Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 3

Lībietis Prāgā sasniedz "Challenger" dubultspēļu ceturtdaļfinālu

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Lībietis Prāgā sasniedz "Challenger" dubultspēļu ceturtdaļfinālu
Miķelis Lībietis. Foto: LTS

LETA. Latvijas tenisists Miķelis Lībietis trešdien sasniedza Prāgas "Challenger 75" sērijas turnīra dubultspēļu ceturtdaļfinālu.

Lībietis kopā ar amerikāni Hanteru Rīzu, ar kuru viņš kopā spēlējis iepriekš gan NCAA sacensībās, gan profesionālajā tenisā, pirmās kārtas spēlē ar 7-6 (7:5), 6-2 uzvarēja turnīra ceturto duetu Žonatanu Eiseriku no Francijas un Aisamu Kureši no Pakistānas.

Ceturtdaļfināla sasniegšana Lībietim dod 16 ATP dubultspēļu ranga punktus.

Pērn Lībietis pēc piecu gadu pauzes, kas bija saistīta ar smagiem savainojumiem, atgriezās profesionālajā tenisā un uzvarēja četrās Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) dubultspēļu M-25 sacensībās pēc kārtas.

2014.gadā Lībietis kopā ar Rīzu Tenesī Universitātes komandas sastāvā uzvarēja NCAA čempionāta dubultspēļu finālturnīrā. Tajā pašā gadā, arī spēlējot pārī ar amerikāni, viņš izcīnīja savu pirmo "Challenger" sacensību uzvarētāja titulu, bet divus gadus vēlāk šāda ranga sacensībās latvietim izdevās izcīnīt vēl vienu trofeju.

2017.gadā Lībietis uz neilgu brīdi Ernestam Gulbim atņēma valsts pirmās raketes godu vienspēlēs.

Izmantotie resursi:
LETA