Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Seļivanovs neturpinās darbu kā Latvijas sieviešu volejbola izlases galvenais treneris

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Seļivanovs neturpinās darbu kā Latvijas sieviešu volejbola izlases galvenais treneris
Pāvels Seļivanovs (otrais no kreisās puses). Foto: Latvijas Volejbola federācija

Latvijas sieviešu volejbola izlases līdzšinējais galvenais treneris Pāvels Seļivanovs neturpinās darbu šajā amatā, informē federācija. Tiks meklēts cits speciālists.

Kā jau ziņots, sieviešu izlase bez īpašiem panākumiem šogad piedalījās Eiropas čempionāta kvalifikācijā un Eiropas Sudraba līgā.

Lai pēc iespējas objektīvāk izvērtētu Latvijas sieviešu izlases trenera padarīto darbu un rezultātus, galvenais treneris Pāvels Seļivanovs tika lūgts aizpildīt īpaši izstrādātu trenera atskaites anketu un aicināts federācijas treneru komisijā atskaitīties par paveikto. Lai iegūtu plašāku skatījumu par izlases darbu, tika aptaujātas arī spēlētājas un citas ar komandu saistītās personas.

Ņemot vērā treneru komisijas sniegto informāciju un izvērtējot izlases parādītos rezultātus, federācijas valde lēma neturpināt sadarbību ar galveno treneri un izsludināt jaunu konkursu. Atsevišķi valdes locekļi pauda viedokli, ka Latvijas nacionālajai sieviešu izlasei ir nepieciešams ārzemju speciālists, kurš komandā ienestu jaunas vēsmas un pozitīvas pārmaiņas.

''Vēlamies pateikt paldies Pāvelam Seļivanovam un viņa komandai par paveikto darbu šajā īsajā laika periodā. Izvēloties nākamo sieviešu izlases treneri, vēlēsimies redzēt skatījumu uz izlases startu ilgtermiņā – 2022.gadā mūsu izlasei jāspēlē Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kā arī plānojam pieteikties Sudraba līgas turnīram", norāda federācijas ģenerālsekretāra pienākumu izpildītājs Kaspars Timermanis.

Valde lēmusi tuvākajā laikā rīkot konkursu par pieaugušo klasiskā volejbola sacensību organizēšanas pienākumu nodošanu ārpakalpojumā. "Šobrīd jāsāk intensīvi gatavoties jaunajai klasiskā volejbola sezonai, tādēļ maksimāli ātri vēlamies atrast labāko sacensību organizatoru, kas palīdzētu federācijai ar praktisko sacensību rīkošanu. Šis ir viens no federācijas stratēģijas punktiem, kas mums jārealizē dzīvē – līdzīga pieeja būs arī attiecībā uz nākotnē rīkotajiem pludmales volejbola turnīriem," komentē Timermanis.

Valdes sēdes darba kārtībā tika skatīts jautājums arī par FIVB izsludināto atbalsta programmu, kuras ietvaros federācija nolēmusi šogad atbalstīt klasisko volejbolu un, visticamāk, pieteikties uz finansiālu atbalstu Latvijas nacionālās sieviešu izlases trenera atalgojuma nodrošināšanai.

Izmantotie resursi:
volejbols.lv

  +2 [+] [-]

, 2021-07-27 15:31, pirms 2 mēnešiem
Skāde, uz Pāvelu bija cerības, ka atjaunos sieviešu volejbola līmeni. Ja ne gluži Auroras laika, bet tomēr.

     [+] [-]

, 2021-07-27 16:11, pirms 2 mēnešiem
Īsajā laika periodā! Nu tad vajadzēja iedot ilgāku!

     [+] [-]

, 2021-07-27 16:19, pirms 2 mēnešiem
Nu ko- jācer,ka dos iespēju Štālam!