Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Štrobinderam piecas nedēļas jāstaigā ar kruķiem

Štrobinderam piecas nedēļas jāstaigā ar kruķiem
Rolands Štrobinders
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Šķēpmetējs Rolands Štrobinders Vecā gada nogalē treniņa laikā iedzīvojies nepatīkamā savainojumā, kā dēļ piecas nedēļas nāksies pārvietoties ar kruķu palīdzību, Sportacentrs.com pastāstīja pats sportists.

"Ar lieko svaru problēmu nebija, tomēr pirms kontroles testiem gribējās vēl mazliet nomest svaru, tādēļ devos skriet krosiņus. Pēdējā reizē skrienot pagriezu potīti. Sākumā šķita, ka tas būs tikai izmežģījums, taču vēlāk izmeklējumos atklājās, ka ir lauzts pēdas kauls. Turklāt diezgan nepatīkamā vietā," stāsta Štrobinders.

Ārsti atzinuši, ka bez ģipša šoreiz varot iztikt, taču kāja piecas nedēļas būšot jāsaudzē, staigājot ar kruķiem. Plānots, ka līdz 5. februārim Rolandam vajadzētu tikt atkal uz savām kājām, bet jau 14. februārī paredzēts doties uz treniņnometni ārzemēs.

25 gadus vecais Štrobinders pagājušās sezonas sākumu aizvadīja sekmīgi, jūlijā Jelgavā par pieciem centimetriem labojot personisko rekordu (83,42 metri). Pasaules čempionātā Londonā viņam tāpat kā iepriekšējo gadu lielo sacensību startos neizdevās parādīt labāko sniegumu. Taču augusta beigās Štrobinders sacensībās Vācijā vēlreiz laboja personisko rekordu, kas tagad ir jau 85,07 metri.

Šogad galvenās sacensības būs Eiropas čempionāts, kas no 7. līdz 12. augustam risināsies Berlīnē. Atgādinām, ka 2016. gadā Amsterdamā par Eiropas čempionu kļuva cits Latvijas šķēpmetējs Zigismunds Sirmais, kurš savainojuma dēļ pērn nestartēja.

     [+] [-]

, 2018-01-09 20:30, pirms 6 gadiem
sad.

     [+] [-]

, 2018-01-10 05:47, pirms 6 gadiem
Daži pat uz līdzenas vietas pamanās nolauzt sprandu!