 5-2-3
5. Itālija 5-2-3
8. Vācija 5-1-4
9. Čehija 6-1-5

Latvijas sieviešu izlases dalību olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija.

Online rezultāti: https://worldcurling.org/events/oqe...
Tiešraides: https://the.recast.app/user/5pYk0

     [+] [-]

, 2021-12-14 18:20, pirms 5 mēnešiem
Laikam būs kaimiņsētā pa nakti vistas zagušas, ka šodien rokas trīcēja. Šausmīga precizitāte metienos.