Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2981, Did:0, useCase: 3

Latvijas tenisistes Kingas kausa "play-off" tiksies pret Austriju

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Latvijas tenisistes Kingas kausa "play-off" tiksies pret Austriju
Aļona Ostapenko. Foto: LoIc Baratoux/LABEL IMAGE/SIPA/Scanpix

LETA. Latvijas sieviešu tenisa izlase novembrī Billijas Džīnas Kingas kausa (iepriekš - Federāciju kausa) "play-off" mačos tiksies ar Austrijas tenisistēm, noskaidrojās ceturtdien notikušajā izlozē.

"Play-off" spēles norisināsies 11. un 12. novembrī. Latvija izlozē bija izsēta ar astoto numuru, kamēr Austrija bija starp neizsētajām komandām.

Astoņas izslēgšanas dueļu uzvarētājas izcīnīs iespēju spēlēt 2023. gada kvalifikācijas turnīrā, bet zaudētājas cīnīsies reģionālajās grupās.

Šopavasar Latvijas tenisistes Kingas kausa kvalifikācijas spēlēs piekāpās Kanādas tenisistēm un nekvalificējās finālturnīram. Šajās spēlēs latvietes spēlēja bez vadošajām tenisistēm Aļonas Ostapenko un Anastasijas Sevastovas.

Par Federāciju kausu iepriekš dēvētais tenisa turnīrs pērn tika pārsaukts par Billijas Džīnas Kingas kausa izcīņu. Turnīrs pēc valstu pārstāvības ir lielākās ik gadu rīkotās sporta sacensības nacionālajām sieviešu komandām.

Bijusī ASV tenisiste Billija Džīna Kinga ir divpadsmitkārtēja "Grand Slam" turnīru uzvarētāja. Viņas rēķinā ir arī 16 uzvaras "Grand Slam" turnīros dubultspēlēs. Kingu uzskata par vienu no ievērojamākajām līdztiesības cīnītājām tenisā, cenšoties panākt vienādas tiesības vīriešiem un sievietēm.