Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Hasana un Tompsone-Hera favorītes gada labākās vieglatlētes titulam

Rolands Eliņš

Hasana un Tompsone-Hera favorītes gada labākās vieglatlētes titulam
Eleina Tompsone-Hera. Foto: Reuters/Scanpix

LETA--DPA. Olimpiskās medaļnieces Nīderlandes skrējēja Sifana Hasana un Jamaikas sprintere Eleina Tompsone-Hera ir favorītes starp piecām sportistēm, kas pretendē uz gada labākās vieglatlētes balvu, otrdien paziņoja Pasaules Vieglatlētikas savienība ("World Athletics").

Hasana Tokijas olimpiskajās spēlē izcīnīja zelta godalgu 5000 un 10000 metru distancēs, kā arī bronzas medaļu 1500 metru distancē.

Tompsone-Hera bija ātrākā 100 un 200 metru distancēs, abās izcīnot zelta medaļu Tokijas olimpiskajās spēlēs, kā arī palīdzēja izcīnīt augstāko godalgu 4x100 metru stafetes skrējienā.

Starp pretendentēm uz balvu ir arī Kenijas skrējēja Feita Kipjegona, kura bija Tokijas olimpiskajās spēlēs bija ātrākā 1500 metru distancē, amerikāniete Sidnija Maklaflina, kura izcīnīja zeltu 400 metru barjerskrējienā, un Venecuēlas sportiste Julimara Rohasa, kura izcīnīja zelta medaļu trīssoļlēkšanā.

Piecas labākās nominantes tika noteikti balsošanā, kurā tika iesaistīti Pasaules vieglatlētikas savienības padomes pārstāvji un fani, kas varēja balsot tiešsaistē.

Balvas ieguvēja tiks paziņots 1.decembrī pasaules vieglatlētikas balvas pasniegšanas ceremonijā, kas notiks tiešsaistē.

Izmantotie resursi:
LETA