Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource542 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource542), Fid:2588, Did:0, useCase: 0

Hokeja leģionāru arī 2019. gadā ļoti daudz

Jānis Matulis
Jānis Matulis

Hokeja leģionāru arī 2019. gadā ļoti daudz
Gandrīz visu karjeru leģionārs - Mārtiņš Karsums. Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Klāt oktobra vidus, kad gandrīz visās pasaules hokeja līgās sākusies sezona. Daudz tas vai maz – nav mana darīšana, bet ārpus Latvijas esmu saskaitījis 307 mūsu hokejisti. Ir daži, kas atgriezušies mājās, taču ir arī prāvs pulciņš, kuri pērn spēlējuši ārpus Latvijas, bet šobrīd vēl nav atzīmējušies.

Tradicionāli Eiropā pirmajā vietā mums pāri jūrai esošā Zviedrija, kur ļoti daudz jauniešu piestājis Nīneshamnā. Kopā 42 mūsējie skolojas zviedru hokejā. Daudz mūsējo arī Šveicē (26), kur pēdējās sezonās droši vien Merzļikina, Punnenova un Ķēniņa karjeru iespaidā arvien vairāk jaunekļu skolojas hokejā. Un, protams, Ziemeļamerika, kur piestājuši 89 hokejitsi.
Iespēju robežās sezonas laikā sarakstu papildināšu. Ja ir kļūdas vai kāds piemirsts, tam ir komentāru daļa.
Ja pirms hokejista uzvārda ir ? Zīme, tātad kluba pieteikumā viņš ir, bet vēl nav spēlējis, vai arī statistika līdz Rīgai nav atnākusi. Zīme * nozīmē, ka viņš vairs šajā klubā nav.
Tāpat kā citus gadus arī šoreiz ārpus šā leģionāru saraksta tie, kas jau spēlējuši citu valstu izlasēs vai kuriem vairs nav Latvijas pilsonības.

Zviedrija (42)

Pozīcija vārds uzvārdsdz. gadslīgakomanda/pilsēta
tabula:
u Maksims Semjonovs2000.D-1"Orebro IK" (Ērebrū)
D-3"Lindlovens"
D-1 (U-20)“Orebro HK J20” (Ērebrū)
u Viktors Jašunovs2000.D-2 (AS)"Sodertalje" (Sedertelje)
D-1 (U-20)"Sodertalje SK J20" (Sedertelje)
u Romāns Semjonovs1994.D-3"Wimmerby HC" (Vimerbija)
*a Tomass Zeile1998.D-3“Segeltorps IK” (Zēgeltorpa)126 (1+5)-610
u Haralds Podziņš1995.D-4“Osby IK” (Osbija)
u Linards Mazurs-Mago1994.D-4"Aker/Strangnas" (Akera)
a Alberts Iliško1990.D-4"Nyneshamns IF" (Nīneshamna)
u Mareks Birzaks2001.D-4"Nyneshamns IF" (Nīneshamna)
a Magnuss Jābobsons1998.D-4”Rimbo IF” (Rimbo)
u Roberts Štelmahers1997.D-4”IK Guts” (Norčepinga)
a Olafs Bērziņš1999.D-4“Wings“ (Ārlanda)Mērsta)
?u Pauls Hodzko1993.D-4”Rimbo IF” (Rimbo)
a Everts Stebulis2001.D-4"Nyneshamns IF" (Nīneshamna)
D-3 (U-20)"Nyneshamns J20" (Nīneshamna)
*u Adrians Mintiks2001.D-4"Nyneshamns IF" (Nīneshamna)20 (0+0)-0
D-3 (U-20)"Nyneshamns J20" (Nīneshamna)55 (3+2)-2
u Rauls Siliņš2001.D-5"IFK Ostareker"
D-3 (U-20)"IFK Osteraker J20”
u Artjoms Lapiks2000.D-1 (U-20)”Karlskrona HK J20”
u Rihards Krastiņs2000.D-2 (U-20)"Wings HC J20" (Mērsta)
a Kārlis Reinis Štolcs2000.D-2 (U-20)“Wings HC J20“ (Mērsta)
a Rūdolfs Brinkmanis2003.D-2 (U-20)”Wisby/Roma J20”
D-2 (U-18)”Wisby/Roma J18”
u Jānis Ričards Kārkliņš2000.D-2 (U-20)”Hudiksvalls HC J20”
v Ēriks Voitkēvičs2000.D-2 (U-20)"Tyreso/Hanviken J20”
u Elvis Eduards Grundmanis2001.D-3 (U-20)“Vallentuna BK J20” (Valentuna)
v Roberts Šics2002.D-3 (U-20)"Nyneshamns J20" (Nīneshamna)
D-2 (U-18)"Nyneshamns J18" (Nīneshamna)
u Daniels Paeglītis2001.D-3 (U-20)"Nyneshamns J20" (Nīneshamna)
u Marats Markuss2002.D-3 (U-20)"Nyneshamns J20" (Nīneshamna)
D-2 (U-18)"Nyneshamns J18" (Nīneshamna)
u Daniels Paeglītis2001.D-3 (U-20)"Nyneshamns J20" (Nīneshamna)
?a/u Kristaps Jaševs-Volonts2000.D-3 (U-20)"Nyneshamns J20" (Nīneshamna)
u Ņikita Švarjovs2001.D-3 (U-20)”IFK Osteraker J20”
a Daniels Šeršņovs2000.D-1 (U-18)"Nykopings HF J18” (Nīčepinga)
u Dans Ločmelis2004.D-1 (U-18)”Lulea HJ J18” (Luleo)
D-1 (U-16)”Lulea HJ J16” (Luleo)
u Sandis Vilmanis2004.D-1 (U-18)”Lulea HJ J18” (Luleo)
D-1 (U-16)”Lulea HJ J16” (Luleo)
u Artūrs Karaša2003.D-1 (U-18)''Sodertalje SK J18” (Sedertelje)
a Gļebs Ivanovs2002.D-1 (U-18)”AIK Harnosand J18”
u Sava Sičevs2002.D-1 (U-18)”AIK Harnosand J18”
u Oskars Alberts Moruzs2002.D-2 (U-18)”IFK Osteraker J18”
u Nils Resnais2002.D-2 (U-18)”IFK Osteraker J18”
a Arvils Laugalis2003.D-2 (U-18)”IFK Osteraker J18”
a Gatis Grundmanis2002.D-2 (U-18)”IFK Osteraker J18”
v Ralfs Nartirovs2002.D-2 (U-18)”IFK Osteraker J18”
a Jegors Vladimirovs2003.D-2 (U-18)"IFK Osteraker J18"
?u Aksels Kārlis Jurgensons2002.D-2 (U-18)”Jarna SK J18”
u Mārcis Bikše2004.D-1 (U-16)”Frolunda HC U16” (Gēteborga)

Lielbritānija (30)

u Georgs Golovkovs1995.D-1 (EIHL)”Panthers” (Notingema)
u Egils Kalns1991.D-1 (EIHL)”Stars” (Dandī)
u Edgars Bebris1991.D-2"Wildcats" (Svindona)
u Mārtiņš Šusters1998.D-2 (NIHL)”Phantoms” (Pīterboro)
*u Oļegs Šišļaņņikovs1996.D-2 (NIHL)”Pirates” (Hala)97 (5+2)-8
u Oļegs Ļasčenko1997.D-2 (NIHL)”Raiders” (Romforda)
a Rolands Gritāns1991.D-3 (NIHL1)"Warriors” (Vitlija)
v Niks Trapāns1997.D-3 (NIHL 1)"Hawks" (Blekburna)
u Ralfs Circenis1997.D-3 (NIHL 1)“Devils) (Solenta)
u Kristiāns Kasjanovs2002.D-3 (NIHL 1)”Fire” (Kārdifa)
D-4 (NIHL 2)”Fire 2” (Kārdifa)
D-2 (U-18)”Devils U18” (Kārdifa)
u Markuss Jansons2003.D-4 (NIHL 2)"Phantoms 2" (Pīterboro)
D-1 (U-20)”Blaze” (Koventri)
D-2 (U-18)”Phantoms U18” (Pīterboro)
a Vladislavs Vulkanovs1998.D-4 (NIHL 2)”Aces” (Altrincham)
?a Dāvis Kisielis1997.D-3 (NIHL-2)”Hawks 2” (Blekburna)
a Patriks Grigors2001.D SNL"Comets"(Dandī)
a Rihards Grigors1992.D SNL"Racers”(Mareifīlda)
u Rolands Dietlavs1992.D SNL"Racers”(Mareifīlda)
u Gabriels Gržibovskis1999.BUIHA"Bears" (Šefīlda)
a Edgars Āboltiņš2004.D-1 (U-20)”Sharks U20” (Kingstona)
D-1 (U-18)”Sharks U20” (Kingstona)
u Daniels Justovičs2003.D-1 (U-20)"Renegades" (Vaitlija)
D-1 (U-18)"Breadford Bulldogs U18" (Bredforda)
a Kristaps Kincins2002.D-1 (U-18)”Tigers U18” (Telforda)
u Sandijs Moiks2004.D-1 (U-18)”Tigers U18” (Telforda)
u Maksims Fomins2004.D-1 (U-18)”Tigers U18” (Telforda)
u Kārlis Švarcs2005.D-1 (U-18)"Blaze U18" (Koventri)
D-2 (U-15)”Blaze U15” (Koventri)
v Nikolajs Romahs2003.D-2 (U-18)”Royals” (Streathem)
D-1 (U-15)”Royals” (Streathem)
u Artjoms Kazaks2005.D-1 (U-15)”Streatham U15”
u Daniels Serkins2006.D-1 (U-15)”Tigers U15” (Telforda)
u Edgars Veņģis2006.D-1 (U-15)”Sharks U15” (Kingstona)
a Rainers Miltiņš2005.D-1 (U-15)”Sharks U15” (Kingstona)
u Daniels Fadejevs2007.D-2 (U-15)"Storm U15" (Mančestra)
u Ričards Konons2005.D-3 (U-15)”Wild U15” (Widnes)

Šveice (26)

v Ivars Punnenovs1994.D-1 (NLA)"SCL Tigers" (Langnava)
u Toms Andersons1993.D-1 (NLA)"SCL Tigers" (Langnava)
D-2 (NLB)”SC Langenthal” (Langentāle)117 (0+7)-12
u Ronalds Ķēniņš1991.D-1 (NLA)"Lausanne" (Lozanna)
u Sandis Smons1999.D-1 (NLA)"Geneve Servette" (Ženēva)
D-2 (NLB)”HC Sierre” (Sjēra)294 (1+3)+218
u Deniss Smirnovs1999.D-1 (NLA)"Geneve Servette" (Ženēva)
u Rihards Melnalksnis1999.D-2 (NLB)”SC Langenthal” (Langentāle)375 (1+4)-40
D-1 (U-20)"Langnau U20" (Langnava)11 (1+0)-0
*u Rihards Puide1997.D-2 (NLB)"Lions" (Kīsnahta)4411 (3+8)-732
p/o51 (0+1)02
u Marks Lazarevs1996.D-2 (NLB)"EHC Winterthur” (Vintertūra)336 (4+2)-812
u Juris Zandovskis1993.D-3"HC Yverdon-les-Bains” (Ivonāna)
a Ēriks Žubulis1998.D-4"Red Lions” (Reinaha)111 (0+1)-26
D-3"EHC Thun" (Tūna)
u Rihards Mežsargs1999.D-3"Red Lions” (Reinaha)
u Gundars Berķis1985.D-4“HC Biasca/Chiasso” (Čiazo)
u Reinis Laduzāns1998.D-5"EHC Belp" (Belpa)
*a Nauris Sējējs2001.D-1 (U-20)"Geneve Futur Hockey" (Ženēva)44.30 (6+24)-10
p/o43 (0+3)-2
*u Nils Sējējs2001.D-1 (U-20)"Geneve Futur Hockey" (Ženēva)4442 (20+22)-59
p/o45 (2+3)-4
*u Oskars Lapinskis2002.D-1 (U-20)"Langnau U20" (Langnava)3017 (11+6)-10
p/o30 (0+0)-0
u Kristers Arnicāns2000.D-1 (U-20)"GCK Lions" (Cīrihe)3925 (15+10)-28
p/o
u Kristers Māriņš2002.D-1 (U-20)"SC Bern Future" (Berne)179 (5+4)-8
D-2 (U-20)"Dragon 20" (Tūna)2521 (7+14)-18
*a Roberts Cjunskis2003.D-1 (U-20)"Lugano" (Lugāno)10 (0+0)-0
D-1 (U-17)"Lugano U17" (Lugāno)3531 (14+17)-32
p/o54 (3+1)-16
*u Gabriels Lazarevs2002.D-2 (U-20)"ZSC U20” (Dibendorta)2713 (7+6)-47
p/o50 (0+0)-2
*u Emīls Veckaktiņš2004.D-1 (U-17)"Lugano U17" (Lugāno)194 (3+1)-26
p/o10 (0+0)-0
D-2 (U-17)25 (2+3)-0
u Darels Dukurs2003.D-1 (U-17)"Langnau U17" (Langnava)3331 (14+17)-71
u Rodžers Bukarts2004.D-1 (U-17)”ZSC U17” (Cīrihe)3112 (4+8)-4
u Ēriks Ščerbakovs2003.D-1 (U-17)”Basel U17” (Bāzele)
? u Daņila Naumovs2003.D-2 (U-17)”Thurgau U17” (Veinfeldene)
? v Marks Slavinskis2003.D-2 (U-17)”Chur U17” (Kūra)

Vācija (23)

v Kristers Gudļevskis1992.D-1"Fischtown Pinguins" (Brēmerhāfene)
u Rihards Bukarts1995.D-1"DEG” (Diseldorfa)
u Elvijs Biezais1991.D-2”Eislowen” (Drēzdene)
u Edgars Homjakovs1995.D-3”ERC Bulls” (Zonthofena)
u Juris Upītis1991.D-3"Hochstadter EC" (Hohštate)
u Sergejs Piskunovs1992.D-4"Neusser EV" (Neisa)
?u Aleksandrs Kerčs1990.D-4"EV Pegnitz" (Pegnica)
a Silvestrs Seļickis1998.D-4”Weserstars” (Brēmene)
a Viktors Poņatovskis1995.D-4"Icefighters” (Zalcgitera)
u Jānis Šahno1991.D-4"Icefighters” (Zalcgitera)
u Viktors Jasjonis1991.D-4“ECW Sande” (Zande)
v Kārlis Zakrevskis1993.D-4“ECW Sande” (Zande)
u Toms Prokopovičs2001.D-4"Crashers" (Hemnica)
D-3 (U-20)"ESC 03 Chemnitz U20" (Hemnica)
u Ēriks Ozollapa1987.D-4" ERV Schweinfurt"
?u Edgars Opuļskis1994.D-6”Wanderers” (Germeringa)
v Markuss Žukovskis2000.D-1 (U-20)”EV Regensburg U20” (Rēgensburga)
a Kristofers Bite2000.D-1 (U-20)“EV Landshut U20” (Landshūte)
u Alberts Ķirsons2001.D-1 (U-20)”Dusseldorfer EG U20” (Diseldorfa)
?u Edvīns Donners2002.D-1 (U-20)”EV 1981 U20” (Krēfelde)
u Rūdolfs Oto Lapsa2001.D-2 (U-20)"SC Riessersee" (Garmiša-Partenkirhene)
u Vladimirs Baziļevs2002.D-3 (U-20)"ES Weiswasser U20" (Veisvasera)
v Rihards Babulis2003.D-1 (U-17)“Eisbaren Juniors” (Berlīne)
u Jegors Fleišers2004.D-1 (U-17)"Iserlohner EC U17" (Izerlona)

Somija (15)

v Jānis Kalniņš1991.KHL”Jokerit” (Helsinki)471084/118992.02.14
p/o
u Mārtiņš Dzierkals1997.D-1”Jukurit” (Mikeli)
a Aleksandrs Smirnovs1997.D-3”Muik Hockey” (Munsala)
u Pēteris Pujāts1990.D-3“FPS” (Forsa)
u Raivo Freidenfelds2000.D-3“FPS” (Forsa)
a Edgars Apelis1989.D-4”Kraft” (Nērpiē)
u Artūrs Kuzmenkovs1993.D-4”Kraft” (Nērpiē)
u Jurijs Fjodorvs1993.D-4”Kraft” (Nērpiē)
u Deniss Martjušovs1984.D-4"Hela-Kiekko”
D-4“KuRy” (Kurika)
u Aleksandrs Dobrovoļskis1990.D-4TIHC (Tornio)
a/u Grigorijs Holodkovs1999.D-3 (U-20)”Titaanit U20” (Kotka)
a Kristaps Glazeikins2002.D-2 (U-18)”TUTO Hockey J18” (Turku)
u Roberts Krieviņš2003.D-2 (U-17)”Assat U17” (Pori)
u Kristiāns Samītis2003.D-2 (U-17)”Assat U17” (Pori)
u Edgars Mucenieks2004.D-1 (U16)”Assat U16” (Pori)

Dānija (13)

a Haralds Štrombergs1998.D-2“Rodovre SIK” (Rodovre)
a Rinalds Vagals2003.D-2“Rodovre SIK” (Rodovre)
D-1 (U-20)”Rodovre U20” (Rodovre)
D-1 (U-17)”Rodovre U17” (Rodovre)
a Sandis Šostaks1993.D-2"Jutland Vikings" (Ārhusa)
a Juris Jevdokimovs1997.D-2"Jutland Vikings" (Ārhusa)
u Ņikita Zgirskis1995.D-2"Jutland Vikings" (Ārhusa)
u Ņikita Ahtonovs1998.D-2“Stars” (Gentofte)
u Ričards Ozoliņš1999.D-2”Aalborg IK” (Olborga)
D-1”Aalborg U20” (Olborga)
a Valters Alans Miska2002.D-2”Hawks” (Frederikshavna)
D-1 (U-20)”Frederikshavn U20” (Frederikshavna)
?v Vladislavs ČornijsD-2"Aalborg II" (Olborga)
D-1 (U-20)"Aalborg U20" (Olborga)
u Daniels Kukutis2002.D-1 (U-20)”Frederikshavn U20” (Frederikshavna)
?v Kristers Šteinbergs2004.D-1 (U-17)”Aalborg U17” (Olborga)
a Kārlis Jurčenko2004.D-1 (U-20)“Odense U20” (Odense)
D-1 (U-17)”Odense U17” (Odense)
u Kristers Zvagulis2004.D-1 (U-20)“Odense U20” (Odense)
D-1 (U-17)”Odense U17” (Odense)

Norvēģija (14)

a Maksims Ponomarenko1997.D-1”Stjernen Hockey” (Fredrikstade)
*a Kalvis Ozols1993.D-1”Narvik Hockey” (Narvika)176 (4+2)-855
u Vladislavs Nazarovs1998.D-1"Gruner" Oslo)
D-2"Furuset"(Oslo)
u Leonards Rimjans1994.D-2“Mammuts” (Jēvika)
a Iļja Makarovs1994.D-2“Furuset” (Oslo)
v Vadims Miščuks1993.D-2“Furuset” (Oslo)
u Klāvs Nāgelis2000.D-3"Oilers-2" (Stavangera)
u Sanijs Kutovojs1993.D-3"SKI Il" (Skī)
u Ralfs Litaunieks2002.D-1 (U-21)“Valerenga U21” (Oslo)
D-1 (U-18)“Valerenga U18” (Oslo)
u Gļebs Voino2002.D-1 (U-18)”Lorenskog U18” (Oslo)
v Andris Zālmanis2004.D-1 (U-18)"Skien IHF" (Skina)
u Daniels Sliks2003.D-1 (U-18)"Maglerund U18"
”Skien IHK” (Skina)
u Leo Cābulis2004.D-1 (U-18)”Skien IHK” (Skina)
u Ernests Šteinbergs2004.D-1 (U-16)“Lorenskog U16” (Oslo)
u Daniils Griškevičs2004.D-2 (U18)”Seagulls U18” (Haugezunda)

Francija (12)

u Roberts Jekimovs1989.D-1”Rapaces” (Gapa)224 (0+4)-26
D-2"Remparts" (Tours)
*u Artūrs Mickēvičs1991.D-1”Rapaces” (Gapa)3130 (8+22)=514
p/o43 (0+3)-10
u Artūrs Ševčenko1991.D-1“Scorpions” (Milūza)4040 (15+25)+214
p/o
u Rolands Vīgners1991.D-1"Scorpions" (Milūza)3749 (16+33)+2514
p/o
a Edgars Dīķis1991.D-2"Albatros” (Bresta)
u Deniss Baškatovs1993.D-2“Sangliers” (Klermona-Ferāna)
u Vladislavs Ļeščovs1993.D-3"Roanne" (Roana)
*u Edgars Petrovs1999.D-3”Valenciennes”73 (1+2)-2
u Erlends Kļaviņš1998.D-3”Valenciennes”
?a Andrejs Utāns1977.D-4“Asnieres”
u Raimonds Daniličs1985.D-4"Montpellier II" (Monpeljē)
v Aleksandrs Isakovs2004.D-1 (U-17)"Hockey Club 74 U17" (Senžervē)

Krievija (9)

u Kaspars Daugaviņš1988.KHL"Spartak” (Maskava)5940 (19+21)+1022
p/o
u Mārtiņš Karsums1986.KHL"Spartak" (Maskava)5222 (11+11)065
p/o
u Miks Indrašis1990.KHL“Dinamo” (Maskava)4124 (6+18)+86
p/o
*a Artūrs Kulda1988.KHL"Severstaļ" (Čerepoveca)205 (1+4)+18
u Artūrs Ozoliņš1988.VHL (D-2)"Lada" (Toljati)
*a Ēriks Ševčenko1991.VHL (D-2)“Metallurg” (Novokuzņecka)4117 (2+15)+1020
*u Zigurds Podziņš1996.VHL (D-2)“Dizeļ” (Penza)4916 (4+12)+1950
p/o61 (1+0)-34
a Endijs Dags Ešenvalds2004.U-16”Yeti” (Novgoroda)
u Ņikita Priede2003.D-1 (U-18)"Tveriči"(Tvera)

Čehija (7)

u Roberts Bukarts1990.D-1”HC Vitkovicei”
u Frenks Razgals1996.D-1”HC Vitkovicei”
a Guntis Galviņš1986.D-1”Ocelari” (Triņeca)
a Ralfs Freibergs1991.D-1”Berani” (Zlina)
a Oskars Cibuļskis1988.D-1"Mountfield" (Hradeckrālova)
u Māris Bičevskis1991.D-1"Mountfield" (Hradeckrālova)70 (0+0)-42
"BK Mlada Boleslava" (Mlada Boļeslava)
u Gundars Sņigirevs1998.D-4HK "Kron"

Ķīna (4)

*a Artūrs Salija1992.KHL"Kun Lun Red star" (Pekina)20 (0+0)00
VHLKRS-BSU (Pekina)508 (2+6)-975
*u Gunārs Skvorcovs1990.KHL"Kun Lun Red star" (Pekina)122 (1+1)-14
VHLKRS-BSU (Pekina)4621 (16+5)-921
*a Kristaps Bazevičs1994.VHLKRS-BSU (Pekina)3916 (0+16)-124
a Ališers Mubaraksins2000.MHL”ORG Junior” (Pekina)

Slovākija (3)

a Jānis Andersons1986.D-1"HC Detva" (Detva)
*u Martins Lavrovs1994.D-1”HK 32 Liptovski Mikulas” (Liptovski Mikulāša)10 (0+0)00
*u Kārlis Ozoliņš1994.D-1”HK 32 Liptovski Mikulas” (Liptovski Mikulāša)92 (0+2)-92

Kazahstāna (4)

*a Edgars Siksna1993.VHL (D-2)"Sariarka" (Karaganda)5117 (6+11)=14.20
p/o61 (0+1)-26
*u Edgars Kulda1994.VHL (D-2)"Sariarka" (Karaganda)3720 (12+8)+816
p/o62 (2+0)00
*a Eduards Hugo Jansons1997.VHL (D-2)"Sariarka" (Karaganda)249 (3+6)+211
p/o1 (0+1)-12
*u Kirils Galoha1996.VHL (D-2)"Sariarka" (Karaganda)20 (0+0)+10

Ukraina (4)

*u Miks Lipsbergs1991.D-1”Dnepr” (Hersona)1933 (13+20)+252
u Ainārs Podziņš1992.D-1"Donbas" (Doņecka)
u Oļegs Šišļaņņikovs1996.D-1"Donbas" (Doņecka)
a Ņikita Koļesņikovs1992.D-1"Donbas" (Doņecka)

Japāna (2)

*v Jānis Auziņš1991.D-1 (Āzijas līga)“Cranes” (Kuširo)34-92.02.61
*a Edmunds Augstkalns1994.D-1 (Āzijas līga)“Cranes” (Kuširo)3510 (1+9)-10

Austrija (1)

u Zintis Nauris Zusēvičs1994.D-1''Graz 99ers" (Grāca)

Rumānija (1)

*a Imants Ļeščovs1994.D-1 (Erste)“Gyergyui HK” (Georgeni)1311 (4+7)-12-
D-1 (Rum)66 (2+4)-0

Polija (3)

a Māris Jass1985.D-1”JKH GKS Jastrzebie”
u Kirils Galoha199.D-1GKS Tychy (Tihi)
a Kalvis Ozols1993.D-1GKS (Katovice)

AAE (1)

u Dmitrijs Šalanovs1978.D-1"Shaheen" (Abudabi)

ASV/Kanāda (94)

u Zemgus Girgensons1994.NHL"Sabres" (Bufalo)
u Teodors Bļugers1994.NHL"Penguins" (Pitsburga)
v Elvis Merzļikins1994.NHL”Blue Jackets” (Kolumbusa)
AHL"Monsters" (Klīvlenda)
u Rūdolfs Balcers1997.NHL“Senators” (Otava)
AHL"Senators" (Belevila)
v Matīss Edmunds Kivlenieks1996.AHL“Monsters” (Klīvlenda)
u Ņikita Jevpalovs1994.AHL”Rocket” (Lovela)
u Rodrigo Ābols1996.AHL”Thunderbirds” (Springfīlda)
ECHL"Swamp Rabbits" (Grīnvila)
a Kristiāns Rubīns1997.AHL”Marlies” (Toronto)
a Kristofers Bindulis1995.ECHL"Stingrays” (Dienvidkarolīna)
u Renārs Krastenbergs1998.ECHL“Nailers” (Vīlinga)
a Kristaps Nīmanis1993.SPHL“Storm” (Kvedsitija)
u Kristers Bormanis1996.FHL”Hat Tricks” (Danbearija)
a Edgars Ozoliņš1993.FHL“Prowlers” (Porthūrona)
v Gustavs Dāvis Grigals1998.NCAA”Univ. of Alaska”
a Roberts Kaļķis1998.NCAA”Univ. of Alaska”
a Markuss Komuls1998.NCAA”Univ. of Alaska”
u Ēriks Žohovs1997.NCAA”Univ. of Alaska”
?a Kristaps Jākobsons1996.NCAA”Univ. of Alaska”
v Mareks Mitens1998.NCAA“Lake Superior State Un.” (Sault Ste. Marie)
a Jānis Jaks1995.NCAA"American Int'l College" (Springfīlda)
u Haralds Egle1996.NCAA"Clarkson Univ."
a Kārlis Čukste1997.NCAA"Qiunnipiac Bobcats" (Kvinpika)
u Eduards Tralmaks1997.NCAA"Black Bears" (Maina)
u Filips Gundars Buncis1997.NCAA“Sun Devils” (Tempe)
u Roberts Bļugers1998.NCAA”Lake Superior State Un.”
a Gvido Jansons1997.NCAA“Sun Devils” (Tempe)
u Bruno Birzītis1995.NCAA IIIUniv. of Wisconsin-Superior
u Roberts Baranovskis1997.NCAA III"Spartans"(Aurora)
?a Niks Krollis1999.NCAA III”Norwich Un.”
?u Leo Avakovs1998.NCAA III“Albertus Magnus Coll.” (Ņūhavena)
a Aleksejs Ivašenko1996.ACHA”McKendree Un.” (Lebanona)
a Renārs Slišāns1998.ACHA”Rochester College” (Ročestra)
u Vladislavs Hrušs1998.ACHA IIIndianas Un.
v Artūrs Šilovs2001.OHL”Colts” (Bari)
a Harijs Brants2002.QMJHL”Chicoutimi Sagueneens” (Saguenay)80 (0+0)-22
"Titan" (Akadībāthersta)
u Raivis Ansons2002.QMJHL”Drakkar” (Baie-Comeau)
u Rūdolfs Polcs2001.QMJHL”Val-d'Or Foreurs” (Val-d'Or)
u Verners Egle1999.Jr. A (I) USHL“Capitols” (Medisona)
u Raimonds Mikus Vītoliņš2002.USHL"Stampede" (Sioux Falls)
a Patriks Ozols2001.Jr. A (II) NAHL“Brahmas” (Lone Star)
u Daņila Larionovs2000.Jr. A (II) NAHL”Blues Jr.” (Springfīlda)
u Jānis Vizbelis1999.Jr. A (II) NAHL“Mudbugs” Šreveporta)
a Renārs Kārkls1998.Jr. A (II) NAHL" Rebels" (Džeimstauna)
u Dominiks Marcinkevičs2001.NCDC (II)“Islanders HC”
u Patriks Marcinkevičs2001.NCDC (II)“Islanders HC”
u Daniels Mūrnieks2002.NCDC (II)”Thunder” (Tvinsitija)
Jr. A (III) USPHL”Thunder” (Tvinsitija)
u Daniils Bērziņš2001.NCDC (II)”Comets Jr. (Jūtika)
Jr. A (III) USPHL”Patriots” (Potomaka)
u Artjoms Kopass2000.NCDC (II)“Bruins Jr.” (Bostona)
u Klāvs Jorens Aigars2000.NCDC (II)”Cyclones” (Northerna)
Jr. A (III) USPHL”Cyclones” (Northerna)
a Helvijs Rudzājs2001.Jr. A (II/III) WSHL”Utah Outliers”
a Deniss Berdņiks1999.WSHL"Sabers" (Sandjego)
v Kārlis Reinis Riba2001.Jr.A (III) EHL“Rangers Jr.“ (Bostona)
u Daniels Leja1999.Jr. A (III) EHL“New Jersey 87's”
u Emīls Ūdris2001.Jr. A (III) EHL“RoughRiders” (Konektikuta)
u Herberts Zeibots2001.Jr.A (III) EHLP“Wolves” (Ņūinglenda)
u Daniels Docenko-Svirido2003.Jr. A (III) EHLP“Wolves” (Ņūinglenda)
? u Emīls Zelčs2001.Jr.A (III) EHLP“Rangers Jr.” (Bostona)
? a Inokentijs Hudjakovs2003.Jr.A (III) EHLP“Rangers Jr.” (Bostona)
u Artjoms Jankovičs2001.Jr.A (III) EHLP“Wolves” (Ņūinglenda)
“Warrriors Jr. (Valley)
u Ričards Jeļenskis2001.Jr.A (III) EHLP“Wolves” (Ņūinglenda)
a Andrejs Bogdanovs2002.Jr. A (III) NA3HL“Grizzlies” (Ročestra)
a Regnārs Ūdris1999.Jr. A (III) USPHL“Eels” (Florida)
v Kārlis Mežsargs2003.Jr. A (III) USPHL“Eels” (Florida)
v Edijs Ozols2000.Jr. A (III) USPHL“Blackbirds” (Dyer)
a Iļja Grekovs1999.Jr. A (III) USPHL”Rush” (Šarlote)
u Toms Barens2002.Jr. A (III) USPHL"Spacemen” (Fortveina)
a Deivids Juriņenoks1999.Jr. A (III) USPHL”Pics Jr.” (Springfīlda)
a Haralds Jirgens2000.Jr. A (III) USPHL“Rapids Riverkings” (Viskonsina)
? u Stefans Vronskis1999.Jr. A (III) USPHL“”Hockey Club” (Filadelfija)
a Ralfs Tods Vilciņš2001.Jr. A (III) USPHL”Detroit Fighting Irish” (Detroita)
a/u Italo Milbergs2001.Jr. A (III) USPHL”Thunder” (Tvinsitija)
u Kristers Kļaviņš2001.Jr. A (III) USPHL”Hockey Club” (Filadelfija)
a Matīss Petrovičs2000.Jr. A (III) USPHL”Hitmen” (Ņūdžersija)
Jr. A (III) USPHL”Monarchs” (Ročestra)
u Aleksis Burkits2001.Jr. A (III) USPHL”Picks Jr.”(Springfīlda)
u Rihards Purgailis2003.Jr. A (III) USPHL”Picks Jr.”(Springfīlda)
u Rihards Mertens2001.NAPHL 18U”Buccaneers” (Des Moines)
a Artūrs Tomsons2001.NAPHL 18U”Spartans U18”
u Mārtiņš Kristers Brālēns2003.NAPHL 18U”Spartans U18”
u Dāvis Borozinskis2004.NAPHL 16U“Power U16” (Sioux Falls)
u Ričards Landmanis2001.CSSHL”The Hill Academy U18”
a Fridrihs Pevko2004.CSSHL”CIH Academy U18”
u Ernests Bērziņš2003.HEOMAA”CIHA White Midget AAA”
u Kārlis Andersons2004.HEOMAA”Ontario Hockey Academy”
a Konstantins Gribuļa2001.Jr. N GMHL“Spartans” (Almaguina)
a Emīls Ērglis2001.Jr. N GMHL“Civics” (New Tecumseth)
u Edgars Landsbergs1999.Jr. N GMHL“Rattlers”(Bredforda)
a/u Kristaps Jaševs-Volonts2000.Jr. N GMHL“Rockhounds” (Bankrofta)
a Maksims Zenčiks2002.Jr. N GMHL“Renegades” (Nortjorka)
u Fēlikss Egils Gavars2002.Midget"Selects Hockey Academy U18"
a Krišjānis Fugalis2003.GTHL"Red Wings" (Toronto)
u Anrī Ravinskis2003.GTHL"Red Wings" (Toronto)
v Roberts Finsters1991.WOAA”Petrolia Squires”
u Ralfs Viguls2003.AYMBHL"Saints" (Ramapo)
u Rinalds Ulmanis2003.USHS-WI"Baldwin"

     [+] [-]

, 2019-10-14 10:22, pirms 2 gadiem
K.Galoha vairs nav Kazahstānā, tagad spēlē tepat Olimpā.

     [+] [-]

, 2019-10-14 10:37, pirms 2 gadiem
zzk rakstīja: K.Galoha vairs nav Kazahstānā, tagad spēlē tepat Olimpā.
Jā, jā. Un K. Ozoliņš - Mogo.
restorāni Rīgā - saņem atlaides