Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2981, Did:0, useCase: 3

Deivisa kausa finālturnīrs šogad notiks Malagā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Deivisa kausa finālturnīrs šogad notiks Malagā
Deivisa kauss. Foto: AFP/Scanpix

LETA. Vīriešu izlašu tenisa turnīra Deivisa kausa finālturnīrs ar izslēgšanas spēlēm šogad norisināsies Spānijas pilsētā Malagā, oficiāli pavēstījuši organizatori.

Mači notiks telpās uz cietā seguma korta "Palacio de Deportes Jose Maria Martin Carpena" arēnā no 21. līdz 27.novembrim.

Sākotnēji Malagā tika plānots aizvadīt Deivisa kausa grupu turnīra spēles no 14. līdz 18.septembrim, taču pēc pārliecinoša piedāvājuma Starptautiskā Tenisa federācija (ITF) un turnīra tiesību turētāja "Kosmos" piešķīra pilsētai rīkot izslēgšanas spēles nākamos divus gadus.

Deivisa kauss Malagā atgriežas kopš 2003.gada septembra, kad Spānija pusfinālā izcīnīja uzvaru pār Argentīnas izlasi. "Deivisa kausa vēsturē Andalūzijas reģions ir spēlējis lielu lomu un Malaga ir lieliska vieta šī gada vīriešu tenisa pasaules kausa kulminācijai," teica ITF prezidents Deivids Hagertijs.

Andalūzijā ir notikuši vairāki turnīri. 2004. un 2011.gada finālturnīri notika Seviljā, savukārt 2022.gada kvalifikācijas mači norisinājās Marbeljas pilsētā.

Pārējās trīs pilsētas, kuras tika pasludinātas kā 2022.gada Deivisa kausa grupu turnīra norises vietas - Boloņa, Glāzgova un Hamburga - katra uzņems vienu grupu ar četrām valstsvienībām, visām spēlēm notiekot uz cietā seguma kortiem. Par Malagas kā ceturtās grupu turnīra norises vietas aizvietošanu tiks paziņots 26.aprīlī pirms gaidāmās izlozes.

Pilsētas no 13 valstīm, kas kvalificējušās 2022.gada Deivisa kausa pēdējai fāzei, taču neuzņem grupu turnīru, ir tiesīgas iesniegt piedāvājumus. Šīs valstis ir Austrālija, Argentīna, Beļģija, Kanāda, Horvātija, Francija, Kazahstāna, Dienvidkoreja, Nīderlande, Serbija, Spānija, Zviedrija un ASV.

Izmantotie resursi:
LETA