Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Londonas maratonā uzvar kenijietis Kipruto un etiopiete Jehualava

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Londonas maratonā uzvar kenijietis Kipruto un etiopiete Jehualava
Amoss Kipruto. Foto: EPA/Scanpix

LETA. Kenijiešu skrējējs Amoss Kipruto un etiopiete Jalemzerfa Jehualava svētdien uzvarēja Londonas maratonā.

2019.gada pasaules čempionāta bronzas medaļnieks Kipruto veica distanci divās stundās četrās minūtēs un deviņās sekundēs. Otrais finišēja etiopiešu skrējējs Leuls Gebresilase, atpaliekot no uzvarētāja 33 sekundes, bet labāko trijnieku noslēdza Beļģiju pārstāvošais Somālijas skrējējs Baširs Abdi, pieveicot distanci divās stundās piecās minūtēs un 19 sekundēs.

Sieviešu konkurencē uzvarēja etiopiete Jehualava, kura finišēja divās stundās 17 minūtēs un 26 sekundēs. Otro vietu ieņēma pagājušā gada uzvarētāja kenijiešu skrējēja Džoselīna Džepkosgei, kura atpalika par 41 sekundi, bet trešā bija uzvarētājas tautiete Alemu Megertu, veicot maratonu divās stundās 18 minūtēs un 32 sekundēs.

Maratonā piedalījās apmēram 40 tūkstoši skrējēju.

Pagājušajā gadā vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja etiopiešu skrējējs Šura Kitata, bet sievietēm labākā bija kenijiete Kosgei.

Izmantotie resursi:
LETA