Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:346, Did:0, useCase: 3

Čennajas finālā Čiličs pret Vavrinku

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

Čennajas finālā Čiličs pret Vavrinku
Stanislass Vavrinka
Foto: AFP/Scanpix

Noskaidroti Indijas pilsētas Čennajas ATP turnīra finālisti. Otro gadu pēc kārtas turnīra galveno balvu centīsies iegūt horvāts Marins Čiličs, kura pretinieks būs šveicietis Stanislass Vavrinka. Līdz šim abi finālisti savā starpā spēlējuši četras reizes un visās uzvarējis Vavrinka.

Indijā notiekošais „Aircel Chennai Open 2010” šonedēļ raisījis vismazāko interesi, īpaši jau tāpēc, ka dalībnieku sastāvs tajā ir salīdzinoši vājš. Tas kļuva vēl vājāks pēc tam, kad jau pirmajā kārtā zaudēja sacensību galvenais favorīts, zviedrs Robins Soderlings. Turnīra turpmākajā gaitā lieli pārsteigumi izpalika, ja par tādiem neuzskata nelabvēlīgos laika apstākļus, kas vairākas dienas iekavēja izspēļu kārtību.

Līdz pusfināliem bija tikuši ar 2.-5. numuru izliktie tenisisti, respektīvi, četri labākie pēc reitinga bez Soderlinga. Pirmajā pusfināla spēlē tikās pērnā gada čempions, horvāts Marins Čiličs un serbs Janko Tipsarevičs. Lai arī visa turnīra gaitā Čiličam tik labi nemaz nebija gājis, šodien viņš bija ļoti pārliecinošs, uzvarot ar 6:1, 6:3. Kopumā pret šo serbu sportistu Čiličs uzvarējis četrās spēlēs no četrām. Otrajā pusfinālā pirmo savstarpējo cīņu aizvadīja šveicietis Stanislass Vavrinka un Izraēlas sportists Dudi Sela. Lai arī Vavrinka bija izteikts spēles favorīts, tomēr pie panākuma viņš tika tikai smagā triju setu spēlē – 6:4, 2:6, 7:5.

Rītdienas finālā par favorītu būtu jāuzskata Čiličs, kuram Indijā sekmējies gana labi, turklāt viņam būs izdevies arī vairāk atpūsties, tomēr ļoti interesanta ir abu savstarpējo spēļu bilance – šveicietis uzvarējis visās četrās savstarpējās cīņās, kopā zaudējot tikai vienu setu.

Izmantotie resursi:
atpworldtour.com