Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Vīnes maratona uzvarētājs Hurisa diskvalificēts neatbilstošu apavu dēļ

Rolands Eliņš

Vīnes maratona uzvarētājs Hurisa diskvalificēts neatbilstošu apavu dēļ
Derara Hurisa. Foto: Reuters/Scanpix

LETA--DPA. Etiopiešu skrējējs Derara Hurisa svētdien nepareizu apavu dēļ tika diskvalificēts no Vīnes maratona.

"Etiopietis Hurisa šķērsoja finišu pēc divām stundām, deviņām minūtēm un 22 sekundēm. Skriešanas apavu zole nedrīkst pārsniegt četrus centimetrus. Hurisa skrēja ar apavu modeli, kura zoles biezums ir pieci centimetri," norādīja organizatori.

Kenijiešu skrējējs Leonards Langāts, kurš finišēja trīs sekundes vēlāk nekā etiopietis, tika atzīts par maratona uzvarētāju.

Pēdējos gados strauji attīstījušās skriešanas apavu tehnoloģijas, kas ļauj atlētiem ietaupīt vairāk spēka un sasniegt augstākus rezultātus, taču joprojām ir noteikumi, kas ir jāievēro.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2021-09-12 20:22, pirms 2 nedēļām
afigetj
Brauciens pa tukšo

     [+] [-]

, 2021-09-12 23:27, pirms 2 nedēļām
šmauklis

  +2 [+] [-]

, 2021-09-13 10:44, pirms 2 nedēļām
Hvz, cerēja, ka neviens nepamanīs vai neko par šādiem noteikumiem nezināja. Ne viens, ne otrs variants par skrējēju un viņa komandu gan neko labu neliecina...

     [+] [-]

, 2021-09-13 19:00, pirms 2 nedēļām
Kā absolūts amatieris - noteikumi ir vienādi visiem, bet - cik tas cm reāli priekšrocības varēja dot uz visu distanci? Un vai ir kāds biezums, aiz kura vairs nebūtu papildus ieguvuma (tikai "stila elements", kas bremzē)?

  -2 [+] [-]

, 2021-09-14 21:29, pirms 2 nedēļām
Sportā valda kaut kāds pilnīgs idiotisms, voleibolistēm ar plikām pakaļām jāspēlē, skrējējam zole pa lielu.. tas ir sporta ekipējums, lai katrs velk kāds viņam ērtāks, ierobežojumus var veikt saprāta robežās, bet šitas viss ir pilnīgs farss.

  +4 [+] [-]

, 2021-09-14 21:55, pirms 2 nedēļām
ekipējums, kur ir karbona plāksnes apavos, kas strāda uz energijas parnesi, un principa cilveka faktors samazinas, jo apavam amortizacija palielinas, pameginat nopirkt pasi nike zoom fly next % un paskriet, un pec tam panjem kaut kadus parastus tirgus apavus un paskrien, atskiriba ir nereala, tie apavi principaa ir kaa dopings, vai vismaz pielidzinami tam

     [+] [-]

, 2021-09-18 14:12, pirms nedēļas
1vo6m1t5 rakstīja: Sportā valda kaut kāds pilnīgs idiotisms, voleibolistēm ar plikām pakaļām jāspēlē, skrējējam zole pa lielu.. tas ir sporta ekipējums, lai katrs velk kāds viņam ērtāks, ierobežojumus var veikt saprāta robežās, bet šitas viss ir pilnīgs farss.
Neviens nespiež ar pliku dirsu spēlēt, paskaties ēģiptietes - spēlē visos palagos, nu tiesa - zaudē arī.