Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2983, Did:0, useCase: 3

Par Latvijas gada volejbolistiem atzīti Levinska un Šmits

Emils Ozerinskis

Par Latvijas gada volejbolistiem atzīti Levinska un Šmits
Marta Levinska. Foto: Volejbols.lv

Marta Kamēlija Levinska un Kristaps Šmits sestdien svinīgā ceremonijā tika atzīti par 2023. gada Latvijas labākajiem volejbolistiem.

Levinskai konkurenci uz 2023. gada Latvijas labākās volejbolistes balvu sastādīja Anija Jurdža, kamēr uz gada volejbolista titulu pretendēja arī Renārs Pauls Jansons un Edvīns Skrūders.

"Gada balvas volejbolā 2023" svinīgajā ceremonijā tika pasniegtas arī balvas Latvijas gada komandai, par kuru cīnījās "Ezerzeme"/DU, RTU/"Robežsardze"/"Jūrmala" Latvijas vīriešu izlase, Latvijas U-22 sieviešu izlase un RVS/LU. Balvu ieguva pirmie.

Par gada pludmales komandu kļuva Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova. Viņām konkurenci sastādīja Kristiāns Fokerots/Olivers Bulgačs, Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Līva Ēbere/Deniela Konstantinova.

Gada "uzlecošās zvaigznes" titulu ieghva talantīgais, Armands Rokjāns, bet nominēti bija arī volejboliste Karmena Struka, pludmales volejbolisti Līva Ēbere un Toms Liepa. Par gada treneriem tikmēr tika nosaukti Atvars Vilde (pludmales volejbols) un Rihards Puķītis (klasiskais volejbols), gada tiesnešu balvas iegiva Salvis Kurtišs (klasiskais volejbols) un Egīls Tišanovs (pludmales volejbols).

Ar pilnu balvu ieguvēju sarakstu varēsiet iepazīties LVF mājas lapā.

No 15. līdz 25.decembrim ikviens varēja balsot par 2023. gada labāko volejbolistu un volejbolisti, gada komandu volejbolā un gada pludmales volejbola komandu, kā arī uzlecošo zvaigzni. Gada titula ieguvēji tika noteikti, ņemot vērā līdzjutēju balsojumu (40%), sporta žurnālistu viedokli (30%) un Latvijas volejbola federācijas valdes viedokli (30%). Gada treneri pludmales un klasiskajā volejbolā, gada tiesnesi pludmales un klasiskajā volejbolā, gada sēdvolejbolistu, gada sporta skolu noteica Latvijas volejbola federācijas komisijas.

     [+] [-]

, 2024-01-14 07:57, pirms 3 mēnešiem
Pa lielam mums jau pasaules tūrēs ir tikai divi volejbolisti,pareizāk,volejbolistes un daži jaunieši,pārejie nu nekādi nevarētu konkurēt uz gada volejbolisti.

     [+] [-]

, 2024-01-14 08:09, pirms 3 mēnešiem
sinogli rakstīja: Pa lielam mums jau pasaules tūrēs ir tikai divi volejbolisti,pareizāk,volejbolistes un daži jaunieši,pārejie nu nekādi nevarētu konkurēt uz gada volejbolisti.
Marta Levinska šobrīd ir nokļuvusi ļoti augsta līmeņa klibā un līgā. Nevajag to novērtēt par zemu.