Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:778, Did:0, useCase: 3

Parīzē triumfē šosezon "Grand Slam" turnīros nezaudējušais Babošas un Mladenovičas duets

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Parīzē triumfē šosezon "Grand Slam" turnīros nezaudējušais Babošas un Mladenovičas duets
Timeja Baboša un Kristina Mladenoviča. Foto: AFP/Scanpix

"French Open" sieviešu dubultspēļu turnīrā otro gadu pēc kārtas uzvarēja Ungārijas un Francijas duets Timeja Baboša/Kristina Mladenoviča. Viņas titula mačā ar 6:4, 7:5 uzvarēja Čīles un ASV pāri Aleksa Guarači/Dezirē Kravčika. Abām tas bija pirmais "Grand Slam" fināls.

Ar 14. numuru izsētās Guarači un Kravčika līdz šim "Grand Slam" turnīros nebija tikušas tālāk par 3. kārtu jeb astotdaļfinālu, bet tagad tika līdz finālam, turklāt ceļā uz to izslēdza ar pirmo numuru izsētu komandu, kad astotdaļfinālā ar 6:4, 7:5 apspēlēja Sūvejas Šjē un Barboras Stricovas duetu.

Baboša un Mladenoviča (otrais numurs) aizstāvēja pirms gada izcīnīto titulu, iegūstot ceturto "Grand Slam" trofeju vienas komanda sastāvā ("Australian Open" 2018, 2020 un "French Open" 2019-20). Babošai visi četri "Grand Slam" tituli kopā ar Mladenoviču, bet Francijas tenisistei ir viens triumfs ar citu pārinieci, 2016. gadā Parīzē uzvarot ar Karolīnu Garsiju.

Baboša un Mladenoviča 2020. gadā "Grand Slam" turnīros palika nepārspētas (13-0). Ungārijas un Francijas duets uzvarēja "Australian Open" un "French Open", bet "US Open" viņām beidzās pirms 2. kārtas mača, kad Mladenovičai koronavīrusa protokolu dēļ aizliedza turpināt sacensības.