Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Kenijas skrējējai Kosgei savainojums liegs startēt Parīzes OS

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Kenijas skrējējai Kosgei savainojums liegs startēt Parīzes OS
Brigida Kosgei. Foto: Reuters/Scanpix

LETA--AFP. Kenijas garo distanču skrējēja Brigida Kosgei iedzīvojusies savainojumā un nevarēs sacensties Parīzes olimpiskajās spēlēs, trešdien pavēstīja sportistes pārstāvji.

30 gadus vecā Kosgei Tokijas olimpiskajās spēlēs maratonā izcīnīja sudraba godalgu. Viņa tika iekļauta Kenijas skrējēju komandā startam olimpiskajās spēlēs kopā ar olimpisko čempioni Peresu Jepčirčiru un Helenu Obiri.

"Vienā no regulārajām pārbaudēm Kosgei tehniskajai komandai izteica bažas par traumu. Pēc medicīniskās komandas un galvenā ārsta pārbaudes lemts, ka Kosgei nedosies uz Parīzi, lai piedalītos savās otrajās olimpiskajās spēlēs," teikts Kenijas Olimpiskās komitejas paziņojumā.

Savulaik Kosgei piederēja pasaules rekords maratona distancē, taču 2023.gada septembrī etiopiete Tigista Asefa to labija par vairāk kā divām minūtēm, finišējot Berlīnes maratonā divās stundās 11 minūtēs un 53 sekundēs.

Parīzes olimpiskās spēles norisināsies no 26. jūlija līdz 11.augustam.

Izmantotie resursi:
LETA