Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Atcelti ''Latvijas Skolu krosa čempionāta'' atlases sacensību posmi

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Atcelti ''Latvijas Skolu krosa čempionāta'' atlases sacensību posmi
Foto: Stirnubuks.lv

Pēc diskusijām ar visām sacensību organizēšanā iesaistītajām pusēm, ņemot vērā gaidāmos ierebežojumu pasākumus valstī un zemo dalībnieku atsaucību, Latvijas Skolu krosa čempionāta reģionālie atlases posmi Piņķos, Valmierā, Kuldīgā un Rēzeknē nenotiks.

Lai mēģinātu izskaust negatīvo tendenci jauniešiem piekopt neveselīgu un mazkustīgu dzīvesveidu un vērstu to pretējā virzienā, proti, veselības vecināšanas nolūkā pievērst skolu jauniešus veselīgam un sportiskam dzīvesveidam, tika ierosināts rīkot Latvijas Skolu čempionātu krosā ar čeriem reģionālajiem atalses posmiem. Diemžēl arī šī laba iecere nevarēs realizēties, jo ierobežojumu dēļ ir nācies pieņemt ļoti sāpīgu lēmumu, proti, atteikties no reģionālajiem atlases posmiem.

Sacensību organizatori, biedrība “Engures Sportam” (taku skrējienu seriāla “Stirnu buks” organizators), biedrība “Latvijas Skolu sporta federācija” (LSSF) un biedrība “Latvijas Vieglatlētikas savienība” (LVS), pateicas par izrādīto interesi un informē, ka visi līdz šim reģistrējušies dalībnieki automātiski kvalificējas sacensībām 12. oktobrī Āraišos, Cēsu novadā, kur notiks galvenā cīņa par Latvijas Skolu krosa čempionu tituliem. Tiks noskaidroti arī ātrākie skrējēji individuālajā vērtējumā, kas jau 30. oktobrī pārstāvēs Latvijas izlasi Baltijas komandu čempionātā Klaipēdā, Lietuvā.