Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Baldonē veiksmīgi aizvadīts LVS/Sportland kausa sezonas noslēguma posms

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Baldonē veiksmīgi aizvadīts LVS/Sportland kausa sezonas noslēguma posms
Mareks Ārents pārlec 5,45m. Foto: Guntis Bērziņš.

Sestdien rekonstruētajā Baldones stadionā veiksmīgi aizvadīts Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS)/Sportland kausa izcīņas trešais un tajā pašā laikā arī noslēdzošais posms, kur augstvērtīgākie rezultāti tika sasniegti kārtslēkšanā vīriešiem, tāllēkšanā abiem dzimumiem un augstlēkšanā sievietēm.

Sacensības bija arī starptautiskas, jo startēja un pat pieckārt uzvarēja viesi no Lietuvas, Igaunijas un Francijas. Sacensību uzvarētāji pieaugušajiem:
100 m Roberts Jānis Zālītis (Arkādija) – 10,71 sek. (pr.-10,70 sek.) un Eva Misiunaite (Lietuva) – 11,73 sek. Otrā ar savu šogad labāko rezultātu – 11,97 sek. bija Līga Vecbērza (Roja).
400 m Rivars Tipps (Igaunija) – 48,36 sek. un Madara Lungeviča (Vecumnieki) – 57,83 sek.
800 m Austris Karpinskis – 1:53,13 un Alīna Sokunova (abi Arkādija) – 2:16,23.
3000 m Matjē Bui (Francija) – 9:01,58 un Solveiga Ozola-Ozoliņa (Līvāni) – 10:35,88.
400 m/b Aleks Kožuškevičs (Liepāja) – 54,59 sek. un Modesta Morauskaite (Lietuva) – 58,73 sek. Otrā – Māra Anna Zīverte (Jelgava) – 1:02,44.
Augstlēkšana Edvarts Eglītis – 2,03 m un Lāsma Zemīte – 1,79 m. Otrā ar teicamu personīgio rekordu un Lat SB U18 jaunietēm – Dagmāra Midzene (visi trīs Jēkabpils) – 1,77 m.
Kārtslēkšana Mareks Ārents – 5,45 m un Ildze Bortaščenoka (abi Ventspils OC) – 3,30 m. Otrajā un trešajā vietā ar jauniem personīgajiem rekordiem pirmo reizi pārvarot trīs metru robežu – Ērika Līna Rivseniece (Madona) un Denija Driksna (Ogre) – abas 3,05 m.
Tāllēkšana Edvīns Hadakovs (Daugavpils NSS) – 7,43 m (atkārtots personīgais rekords). Jānis Leitis otrais – 7,42 m. Māra Grīva (abi Ventspils OC) – 6,09 m
Lodes grūšana Šarūnas Banevičius (Lietuva) – 16,34 m (otrais Edgars Berķis – 15,65 m) un Lāsma Padedze (Ogre) – 14,04 m.
Diska mešana Arnis Žviriņš (Valmiera) – 47,23 m un Lāsma Padedze – 45,98 m.

Uzvarētāji jauniešiem (U18):
100 m Ričards Peders (Carnikava) – 11,23 sek. (Lat SB) un Patrīcija Grosberga (Dobele) – 12,03 sek. (Lat SB).
400 m Ernests Namnieks (Arkādija) – 51,44 sek. un Kitija Zaula (Limbaži/Salacgrīva) – 59,97 sek.
400 m/b Reinis Martinsons (Arkādija) – 1:00,25 un Madara Ozoliņa (Jelgavas NSC) – 1:06,02.
Tāllēkšana Rihards Robins Helmanis (Tukums) – 5,98 m un Rēzija Kriķe (Liepāja) – 5,30 m.
Lodes grūšana Niks Kļaviņš (Cēsis) – 15,19 m un Luīze Barkāne (Madona) – 13,96 m (Lat SB).
Diska mešana Artūrs Ozols (Cēsis) – 46,20 m (Lat SB) un Amanda Malatkovska (Aizkraukle) – 37,03 m.

Sacensībās visaugstvērtīgākos rezultātus (vērtētus pēc WA tabulām) sasniedza Mareks Ārents (kārts 5,45 m – 1116 p.), Edvīns Hadakovs (tālums – 7,43 m – 1014 p.), Jānis Leitis (tālums – 7,42 m – 1012 p.), Māra Grīva (tālums – 6,09 m – 1007 p.) un Lāsma Zemīte (augstums – 1,79 m – 999 p.).