Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Marcinkeviča un Podžus ITF turnīros komfortabli uzvar Francijas spēlētājus

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Marcinkeviča un Podžus ITF turnīros komfortabli uzvar Francijas spēlētājus
Diāna Marcinkeviča. Foto: Oeiras Open

Otrdien pirmās kārtas barjeras ITF turnīros ar 25 tūkstošu ASV dolāru balvu fondu pārvarēja Diāna Marcinkeviča un Mārtiņš Podžus, kuri šonedēļ spēlē attiecīgi Francijā un Austrijā.

Latvijas trešā rakete Diāna Marcinkeviča (WTA 290.) spēlē Kontaminas-Monžuā W25 turnīrā uz cietā seguma, Francijā būdama izlikta ar piekto numuru. Viņa pirmajā cīņā 69 minūtēs ar 6:4, 6:3 apspēlēja vietējo tenisisti Margo Oranžu (WTA 830.). Diāna saservēja 11 eisus un tikai vienreiz zaudēja geimā ar savu servi.

Marcinkeviča ceturto reizi pēc kārtas pārvarēja 1. kārtas barjeru W25 turnīrā, par ko pienākas septiņi reitinga punkti. Viņai pirms tam bija četri W25 turnīri pēc kārtas bez uzvarām. Marcinkevičai šogad labākais rezultāts ir pusfināls jūnija beigās W25 turnīrā Klostersā.

Latvijas vīriešu tenisa otrais numurs Mārtiņš Podžus (ATP 458.) izsēts ar ceturto numuru Kontingbrunnas M25 turnīrā uz māla seguma. Viņš pirmajā mačā Austrijā ar 6:0, 6:1 sagrāva francūzi Ronanu Žonkūru (ATP 681.), uzvaru svinot pēc nospēlētām 49 minūtēm. Pretiniekam bija tikai viena breikbumba (neizmantota).

Podžus šogad tikai otro reizi startē M25 turnīrā, arī pirmais notika Austrijā, kur viņš pagājušajā nedēļā guva vienu uzvaru Telfsā (viens ATP reitinga punkts). Tur labāk izdevās nostartēt dubultspēļu turnīrā, triumfējot kopā ar mājinieku Nīlu Oberlaitneru.

Margarita Ignatjeva (WTA 942.) ar reitingu tika Maskavas W15 turnīrā uz māla seguma, kur 1. kārtā ar 0:6, 4:6 zaudēja ar sesto numuru izsētajai Uzbekistānas tenisistei Niginai Abduraimovai (WTA 584.).

Ignatjevai Krievijas galvaspilsētā bija sezonas piektais W15 līmeņa pamatturnīrs (3-5). Viņa pirmajos trīs turnīros – divreiz Šimkentā un vienreiz Baņalukā – sasniedza 2. kārtu. Savukārt bez uzvarām nospēlēts Viļņā un Maskavā.