Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2982, Did:0, useCase: 0

Volejbolisti Latvijas čempionātus aptur, Baltijas līgās pauze uz nenoteiktu laiku

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Volejbolisti Latvijas čempionātus aptur, Baltijas līgās pauze uz nenoteiktu laiku
Foto: Jēkabpils lūši

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju un mājsēdes ievērošanu, no 21. oktobra līdz 14. novembrim volejbola sacensībās un treniņu procesā varēs iesaistīties tikai Latvijas izlašu spēlētāji un profesionālie sportisti.

Pēc Ministru kabineta rīkojuma Nr. 720. grozījumiem, kas veikti 20. oktobra sēdē, arī Latvijas Volejbola federācija savu turpmāko darbību veiks, ievērojot visas prasības un noteikumus, kas paredz pārtraukt sporta sacensības un treniņus, attiecīgi ievērojot iespējamos izņēmumus.

“Optibet” Latvijas čempionāts gan sievietēm, gan vīriešiem tiek atcelts līdz 14. novembrim, ņemot vērā MK rīkojuma punktu 5.49.28. Kā arī tiek atceltas Nacionālās līgas spēles sievietēm. Attiecīgi, spēļu kalendāri tiks pārplānoti un pielāgoti turpmākajiem nosacījumiem.

Turpretim “Credit24” Meistarlīgas un “Optibet” Baltijas sieviešu līgas spēles ir iekļautas Izglītības un Zinātnes ministrijas atļauto sporta sacensību kalendārā, taču šobrīd tās tiek iepauzētas uz nenoteiktu laiku, ar iespēju sacensības un treniņu procesu atsākt jebkurā brīdī no 21. oktobra līdz 14. novembrim. Informācija par tālāko notikumu gaitu sekos.

Ievērojot Valdības noteikumus, pēc “Credit24” Meistarlīgas un “Optibet” Baltijas sieviešu līgas spēļu atsākšanas, tās noritēs bez skatītāju klātbūtnes.

Jau no 11. oktobra Latvijas Jaunatnes čempionāts un Jaunatnes Kausa izcīņa ir atcelta. Šis lēmums paliek spēkā līdz pat 14. novembrim, kā norādīts MK noteikumos.

Latvijas izlases, aktuālajām sacensībām gan klasiskajā, gan pludmales volejbolā drīkst turpināt treniņu procesu un nometnes, nodrošinot drošu treniņa vidi, kā arī nometņu laikā ievērojot “burbuļa” principu. Kā arī sporta treniņu un sacensību procesu var turpināt Latvijas Olimpiskās vienības sportisti.

Visi Amatieru sporta pasākumi tiek atcelti līdz 14. novembrim.

Izmantotie resursi:
Covid-19 izplatības ierobežošanas noteikumi...