Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Soļotājam Ivzānam divas uzvaras Lietuvā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Soļotājam Ivzānam divas uzvaras Lietuvā
Normunds Ivzāns. Foto: Latvijas Vieglatlētikas federācija.

Pagājušajā nedēļas nogalē Lietuvas pilsētā Birštonā jau 36. reizi norisinājās tradicionālās Antana Mikena piemiņas sacensības soļošanā, kur divas uzvaras izcīnīja jēkabpilietis Normunds Ivzāns.

Olimpiskā vicečempiona piemiņas sacensībās soļošanā sacentās dažāda vecuma soļotāji dažāda garuma distancēs. Veterāniem bija jāveic 5000m, bet elites grupā divas reizes garāka distance – 10 000m. Piecdesmit gadus vecais Normunds Ivzāns no Jēkabpils piedalījās gan 5000m veterāniem, gan 10 000m elitē, abos startos finišējot pirmajā vietā.

Jēkabpilietis 5 km distanci veica 27:20.28, par nepilnām četrām sekundēm apsteidzot sīvāko konkurentu - desmit gadus vecāko lietuvieti Antanu Grigaļūnu no Alitas. Savukārt 10 km elitē uzvara tika svinēta ar minūtes pārsvaru pār divas reizes jaunāko lietuvieti Deividu Balevičusu, distanci veicot 45:27.85.

Pagājušajā gadā Ivzāns ieguva pirmo veterāniem un trešo vietu elitē.

     [+] [-]

, 2022-04-25 16:22, pirms 3 nedēļām
Varēja startēt arī LČ kopā ar Rumbenieku, bet tā kā LČ nebija Latvijā vai kaimiņzemē, tad nav tik viegli.

     [+] [-]

, 2022-04-25 17:05, pirms 3 nedēļām
jazepsL rakstīja: Varēja startēt arī LČ kopā ar Rumbenieku, bet tā kā LČ nebija Latvijā vai kaimiņzemē, tad nav tik viegli.
Saulgriezis arī startēja citur - Polijā. Te gan ir vēl viens aspekts - Rumbenieks un Saulgriezis droši vien mēģina izsoļot normatīvus vai ranga kvalifikācijas uz EČ un PČ, tādēļ meklē augstāka līmeņa sacensības. Pieļauju, ka Ivzānam tas nav pārāk aktuāli, bet visu cieņu par rezultātiem, kas viņa vecumā ir ļoti labā līmenī.

     [+] [-]

, 2022-04-25 17:19, pirms 3 nedēļām
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: Saulgriezis arī startēja citur - Polijā. Te gan ir vēl viens aspekts - Rumbenieks un Saulgriezis droši vien mēģina izsoļot normatīvus vai ranga kvalifikācijas uz EČ un PČ, tādēļ meklē augstāka līmeņa sacensības. Pieļauju, ka Ivzānam tas nav pārāk aktuāli, bet visu cieņu par rezultātiem, kas viņa vecumā ir ļoti labā līmenī.
Pareizi jau tu raksti, vienīgi skumīgi, ka LČ viens dalībnieks tik bija.

     [+] [-]

, 2022-04-25 17:26, pirms 3 nedēļām
jazepsL rakstīja: Pareizi jau tu raksti, vienīgi skumīgi, ka LČ viens dalībnieks tik bija.
jā, tas nav labi. Maijā būs LČ 20 km distancē Lietuvā, kas ir cerīgāk, bet tad jau redzēs, cik dalībnieku aizbrauks:
https://athletics.lv/lv/event/38376...