Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

"World Athletics" pažēlo krievu vieglatlētus un pagarina 6.31 milj. samaksas termiņu

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

"World Athletics" pažēlo krievu vieglatlētus un pagarina 6.31 milj. samaksas termiņu
Krievijas Vieglatlētikas federācijas durvis. Foto: Sergejs Mamontovs, rsport.ria.ru

Pasaules vieglatlētikas savienība "World Athletics" tomēr ir nākusi pretī Krievijas Vieglatlētikas federācijai, pagarinot parāda samaksas termiņu līdz 15. augustam. Ja nesamaksās, tad minētās valsts federācija, visticamāk, tiks pilnībā izslēgta no pasaules vieglatlētikas saimes.

Kā jau ziņots, ka pagājušā gada novembrī pēc lietas par dokumentu viltošanu tika apturēts Krievijas Vieglatlētikas federācijas tiesību atjaunošanas process. "World Athletics" minētajai federācijai martā uzlika sodu 10 miljonu ASV dolāru apmērā, tostarp 5 miljoni nosacīti uz diviem gadiem, ja vien federācija vairs nepārkāps noteikumus un uzrādīs progresu savu tiesību atjaunošanas procesā. Līdz 1. jūlijam bija jāsamaksā soda nauda 5 miljonu ASV dolāru apmērā un jāatlīdzina izmaksas - 1.31 milj. (juridiskais darbs, izmeklēšana, izskatīšana u.c.). Noteiktajā termiņā netika samaksāts.

"World Athletics" padome šo situāciju izskatīja 30. jūlijā un samaksas termiņu pagarināja līdz 15. augustam, kaut gan iepriekš norādīja, ka termiņš netiks pagarināts. Ja atkal samaksās, tad ļoti iespējams, ka patlaban atstādinātā Krievijas Vieglatlētikas federācija tiks pilnībā izslēgta no pasaules vieglatlētikas saimes.

Krievijas sporta ministrs Oļegs Maticins pasaules vieglatlētikas vadībai ir devis garantijas, ka līdz 15. augustam tiks samaksāts.

Krievijas vieglatlēti šobrīd nedrīkst piedalīties starptautiskās sacensībās, viņiem netiek piešķirts pat neitrālā atlēta statuss. Parādījušās runas, ka minētās valsts vieglatlētiem var nākties startēt zem citiem karogiem, bet pagaidām tas figurē kā galējais variants. Jautājums par Krievijas vieglatlētu iespējām piedalīties starptautiskajās sacensībās tiks skatīts ne ātrāk kā 2020. gada decembrī.

Izmantotie resursi:
worldathletics.org

  +3 [+] [-]

, 2020-07-31 19:10, pirms 9 mēnešiem
"Ja atkal samaksās, tad ļoti iespējams, ka patlaban atstādinātā Krievijas Vieglatlētikas federācija tiks pilnībā izslēgta no pasaules vieglatlētikas saimes." / Traki gan. Un kas notiks, ja atkal nesamaksās? Laikam izbaros krokodiliem.

  +1 [+] [-]

, 2020-08-02 00:47, pirms 9 mēnešiem
Un kas liek domāt, ka tagad samaksās, ja iepriekš nemaksāja?

     [+] [-]

, 2020-08-02 21:43, pirms 9 mēnešiem
lerg rakstīja: Un kas liek domāt, ka tagad samaksās, ja iepriekš nemaksāja?
nu jau vairs nav citu variantu