Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2982, Did:0, useCase: 3

Švans par Baltijas Meistarlīgas bronzu cīnīsies ar Štāla trenēto komandu

Reinis Aumeisters
Reinis Aumeisters

Švans par Baltijas Meistarlīgas bronzu cīnīsies ar Štāla trenēto komandu
Toms Švāns. Foto: Pärnu Võrkpalliklubi

Baltijas ''Credit24'' Meistarlīgā volejbolā sācies ''Final Four'' turnīrs. Lai gan Latvijas komandas šoreiz labāko četriniekā nav iekļuvušas, Latvijas izlases spēlētājs Toms Švans cīnās par godalgām Pērnavas komandas rindās.

Kā jau ierasts, ''Final Four'' norisinās pamatturnīra uzvarētāja laukumā. Līdz ar to, Tartu ''Bigbank'' komandai bija pelnīta mājas spēļu priekšrocība. Šosezon klubs Tartu regulārajā sezonā piedzīvojis vien vienu zaudējumu.

''Parnu'' komanda vakara pirmajā pusē tikās ar Tallinas ''TalTech'' vienību. Tallinas ''TalTech'' izdevās visā mačā gūt 10 punktus tikai vien ar servēm un tas spēlēja lielu lomu rezultāta attīstībā. Lai gan pirmajos divos setos vēl uz tablo bija zināms līdzsvars, trešais sets bija diezgan pārliecinošs Tallinas ''TalTech'' izpildījumā un viņiem droša uzvara trijos setos (25:21, 25:22, 25:19). ''Parnu'' rindās spēlējošais latvietis Toms Švans aizvadīja individuāli teicamu spēli, taču ar to bija par maz, lai viņa komanda izcīnītu uzvaru.

Pēcāk uz tā paša laukuma devās arī līgas līdere Tartu ''Bigbank'', kas pamatīgi pārmācīja Austra Štāla trenēto Gargždu ''Amber Volley''. Arī Tartu ''Bigbank'' uzvarēja trijos setos, taču krietni pārliecinošāk (25:18, 25:18, 25:15).

Cīņas par godalgām gaidāmas jau 26. februārī. Plkst. 15:00 sāksies cīņa starp Toma Švana pārstāvēto ''Parnu'' un Austra Štāla trenēto Gargždu ''Amber Volley'' par bronzu. Plkst. 18:00 laukumā dosies arī finālisti - Tartu ''Bigbank'' un Tallinas ''TalTech'' komandas.

Izmantotie resursi:
https://vcl.lv/credit24-meistarliga...