Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:778, Did:0, useCase: 3

Sieviešu dubultspēļu tituls pārsteidzoši tiek Čehijai

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Sieviešu dubultspēļu tituls pārsteidzoši tiek Čehijai
Lucija Hradečka un Andrea Hlavačkova
Foto: AP/Scanpix

Par „French Open” dāmu pāru sacensību uzvarētājām piektdienas vakarā kļuva neizliktās čehietes Andrea Hlavačkova un Lucija Hradečka, kuras finālā ar 6:4, 6:3 sasita Krievijas un Indijas apvienoto duetu Jeļena Vesņina un Sanja Mirca.

Ar pirmo numuru Parīzē bija izliktas Flavija Penneta un Gisela Dulko. Viņas izstājās ceturtdaļfinālā, piekāpjoties vēlāk finālā tikušajām Vesņinai un Mircai. Jāpiebilst, ka dienu pirms šīs spēles Dulko vienspēlēs bija guvusi kājas savainojumu. Vesņina ar Mircu pārliecinoši spēlēja visu turnīru un sasniedza finālu. Tajā ar septīto numuru izliktajām spēlētājām pretī stājās neizsētais čehu duets Andrea Hlavačkova un Lucija Hradečka (vienspēļu 1. kārtā pieveica Anastasiju Sevastovu).

Favorītes bija Vesņina ar Mircu, taču uzvarēja čehietes, pie tam ar negaidīti pārliecinošu pārsvaru – 6:4, 6:3. Pirmajā setā varēja būt pat 6:1, taču čehietes pamanījās no 5:1, 40:0 pārsvara izniekot vairākas iespējas setu pabeigt daudz ātrāk. Abām čehietēm šis ir pirmais „Grand Slam” tituls dubultspēlēs. Zīmīgi, ka līdz šim neviena no viņām „Grand Slam” pāru sacensībās nebija tikusi tālāk par 3. kārtu.

Izmantotie resursi:
Roland Garros - Internationaux de France 2011 -...