Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Urtāns saglabā optimismu un cer startēt Eiropas čempionātā

Urtāns saglabā optimismu un cer startēt Eiropas čempionātā
Māris Urtāns
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latviešu lodes grūdējs Māris Urtāns, kurš Eiropas komandu čempionāta 2. līgas sacensībās pirms pusotras nedēļas iedzīvojās cirkšņa savainojumā, sarunā ar Sportacentrs.com norādīja, ka saglabā optimismu un gatavojas Eiropas čempionātam.

Pirms nedēļas Urtāns atzina, ka pēc gūtās traumas šīs sezonas turpinājums ir zem jautājuma zīmes un tuvāko dienu treniņi parādīs, vai vēl ir pamats cerēt uz startiem šajā sezonā.

"Tā ir, kā ir," vaicāts par pašreizējo traumētā cirkšņa stāvokli, saka Urtāns. "Spēka treniņus taisīt varu, svaru zālē darbojos uz kādiem 85%. Bet ar grūšanu gan ir švaki - kad kāju lieku griezienā, tad cirksnis ir ļoti jūtīgs. Taisām imitācijas bez lodes."

"Šobrīd ar skaidru prātu un lielu cerību domāju, ka viss būs kārtībā. Pagaidām saglabāju optimismu. Katru dienu apmeklēju fizioterapeitu Mareku Osovski, lai kāja justos pēc iespējas labāk. Pateicoties viņam arī varu spēka treniņos strādāt par 85%."

"Ir sākusies gatavošanās Eiropas čempionātam, kas augusta vidū notiks Cīrihē, jo sacensībās piedalīties tāpat nevaru. Plīsums ir bijis, parasti tas dzīst trīs nedēļas. Tuvākās divas nedēļas parādīs, kas ir kas," piebilst lodes grūdējs, kurš jau ir izpildījis Eiropas čempionāta normatīvu.

  +1 [+] [-]

, 2014-07-01 15:38, pirms 7 gadiem
Žēl....Turiess...

     [+] [-]

, 2014-07-01 22:48, pirms 7 gadiem
Spēcīgs cilvēks! Arī morāli! Vairāk tādus latviešiem!