Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2982, Did:0, useCase: 0

Jūrmalas un Jelgavas klubi ''Credit24'' meistarlīgā nedēļas nogalē cīnīsies ar Igaunijas grandiem

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Jūrmalas un Jelgavas klubi ''Credit24'' meistarlīgā nedēļas nogalē cīnīsies ar Igaunijas grandiem
Foto: Latvijas Volejbola federācija.

Nedēļas nogalē “Credit24” meistarlīgā “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” un VK “Biolars”/”Jelgava” vienības izbraukumā Igaunijā tiksies ar čempioni Tallinas “Selver” un šosezon bez zaudējumiem spēlējošo “Bigbank Tartu”, pie Austra Štāla vadītās Klaipēdas komandas ciemosies daugavpilieši, bet pārējās līgās Latvijas komandas šonedēļ nespēlēs.

Kā pirmais “Credit24” meistarlīgā no Latvijas klubiem laukumā piektdien dosies VK “Biolars”/”Jelgava”, kas samēros savu varēšanu ar čempionvienību “Selver”. Pēdējos gados trīs reizes abas komandas savstarpējās spēlēs aizvadījušas piecu setu cīņas, vienā no tām uzvarot jelgavniekiem. Tomēr šogad tā ir cita Jelgavas komanda – gados daudz jaunāka –, kas vienīgajā šīs sezonas mačā ir zaudējusi. Arī “Selver” “nav bez grēka”, pirmajā no divām čempionāta cīņām zaudējot Tartu volejbolistiem, bet otrajā apspēlējot Avo Kēla vadīto “Parnu VK”. Dienu vēlāk Jelgavas kluba jaunieši tiksies ar “Bigbank Tartu”, kas līdzšinējās divās cīņās četros setos ir svinējusi uzvaras pār Tallinas klubiem. Ar Tartu vienību jelgavniekiem pēdējās piecās cīņās labākais sasniegums ir viens uzvarēts sets, bet pēdējoreiz pretiniekus Jelgavas vienībai izdevies uzvarēt 2016. gadā.

Dienu vēlāk šo pašu maršrutu uzsāks “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, kas sestdien Tallinā tiksies ar “Selver”, bet svētdien dosies laukumā Tartu. Arī krietni atjauninātais Jūrmalas kluba sastāvs trijās šīs sezonas cīņās vēl nav izbaudījis uzvaras priekus. Pret “Selver” iepriekšējās sezonas beigās jūrmalniekiem tika piešķirta uzvara, jo tobrīd Tallinas klubs nevarēja spēlēt Covid-19 ierobežojumu dēļ. Tā ir “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” vienīgā uzvara pēdējās sešās savstarpējās spēlēs. Arī pret “Bigbank Tartu” pēdējā spēlē jūrmalnieki ir uzvarējuši (3-2), pārtraucot astoņu zaudējumu sēriju.

Savukārt Gunta Atara vadītā “Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme” sestdien dosies uz Lietuvu pie Austra Štāla vadītās Klaipēdas “Amber Volley” vienības. Daugavpilieši šosezon cietuši vienu zaudējumu, bet Klaipēdas klubs pārsteidzoši ar trim savā laukumā izcīnītām uzvarām ir līgas līderpozīcijās un alkst uzvaru sēriju pagarināt. Pagājušās sezonas sacensībās abām komandām nebija lemts satikties laukumā Covid-19 ierobežojumu dēļ.

Savukārt jau trešdien Kēla vadītā “Parnu VK” ar Tomu Švanu ierindā uzņems Tallinas “TalTech”.

Šonedēļ nenotiks Latvijas komandu spēles “Optibet” Baltijas līgā sievietēm, bet “Optibet” Latvijas čempionātā gan sievietēm, gan vīriešiem “mājsēdes” dēļ ir pauze līdz 14. novembrim.

Cīņas Igaunijā translēs interneta vietne “Postimees.ee”.

Kalendārs
“Credit24” meistarlīga vīriešiem
29.10. 19.00 Tallinas “Selver” – VK “Biolars”/“Jelgava”
30.10. 16.00 Klaipēdas “Amber Volley” – “Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme”
30.10. 19.00 Tallinas “Selver” – “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”
30.10. 20.00 “Bigbank Tartu” – VK “Biolars”/“Jelgava”
31.10. 15.00 “Bigbank Tartu” – “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”

Izmantotie resursi:
Latvijas volejbola federācija