Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 3

Marcinkēvičai un Vismanei nelieli kritumi WTA rangā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Marcinkēvičai un Vismanei nelieli kritumi WTA rangā
Daniela Vismane. Foto: Mauri Levandi / Estonian Tennis Association

LETA. Latvijas tenisistes Diāna Marcinkēviča un Daniela Vismane piedzīvojušas nelielus kritumus WTA jaunākajā rangā, kamēr vadošās spēlētājas Aļona Ostapenko un Darja Semeņistaja savas pozīcijas saglabājušas.

Ziemassvētkos publicētajā WTA rangā Ostapenko saglabā 13.pozīciju, Semeņistaja joprojām ir 140. vietā, bet Marcinkēviča zaudējusi vienu vietu un ir 346. vietā, kamēr Vismane ir trīs ailītes zemāk kā pagājušajā nedēļā un ieņem 375.vietu.

Anastasija Sevastova saglabā 661. vietu, Kamilla Bartone joprojām ieņem 805. pozīciju, Anna Ozerova ir pakāpusies par trim vietām uz ir 1047. vietu, Margarita Ignatjeva ir vienu vietu zemāk (1151.), bet Valerija Kargina atkāpusies par 24 pozīcijām (1198.).

Labāko simtniekā izmaiņas nav notikušas. Pirmā joprojām ir poliete Iga Švjonteka, aiz kuras ierindojas Arina Sabaļenka un amerikāniete Korija Gofa. Jeļena Ribakina no Kazahstānas ir ceturtā, ASV sportiste Džesika Pegula - piektā. Sestā ir tunisiete Onsa Žabēra, septītā - Marketa Vondroušova no Čehijas, astotā ir viņas tautiete Karolīna Muhova, devītā - grieķiete Marija Sakari, bet labāko desmitnieku noslēdz vēl viena Čehijas spēlētāja Barbora Krejčīkova.

Dubultspēļu rangā Ostapenko saglabā 36. vietu, Vismane pakāpusies par vienu vietu un ir 181. pozīcijā, bet Darja Semeņistaja palikusi 196. vietā. Savukārt vienu vietu zaudējusi Marcinkēviča, kura tagad ir 229. pozīcijā.

Pasaules ranga līdere dubultspēlē ir austrāliete Storma Hantere, kurai seko Elīza Mertensa no Beļģijas, trešo vietu dalot Koko Gofai ar Džesiku Pegulu.

Izmantotie resursi:
LETA